Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Pa,imam racun.Kofer je bolji od onoga sto daju uz Fendere,ne mnogo,ali je korektan i radi posao.

 

Nema nikakve mane,nije samo ta gitara bila,nego svi Jacksoni na popustu.

 

Samo pozurite dok se ne rasproda ili dok ne prekinu sva snizenja,pa ponovo budu 64000 umesto 39970(koliko sam ga ja platio),mislim da ih cak nece vratiti ni na 51000,nego odmah bum na 650E.Jer pogledajte cenu na Thomann-u i bice vam jasno sta pricam.Ne znam koji je trip ovima u mitrosu,na koju foru skidaju cenu za 250E,nece mi nikad biti jasno,ali ok...

 

Jos plus na sajtu pise da kofer nije ukljucen,a ovi mi dali,ma boli me i da su se zajebali,ja sam ga dobio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

Doslo vreme i ja da se ponovim, pa mi treba par saveta za kupovinu.

Flagship gitara mi je Les Paul (sto se tice oblika a i zvuka).

Hteo sam da pazarim Epiphone Les Paul Standard.

Medjutim sad kad sam skupio pare poceo sam da se premisljam

da li vredi dati toliko para (pogotovo sa nabudzenim cenama za Epiphone).

Onda sam video da je u Mitrosu popust na ESP/LTD pa sam uzeo da

merkam i EC-401. Jos od ranije takodje mi se svideo Schester Diamond Omen.

Sad vise ne znam ni sam sta hocu.

Gitaru bih platio do 550e(55.000din).

thanks za sve koji imaju zivaca da daju neki predlog :)

 

Ja sam nešto mnogo za schester u zadnje vreme.....čini mi se kao najbolji odnos cena kvalitet, lepog su mi uzgleda, razlikuju se od ostalih, imaju nneki svoj fazon, a i prijatne su za ruku..

 

Pa to, zbog toga bi ja i da ugrabim ovo.

 

A ti bi da ti neko samo pogleda gitaru, i kaže da li je ok? Moj bubnjar, koji je inače svirao gitaru 10 godina, živi sad u novom sadu, tamo studira, pa je bar 3,4 dana u nedelji tamo...mogu da ga iscimam da pogleda ako hoćeš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U stvari, kad bolje razmislim (poshto juche nisam), sadashnja H serija je totalno schecterska, a F serija je tu glavu odvajkada furala :haha:

 

Nema nijedna normalna djitra u deluxe serijama - sve ciganske, sharene (osim onog jednog EC-1000 koji je mat crn sa zutim bindingom) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni i ova EC-1000 lepo izgleda:

4766-182056.jpg

Ranije su mi uvek bile ogavne bele gitare, ali ova mi se svidela kad sam je video uzivo. Bila je u Mitrosu, ne znam da li je jos imaju. Ali uglavnom jesu sarene LTD Deluxe serije

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti bi da ti neko samo pogleda gitaru, i kaže da li je ok? Moj bubnjar, koji je inače svirao gitaru 10 godina, živi sad u novom sadu, tamo studira, pa je bar 3,4 dana u nedelji tamo...mogu da ga iscimam da pogleda ako hoćeš?

Hvala ti ali nema potrebe, evo već mi se javio jedan dobar čo'ek da je pogledao gitaru i da je ok. Sad još samo da je dovučem nekako, pametan ja zaboravio da je sjutra veliki petak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vuk:

 

he,znas da sam se nesto opario,ako odustanem od kupovine opreme u kontekstu benda,tiny terror mi je nekako najbolja varijanta.

 

baal:

 

aj ga upitaj koliko je sad valja,da imam na pameti.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje kupi nove zice, nego da Fast Fretom i ostalim govnima pokusavas uzalud da ozivis 5 godina stare zice ;)

 

Salu na stranu, imas u Maricu na Slaviji, Deligradska ulica. Imas u Mitrosu u Admirala Geprata, verovatno i u ostalim radnjama. Nije to neka nedostupna roba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ti ali nema potrebe, evo već mi se javio jedan dobar čo'ek da je pogledao gitaru i da je ok. Sad još samo da je dovučem nekako, pametan ja zaboravio da je sjutra veliki petak.

jesi uzeo tog dzeksona? i jel znas mozda dokle je taj popust u mitrosu? ja sam bacio oko na dx10d pa bi bilo dobro ako ce popust potrajati jos koju nedelju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam od koga pozajmiti toliko kinte,a i ako pozajmim pojma nemam kako cu da vratim.ako budem stekao,zakopace me u raku sa ovim careerom.vec dve godine stekam za dkmg i nikako da ustekam.bolje ovako da uzmem neku malo bolju gitaru nego sto je ovaj moj career,pa kasnije kada ustekam jos love prodam tu i dodam love za dkmg.voleo bih i ja da moze odma sa magarca na konja ali jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje kupi nove zice, nego da Fast Fretom i ostalim govnima pokusavas uzalud da ozivis 5 godina stare zice ;)

 

Salu na stranu, imas u Maricu na Slaviji, Deligradska ulica. Imas u Mitrosu u Admirala Geprata, verovatno i u ostalim radnjama. Nije to neka nedostupna roba.

Ma da, ja sam cuvena stekara :P

Ne treba mi zbog zica nego zbog vrata, da bolje klizi :mhihi:

Jej znaci u Deligradskoj jos uvek postoji :cool:

Sta znam sta je nedostupno kad nailazim na nelogicnosti svaki dan :D

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj,razlika je ni 100 keka.to je mamipara obicna a ne konj.ne isplati se nikako,plus sto je kasnije neces moci ni prodat'.losa investicija u svakom slucaju.

gde je to tako mala razlika? da je tako zaboravio bi na dx10d.. u mitrosu na sadasnjem popustu dx10d je 35.772,a dkmg 59.489 sto je skoro 250eura razlike,a kada nisu na popustu onda je nekih 300-350eura razlike..dosta su podeljena misljenja za tu gitaru,ja bih je voleo probati ali nazalost to se nece desiti u skorije vreme jer je ima samo u beogradu.problem je sto vecinu tih gitara do 350eura pljuju da su sranje,a ja vise para nemam + mi treba floyd rose.ibanezi ne dolaze u obzir :haha: esp m-100fm sam probao i on mi je sranje,a u tom budzetu ostaje jos js30dk,a to novo necu da kupujem jer su ove nove serije no comment.imam jos vremena,necu se zaletati naravno ali najgori je problem taj sto,sto vise pare stoje to ih manje ima.odlaze stalno na neke gluposti,tako da bih dok su jos na gomili kupio nesto pa da me sluzi par godina,pa onda da menjam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja misljah na razliku u cijeni izmedju dx i ovog dinkija sto smith uze,ne mg seriju.i fino napisah pro serija.za 420 - 430 e ce ti i anno dat' kelly pro serije sa sve flame mapleom a to je jebenih 70 e razlika u odnosu na dinky x serije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^e prijatelju ja sam bio u mitrosu u petak i ja tog dzeksona tamo nisam video..

ja misljah na razliku u cijeni izmedju dx i ovog dinkija sto smith uze,ne mg seriju.i fino napisah pro serija.za 420 - 430 e ce ti i anno dat' kelly pro serije sa sve flame mapleom a to je jebenih 70 e razlika u odnosu na dinky x serije.

a,da...ja nisam dobro procitao.pa to si upravu,skroz.no opet kao sto rekoh ja se ne zurim nigde,mozda bude jos veci popust za tih mesec i nesto dana kada bi uzimao gitaru,mozda ubodem neki dobar oglas..ko zna :D

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...