Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Ljudi jedno pitanje:

 

Na procesoru (ZOOM GFX-5) na led displeju svo vreme trepce BAT BAT BAT, i kad je proc preko adaptera ukljucen i kada su baterije u njemu. zna li neko do cega moze biti problem???

 

Znaci on radi , sve OK, samo stalno trepce to BAT i pomalo zivcira. :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blentaveo sam ja u bareknucklese ranije ali su papreno skupi. Chak sam i lundgrene merkao, ali za cenu jednog takvog mozesh da kupish komplet nekih drugih, i to kod nas :haha:

 

SHto se tiche priche o broju zica - 8 ne znam chemu sluze, pogotovo kad ne mozesh kkvintu da okinesh koliko je to muljavo, a 7 zica sam se odrekao pre par godina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, vishe bih voleo pasivce, dovoljno aktivnih imam ili sam probao, tako da mi to nije opcija. U ovom trenutku sam bacio oko, da ne kazem uvo, na dimarzio breed i dimarzio evo2, pa cu da vidim na kraju po netu koji bi mi vishe legao, poshto ovde i ne mogu bash da probam :D

 

Josh jedan razlog shto bih izbegao EMG je to shto sam ranije imao djitru od basswooda i nisu se mnogo dobro pokazali sa njom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam duncan distortion, previshe basa. Zbog njega izbegavam sve koji imaju "distortion" u imenu :haha:

 

Kontaktirao sam lika za evolution

 

ja imam evolution u telekasNeru... šije sve djeksove, epifone, ibaneze, i slične metal gitare kod mene u selu, ima daleko konkretniji ton, ne umem ja to da objasnim, ja sam seljak čovek, al ja pored buke, masti, prštanja, i svega što ide uz jak gejn, imam i ton, za razliku od njih :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sjebana ti je slika.

 

zavisi od modela tj kojeg tacno gibsona lp je kopija,mislim da jedino ces deluxe moci prodati za vise od 200 keka tj ako ima full binding,od mahoganija je bez pretjeranih duboreza,da li je flame/quilt maple,curved top itd...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam tipovao na warpig ili lundgren m6, ali ocu odma sada odma i da ne bude skupo, jer je i gitara jeftina + nastupam josh malo na festivalu "siromashtvom protiv bede" ili kako god da se zove, pa hocu da vozam tu siromashno bendu djitru :D

shto je najbolje, relativno brzo se u oglasima pojavilo to shto sam trazio :)

 

i da - volim JB, ali hocu d aprobam neshto novo

 

blagoje, koji ce tebi kurac EMG, kad si ti anti-EMG?

Edited by .Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma drugu kacim na onaj krljust od jacksona,a i sta drugo moze na onom da radi?

 

bas juce se opet igrah sa kmezovim prestizom,evo je sjajan magnet,mislim da se neces pokajati.ja sad imam u svojim dzitrama samo jb-ove,i sve nogama u guzicu.

 

 

Edited by IvoryCrownOfficial

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...