Jump to content

Symphony X


Recommended Posts

Čisto sumnjam da takav bend samo toliko košta. Neko nekog opasno zajebava.

I meni to "smrdi", to je nikakva cifra za takav bend... kapiram da se radi o nekoj informaciji sličnoj onoj kakvu je jedan moj ortak imao pre recimo 2 godine kad je tvrdio da za 1000 evra može da se dovede Stratovarius...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi cena je uvek ono `negotiable` tako da varira, ali recimo da je ta cena za Srbiju / Istocnu Evropu out of EU manje vishe realna. Problem je sto SyX retko svira i u okolnim zemljama, pa bi na tu cenu valjalo dodati cene Avionskih karata, ili puta do ovamo i nazad busom ako sviraju recimo u Austriji, sto cenu duplira sigurno. Najbolja varijanta je da dodju kao support recimo `Kamelotu` posto su i samo izrazili zelju da bi recimo sa njima isli na turneju kada bi mogli da biraju sa kime bi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Па, имају онај ДВД што је ишао као бонус уз Paradise Lost (наступи из Париза, Токија, Милана, Мадрида, Холивуда + Gigantour). Ал, није то-то. Превише је сирово, у бутлег фазону, иако је официјалано.

 

А биће ваљда једном и нешто са фенси звуком и сликом :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, имају онај ДВД што је ишао као бонус уз Paradise Lost (наступи из Париза, Токија, Милана, Мадрида, Холивуда + Gigantour). Ал, није то-то. Превише је сирово, у бутлег фазону, иако је официјалано.

 

Uh..to mi je bas tezak krs.Ne znam samo kako su mogli to da izbace kao bonus,no dobro.Sacekacemo i taj dvd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve mi se cini da su dobili mnogo los utisak o nama posle castle-a....nadam se da im to nece pomutiti razum da nas posete nekad.....mnogo zavidim Banetu( Spastic Ink) jer je imao priliku i CAST da se upozna sa Russelom na koncertu u Budimpesti,kakav srecnik.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bojim se da bi prvo morali da vratimo dug PoS (a ta Threshold ne znam) :D

 

Što bismo mi vraćali tuđe dugove? :) Ukoliko bismo mi njima dali pare, ne vidim razloga što ne bi odradili svoj posao kako treba. :) Naravno, sve ovo je hipotetički rečeno. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...