Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Picko:)

A inache veliki je mit da da deblje zice znace vishe muda,to je samo subjektivni osecaj dok sviras,ene ga malmstin 9tke covek pa ima muda kolko volis

i da je subjektivni osecaj, kao sto kazes, opet utice na to da je kranji rezultat - vise muda. mada, cak se ne bih slozio ni da je to "subjektivni" osecaj, vec cisto logicki gledano, tojtije je, ne mozes da kopas po labavim zicama :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, samo sto ovde previse vibrira :haha:

 

Salu na stranu, problem je sto se u labava_zica_slucaju ta, kako kazes, energija rasipa, dok, kad je zica tojt, ide tamo gde treba - salje mudast signal u zvucnik :haha:

 

Problem je sto labave zice nemaju dovoljno vremena da se priblizno vrate u pocetni polozaj kad zaores po njima, ja tako to gledam. A i fali taj osecaj moci :)

Edited by Џ.P.K

Share this post


Link to post
Share on other sites

Labave zice ne daju ravnomeran ton kad se mushki okinu. Mislim, nije isto kad okinesh 46 ili 60, a u A si :D

 

46 - AeaeeeaeaaaaeeeAAAEeeaaaaaa

60- AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

 

to, Mica Trofrtaljka ima onu pesmu "I Labavi Ume Da Zabavi", ali u realnosti - sa labavim nisi u stimu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Labave zice ne daju ravnomeran ton kad se mushki okinu. Mislim, nije isto kad okinesh 46 ili 60, a u A si :D

 

46 - AeaeeeaeaaaaeeeAAAEeeaaaaaa

60- AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

 

taj rad.. maltene ti isto dodje da li ces da sviras 0,1 ili 2 prag sve daje isti ton. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedavno postah vlasnik Pivi 6505+ glave, i u nekoj budućnosti bi' da kupujem klasičan Mesa Bugi Rektifajer 4x12 kabinet. Zna li neko gde je to najbolje pazariti u našoj državi? x)

 

 

I ne treba da budes:)To ti daje karakter ipak smo mi indo narod cetvrtine tonova su nam u dushi\m/

 

Xaxaxaxaxaxaxa. x)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne isplati se uzimati novu. jesu super kutije, imao sam jednu. Ali kad pogledaš koliko koštaju 4 zvučnika Celection V30, budući da te izađu oko 400 evra da li stvarno drvo od koga je kutija vredi 800evra? Ne...tako da bolje juri polovnu nego novu...prenadrkana im je cena.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale (Glava) iz Artista se povremeno bavi mesama. Mozda mozesh da pitash i u Music Media Centru.

 

Xaxaxa, ideja i jeste bila da izbegnem poslovanje s Glavom. x)

 

Music Media Centar? Nikad čuo, šta/gde je to?

 

A najbrze ce da ti stigne preko mega musica u knjeginje zorke,zato sto oni jedini idu na svake dve nedelje u nemacku

 

Tamo sam nešto naručivao i na kraju NIKAD nije stiglo, te sam otišao u Pariz i kupio sam.

 

ne isplati se uzimati novu. jesu super kutije, imao sam jednu. Ali kad pogledaš koliko koštaju 4 zvučnika Celection V30, budući da te izađu oko 400 evra da li stvarno drvo od koga je kutija vredi 800evra? Ne...tako da bolje juri polovnu nego novu...prenadrkana im je cena.....

 

Pa, cela poenta i jeste u KUTIJI, a ne samo u zvučnicima koji su u njoj.

 

Realno, novi marshall 1960 i bog da te vidi

 

Jok, nije ni blizu, isprobao jednu za drugom sa svojim pojačalom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...