Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Samo torrents.ru :da:

 

Ma tamo je zajebano....valjda da bi skidao moras da redovno aploudujes :s Jes ima sve ali ja sam nesto skinuo i posle nisam mogao ponovo :s

 

Nameracio sam se odavno da cujem OSI i uvek zaboravim da ih skinem -,-

 

Space - Dye Vest ....odlicna pesma,nema sta....prezakon

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolja balada svih vremena! Covek je genije i sto se tice tekstova i sviranja... Velika steta za nas sto je bio izasao iz benda...

Ruddess je bolji sto puta - i veštiji, i raznovrsniji, i originalniji.

 

Inače, što se tiče ovih koji tek počinju sa DT, nek krenu od Images and words pa dalje po diskografiji. Posle nek se vrate na prvi album. :da:

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Derek je super, ima neki svoj specifičan fazon, njegov stil mi je svetla tačka na inače prosečnom Falling into infinity. A da ne govorimo o tome koliko je objasnio na A Change of seasons. Lično, više ga gotivim od Moora...

 

Al' ajde da vidim kada bi Derek i Kevin zgrabili Zen Riffera i istrčali pred publiku. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

De mi recite sta najpre da skidam od DT-a. Cuo sam par pesama pa mi se svidelo, pa nikako da krenem skidati.

 

 

I&W moras prvo! :da: kao sto su i svi vec rekli, pa onda sve ostalo redom...I&W ti je "ulaznica" u svet DT-a, ako to zgotivis onda nema nazad sam ces traziti sve vise i vise da cujes ;)

Edited by Erotomaniac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prvo cuo I&W,ali tek kad je izasao Scenes,zavolio sam bend.(Odnosno,cuo sam ga 2000.godine) Ostao sam zblanut nekih par mjeseci vrteci kasetu non stop. :D Onda bez nekog reda sam nabavljao albume. Nema tu pravila. Ono sto bih mu ja preporucio je da ne odustaje ako mu se ne svidi jedan album,vec da pruzi sansu bar jos jednom. 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neki album zahteva vreme i strpljenje dok se slegne, to je, believe it or not, Systematic chaos. Meni sada lično u prvih 5...

 

Po meni SC je album koji treba prvi da se odslusa... Ja kad sam cuo taj album zavoleo sam ga na prvo slusanje. Posle moze da se predje na neke malo "teze" albume, ali kao prvi preporucujem SC  :meshuggah:

Edited by ShInIgAmY91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...