Jump to content

Grave Digger


King Diamond

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jedino mogu reći d ajedva čekam novi Grave Digger. Cover je super i više nego obećava.

A, pošto će objaviti album za moju omiljenu izdavačku kuću, Napalm records, znači biće full pokriveno izdanje sa intervjuom, verovatno video intervjuom plus recenzijom...možda tu bude još nešto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Po meni najbolji koncert na Wackenu ove godine, svirali cijeli Tunes of war + par klasika. Gostovali im Van Canto, Doro i Hansi, nevjerovatan dozivljaj zaista. Nadam se da ce izdati DVD ovog koncerta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebi ga, od velikog očekivanja do razočarenja. Vrlo slab album, miljama daleko od prethodnog i od Tunes of War čiji nastavak pretenduje da bude. Sem pesme Hammer of the Scots i možda završne balade, nema ničeg što bi vredelo iznova slušati. Najčešće me albumi Diggera teraju da ih slušam ponovo i ponovo, makar po nekoliko pesama s njih, ali ovde to nije slučaj. Slušaće se verovatno još koji put, ali ne verujem da će me napustiti uverenje da se radi o najslabijem izdanju Diggera do sada, koje ću izbegavati na originalu i kad ga budem negde ugledao. I to posle onakve bombe kakva je bila Ballads of a Hangman! Takav pad za samo godinu i po dana - od najboljeg do najgoreg ostvarenja. Sada me je prosto zabolela glava dok sam slušao neke pesme, prežvakane rifove, silom sklepavane melodije, prosečne solaže i nijednog zanimljivog prelaza, neke dinamike koja bi me prodrmala. tekstovi su smešni, barem koliko sam ih razumeo - milion puta ponovljene fraze koje su već izgubile značenje, kao da se nisu ni potrudili da smisle nešto što bi iole bilo blisko epici sa albuma Tunes of War. Ne bih dalje, iznerviraću se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uhhh... Grand Magus! Ali 6. april je srijeda, sto ce reci radni dan. Nadam se da ce mi ako nista sutradan pasti onaj cetvrtak kada radim popodne, a jos vise se nadam kakvom organizovanom pr(ij)evozu odavde. Da li treba da se nadam tome da ce neko od nasih organizatora pokusati da dovede ovaj paket u Beograd? Ili mozda trazim previse???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...