Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Ja sam takođe krajem aprila / početkom maja ostavio broj i reče da će zvati. Samo treba da bude siguran u broj prijavljenih, da nas bude dovoljno...

 

Ljudi, prijavljujte se za Budimpeštu.

 

 

 

 

Meni isto onaj organizator puta rece tada da je jos rano, i da ce me zvati kada bude trebalo.

 

Ljudi vi vadite sve sta treba, pa kad pozove to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se vratim na Jordanov solo album stvarno mi neizlazi iz playera!!!sjajan pianista jedino mi je zao sto nema Ana Lee na albumu......to mi je,harmonski,najaca balada,tako extra krugovi akorda u refenu da mi oduzima dah....najvise volim kada upalim Synth da je malo prosviram! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se vratim na Jordanov solo album stvarno mi neizlazi iz playera!!!sjajan pianista jedino mi je zao sto nema Ana Lee na albumu......to mi je,harmonski,najaca balada,tako extra krugovi akorda u refenu da mi oduzima dah....najvise volim kada upalim Synth da je malo prosviram! :rockdevil:

 

Jes dobar album stvarno, ali skrenuo mi paznju ovaj BC&SL od kako izadje moram da priznam da samo to slusam ovih dana. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za RS ne znam. I da, uspevam da skinem sa ifoldera. Fora je što moraš kliknuti na linkove onih sponzora da bi uopšte došao do linka koji je direktan download fajla koji želiš da skineš.

 

 

Pokusao sam ali ne mogu da nadjem direktni download link na ifolder-u. Mnogo reklama.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes dobar album stvarno, ali skrenuo mi paznju ovaj BC&SL od kako izadje moram da priznam da samo to slusam ovih dana. :)

 

Neznam.....jednom recju fali mi prog koji je nekada pruzao Dream....vreme kada sam morao da slusam danima da bih skontao sinkope i opasno ispadanje......ovo sada sam svario iz prve i nemam potrebu da slusam ovu komercijalu.kao prog fan ocekivao sam bar 4 od 6 prog stvari a dobio sam samo jednu. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo poslusah ovaj novi album Black Clouds....,valjda je to to-ima 6 pesama,skinuh sa rapida :)

Nesto je zvuk los na prvoj pesmi,kao da je iz bureta-ali je ostatak dobar

Meni je skroz OK ovako posle prvog poslusanog puta,mada Chaos... i Octavarium su mi bolji :opusteno:

Sve u svemu-za sada na skali od 1 do 5 rekao bi negde tako 3+ ;)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Oces da kazes da je album u stvari i duzi od ovih mucnih sat i 14? :]

 

Sto se tice covera, realno, ovo moze da se svidi samo nekome ko il' nije pre cuo original ili Dija ili je naprosto gluv. OK, odsvirano je dobro, to i ocekivah, Rudess bas zvuci valjano, ali bre ovaj "pevac" zvuci nikad jadnije. Dzejms brate, STFU. Kad krene "Vi Belev, vi Belev" dodje mi da razbijem zvucnike, k'o nekoj 'talijana da je pitao za savete oko pevanja. Ne d'o bog da im padne napamet "Gates Of Babylon" da obrade u neko skorije vreme.

 

Sam album, preslusah ga tri puta do sada, cini mi se da zahteva dosta zivaca i vremena, a trenutno nemam nijedno ni drugo, a i ne cini mi se kao neki ozbiljan pomak u odnosu na proslih par failova (sa naglaskom na SC), though "Best Of Times" zvuci bas, bas dobro, najdrimtietrskija traka.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Oces da kazes da je album u stvari i duzi od ovih mucnih sat i 14? :]

 

Sto se tice covera, realno, ovo moze da se svidi samo nekome ko il' nije pre cuo original ili Dija ili je naprosto gluv. OK, odsvirano je dobro, to i ocekivah, Rudess bas zvuci valjano, ali bre ovaj "pevac" zvuci nikad jadnije. Dzejms brate, STFU. Kad krene "Vi Belev, vi Belev" dodje mi da razbijem zvucnike, k'o nekoj 'talijana da je pitao za savete oko pevanja. Ne d'o bog da im padne napamet "Gates Of Babylon" da obrade u neko skorije vreme.

 

Sam album, preslusah ga tri puta do sada, cini mi se da zahteva dosta zivaca i vremena, a trenutno nemam nijedno ni drugo, a i ne cini mi se kao neki ozbiljan pomak u odnosu na proslih par failova (sa naglaskom na SC), though "Best Of Times" zvuci bas, bas dobro, najdrimtietrskija traka.

 

Moram priznati da se neslazem stobom,Labrie je zvucao extra jer je svo vreme ostajao u srednjim lagama nije izvlacio visoke tonove sto on realno vise nije kadar kao pre,a sto se tice Best of times,cista osvezena obrada pesme Hollow Years,jos jedna od brojnih na ovom albumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslusaj akusticni solo na pocetku posle violine, malo preformulisana solaza i sasvim slican krug akorda na osnovu Hollow years meni skroz,nije sija nego vrat,solo.

Edited by AwakeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...