Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

kupi prs se seriju, korejanca, i završi posao...kak'i epiphone, to mi se nikad nije sviđalo...PRS za te pare nudi najviše, ne treba ništa da menjaš, sve radi sasvim solidno....a sličnog je karaktera gitara, ako već juriš neki Lp-oliki oblik....

 

Vise sam negde na 40.000 To mi trenutno maksimum.

(koja hiljada vise ce se naci, ne znam tacno cene)

Bice jednog dana i PRS ali za sada mislim da mi je

i Epiphone puna kapa sa obzirom na budzet koji imam

i nivo znanja u sviranju sa kojim raspolazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne,zvuk bi bio isti kao da si odvrnuo tone pot do kraja.tone pot utice na zvuk tek kad ga zavrces/smanjujes vrijednost/zavrces na kontra-stranu...

 

evo ja odma' odobravam vadjenje tone pota iz gitare,a siguran sam da ce se vuk pridruziti istog trena.jos ako si maknuo neck magnet...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako treba,smrt neck magnetu.

 

 

 

sarki:

 

evo meni 60 i kusur godina,pa mi ne treba neck magnet,a ne sviram njumetal.ovaj u dzeka koji imam smorio se k'o badnjak u rozaje i tosic u mancesteru zajedno.

 

 

Edited by IvoryCrownOfficial

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма јес' шесдесет и кусур. :rolleyes:

 

jes'.i sad treba kao da batalim metal,prodam sve kupim fendera meksikanca picim neki bluz tripujem se na SRV i popio sam svu mudros' svijeta?

 

 

metal do groba posle toga death metal.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte bre ritmadzije kako ce da je zatoplite pred sex, mora tone pot ,malo da navlazi i ugreje\m/

 

Na proshloj probi, ja kao da se kurchim i solo odsviram na neck magnetu sa malko smanjenim tone-om i chitavo sranje napravih. Dok namenjam pedala i dok promenim magnet, a onda se ispostavi da sam pogreshan pot okrenuo i da se nishta nije chulo jer nisam gledao shta radim. :haha:

 

Gitara ima 4 pota, pa josh svaki magnet mogu da podelim na singl, 500 kombinacija, a meni je to mnogo :)

 

Jedan pot, jedan magnet, samo zamuljam uz pomoc pedala solazu i cao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes'.i sad treba kao da batalim metal,prodam sve kupim fendera meksikanca picim neki bluz tripujem se na SRV i popio sam svu mudros' svijeta?

 

 

metal do groba posle toga death metal.

 

:haha:

 

Па и за death metal понекад треба нек магнет. :pivopije: Нисам уопште мислио да би требало да пичиш страта као СРВ, само добронамерно опажање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj fensi death metal sa neck magnetima ne priznajem.mada,uleceh sebi u rijec,od sinoc i sviram njumetal. smajli

 

genjeraljnij:

 

uuuu,varas se,znas kakav se metal kalio u zeljezari,treca smjena,psuje se bog otac i krv isusova...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nasmirglas tehniku do smrti, da se ne cuje pistanje, eto kako :haha:

Eto ti Chuck npr., tacno se cuje da on i na albumima koristi bridge za solo, bas je masnjikav zvuk. Live naravno i da ne pricamo. Ali opet, jeste da on nema toliko arpedja u svojoj svirci (ako uopste i ima sem onih par), mada ima tapinzi :)

 

Sve zavisi kako ko voli...

Edited by Џ.P.K

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali kako sviras lead? To moze vuk oni nemaju lidove al death metal mora bato arpedja ,tapinzi sve to ovono

 

fino ti rece covjek,nasmirglas tehniku,ne muljas i to je to.i vecina dobrih solaza,nezavisno od tehnika je svirana na bridz magnetu.

 

 

sad za ozbiljno,po meni,neck magnet je tu za clean solaze,i za clean pasaze kad je ukljucen i bridz magnet,eventualno neki arpedjo ali ako bas treba muljavo da zvuci.za sve drti stvari bridz je konza,i za kranc i za hajgejn svirku,opet ponavljam,po mom misljenju.

 

ne stavljam na gitaru neck magnet jer je bolje nikakav neck magnet nego neko smece,a da davam neke grdne pare za neck magnet koji cu koristiti 5% u svirci ne pada mi na pamet,prije cu kupiti neki novi bridz magnet koji nijesam imao,a mozda mi se dopadne.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...