Jump to content

Symphony X


Recommended Posts

Najiskrenije se nadam da to nije slučaj... mislim to za loš utisak... snimali su i spotove ovde pa su bili puni pozitivnih utisaka, nadam se da će to da prevagne :da:.

 

Edit: sad se setih... mislim da je njima svejedno isplaćena neka dogovorena suma za Castle fest, tako je bar neko sa foruma rekao ovde... ako je to slučaj, onda valjda nemaju zašto da budu pod lošim utiskom.

Edited by Zoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve mi se cini da su dobili mnogo los utisak o nama posle castle-a....nadam se da im to nece pomutiti razum da nas posete nekad.....mnogo zavidim Banetu( Spastic Ink) jer je imao priliku i CAST da se upozna sa Russelom na koncertu u Budimpesti,kakav srecnik.......

 

Njihovom menadzeru je isplacena cijela suma za SYX, a dinara nije vratio. Castle fest je i otkazan da se ne bi brukali, ovako niko nije ostecen. Nemoj da mislis da bendovi bilo sta shvataju licno, njihovo je samo da sviraju i prave pjesme. Nadam se da ce taj menadzer barem zbog toga da nas ispostuje i ako ikad bude pravio SYX evropsku turneju, da ce nas uvrstiti na listu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja najvise volim the damnation game. mada, syx je jedan od retkih bendova ciji svaki album valja. :da:

 

 

hehe...nije bas da im svaki podjednako valja,ja realno od njih mogu da izdvojim Divine wings of tragedy,The Odyssey i Paradise Lost (na kome su postigli zvuk koji bi trebalo da ustolice do kraja)...shto znaci da su postali bolji u eri od Odiseje pa do daljnjeg,ali to cemo jos videti...:D

 

Samo da Rasha ne izneveri sa pevanjem,ali cisto sumnjam...:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se malo manje dopada Paradise lost od ostalih, zato što klavijature nisu dovoljno primetne. Baš su nekako potisnute nazad, previše je istaknuta metal strana benda. To je trebalo fino izbalansirati. Verovatno njihov najmanje dobar album, mada nisam slušao prva dva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se malo manje dopada Paradise lost od ostalih, zato što klavijature nisu dovoljno primetne. Baš su nekako potisnute nazad, previše je istaknuta metal strana benda. To je trebalo fino izbalansirati. Verovatno njihov najmanje dobar album, mada nisam slušao prva dva...

Uh, veliki propust, obavezno poslušaj prva dva albuma!!! Produkcija je nešto slabija, posebno na prvom, ali su albumi opasni!!! Barem se meni jako dopadaju oba... Inače, na prvom je pevao Rod Tyler, on ima malo... čudan glas, možda ti bude neobično, ali svejedno album je, po meni, vrhunski. Poslušaj čim budeš u prilici :da:.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

V mi je jednostavno spoj svega sto volim kod ovog benda u savrsenim razmerama, idealna doza klasike, tezeg zvuka itd..

Dok mi je paradise lost ok album, uredjen by the books, ali kaska za ostalima osim mozda za prvim, zato sto ja licno u tom zvuku ne osecam slobodu koja postoji na prethodnim albumima. Taj osecaj mi se jednim delom pojavljivao i na the odyssey, ali ne toliko. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tu se slažem .. to mi je ujedno najbolje muzičko delo ikada napisano u istoriji ljudskog roda :rockdevil:

 

Prosto neverujem da neko moze,ne da odsvira,nego da iskomponuje rifove kao sto ih je Romeo izrokao na

Evolution(The Grind Desing) i na The Bird-Serpent padam u trans od njih!!! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe citam vase postove i sva sam se najezila :wub:

Oni su jedini bend koji bih stavila iznad Thresholda. Ko me poznaje zna koliko sam odusevljena Romeom I Russellom :D Kad god ih cujem osecam se kao i prvi put kada sam ih pustila.

Totalni derilijum :)

Sto se omiljenog albuma od njih tice jako mi je tesko da se odlucim. Na svakom imam dosta pesama koje obozavam tako da mi je bzvz da izdvajam neki. Na periode mi se menjaju omiljeni I guess. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paradise lost je isto dobar album ali se oseti da na ovom albumu malo manjkaju sa progom,bar za moje uvo naspram proslih albuma...nadam se da ih nece uhvatiti komercijalna groznica kao druge bendove....(Svi znamo koje....).

Edited by AwakeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aham i ja volim Paradise Lost. Dugo se na taj album cekalo, stoga mnogo se od njega i ocekivalo. Jeste tvrdji zvuk u odnosu na prethodne albume, ali je svejedno dobar. Sazreli su, menjaju se, to je sasvim normalno. Ovaj tvrdji zvuk sasvim dobro odgovara sada potpuno zrelom Alenovom glasu. Zamislite ovakvu muziku sa njegovim glasom iz '94 :) ili obratno ona muzika sa ovim zrelim glasom :D Napredovali su ljudi, promenili se, ali i dalje (za mene) divno funkcionisu.

Needles to say jedva cekam da cujem nove stvari :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...