Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

PSP electronic, tako se radnja zove. Medju mushterijama im je i Exit. Rade rackove i caseove. Nisam pravio case za kutiju jer bih krv propishao dok to utovarim u Juga :D

 

Samo glava i ne vadim lampe jer je o unutra oblozeno. Ako stranci to ne rade, ne moram ni ja :)

U mom caseu takodje imam i dva rack mesta + odeljak za pedale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi imam jedno pitanje:

 

Kad sviram na pojacalu desava se da se utisa ton, pa da se malo pojaca... nije strasna razlika ali se ipak oseti, a i sve cesce se desava.. :/

Nije problem u kablovima, proverio sam...  

Probao sam da cimam malo dzek na gitari i cini mi se da nije ni do njega.. to znaci da mi pojacalo otislo? ako jeste, u cemu je problem?

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

master pot na pojacalu najvjerovatnije,ili volume.moze bit' i da ti pada napon ili u pojacalu ili u uticnici,a mozda imas jako pojacalo i gladan procesor i koju pedalu pride nastekanu u jeftin kineski produzni...shodno ovome,najlakse i najeftinije ti je da jednostavno isprobas na drugoj uticnici.za sve ostalo ti ne gine servis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

master pot na pojacalu najvjerovatnije,ili volume.moze bit' i da ti pada napon ili u pojacalu ili u uticnici,a mozda imas jako pojacalo i gladan procesor i koju pedalu pride nastekanu u jeftin kineski produzni...shodno ovome,najlakse i najeftinije ti je da jednostavno isprobas na drugoj uticnici.za sve ostalo ti ne gine servis.

jok, po kuci sviram tako sto se bodem direkt u pojacalo, i pustim njegov drajv. Nije ustekan u produzni, ide direkt u uticnicu u zidu. 

 

 

Najverovatnije(90%)pad napona josh ako je lampash ne da ce se utisha nego i da se promeni

Pa jebem li ga, sve je moguce, evo danas i juce nije bilo nikakvih problema.. :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve dok ne hvatas madjarske radio stanice ok je :)

a treba ti isto kao i meni http://www.furmansou...03&id=P-1400ARE kao leba

E kada smo imali probe kod ortaka, hvatali smo neke radio stanice na pojacalima, doduse nisu madjarske.. :D

 

Joooj to bi mi tako leglo, ma sta jedan, bar 2-3 komada, da mi se nadje pri ruci.. :D kolko para to cudo kosta?? XD

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jok, po kuci sviram tako sto se bodem direkt u pojacalo, i pustim njegov drajv. Nije ustekan u produzni, ide direkt u uticnicu u zidu. 

 

 

 

Pa jebem li ga, sve je moguce, evo danas i juce nije bilo nikakvih problema.. :)

 

 

 

 

izjedose vam misevi sve u trafostanici.pada ti napon u kuci.mozda ti majka/zena/sestra ima rejnbou usisivac ili slicnu azdaju pa je usisavala dok si svirao,doduse cuo bi je,sem ako ne sviras imolejsn u slobodno vrijeme,kao ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jcm 800 (onaj bez drajva)Je A clasa pojacala,jcm 2000 je clasa a/b,ukratko za metal ti je najbolje A :)Ime ko ime nista ne znaci ako nesto ne stoji iza njega,vishe opcija ne znaci uvek ''kvalitetnije''chak naprotiv cista fizika.No i jedno i drugo je super pojacalo i nemozes da pogresis

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...