Jump to content

GammaRay


Recommended Posts

Danas sam skinuo "Gamma Ray - Live at Gates of Metal 2003" i "Gamma Ray-WoA 2006". Ludilo!

trenutno se skida "Lust for live".

Kad preslušaš, javi koji je najbolji Live... Skinuo sam jednom neki Live (neznam koji), ali je zvuk bio očajno snimljen, tako da sam sve na kraju obrisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...da li je trach ili ne neznam ali zvuchi veoma moguce!

nijedan ni drugi nisu nimalo naivni!

odakle si skinuo Live at Gates of Metal (2003) i W:o:A 2006 - jurim ih nemash pojma kolikoo!!!

Sa torrenta http://www.mininova.org/tor/651243

Kad preslušaš, javi koji je najbolji Live... Skinuo sam jednom neki Live (neznam koji), ali je zvuk bio očajno snimljen, tako da sam sve na kraju obrisao.

Pored dva zvanicna livi albuma imam "Lust for Live" (DVDA) i "Heading for the east" (DVDA) oba u mp3 ovaj drugi je bolji.

ja sam WOA skinuo sa utuba :) ima 3 dela :)

 

a gates takodje imam, jedino sto me nervira kod toga je sto mi nekih zadnjih 10min se ne chuje nista a pichi slika..jel' i kod tebe Tigar isto tako?

Kod mene je sve uredu.

------------------------------------------

"Heading for the east" imam i u divx forrmatu dvd rip 1,40 GB odlican je koncert na "I want out" i "Money" Dirk i Uwe su zamenili instrumente.

Kai peva "Ride the sky"

Share this post


Link to post
Share on other sites

29.11.2007

LotF II entered Charts

GammaRay's latest album Land Of The Free II entered the charts in Germany on position 54, in Sweden on position 57 and in Norway on position 98.

Thanx a lot to everybody for the big support!

 

:) :) :)

 

Btw., da li je neko kupio LE LOTF ? Ja daj Bože da uspijem naći igdje u Sarajevu, ako ne, ne znam šta ću, možda ga uzmem u BG-u kad bude Therion. Gdje ja živim. :udri:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć sam sanjala da je Kai-u (Gammaray/ex-Helloween, ko ne zna) neka građevinska mašina zgnječila pola glave. :confused: Bio strašan san, onako napet i šta ja znam, spoj ovog filma "The Eye" (horor/psiha) što sam gledala i nekih Gammaray tekstova. A u filmu se pojavljuje stariji čovjek kome je pola lobanje zgnječeno na istom mjestu gdje i Kai-u.

Ponavljao je riječi koje ima u nekim tekstovima pjesama, gdje pjeva standardno o slobodi, slobodnom vremenu i da živiš život dok ne ostariš, i ta mašina mu lagano zgnječuje glavu i on ništa, ne pomjera se, kao da čeka da ga dovrši i pušta suze i ja plačem, plače neki lik, i probudim se, da li je preživio veze nemam.

I baš je bio jasan i strašan san, malo sam se uzdrmala. :)

A ne stvarno, bilo mi ga je strašno žao zbog te priče njegove, i da, imao je kratku kosu štaviše ćelav skoro, i blijed u licu i bolešljiv nekako.

Mogla bih film snimiti, baš je tako jasno izgledalo, svega se sjećam. :)

 

A ja sam skoro sanjao da je Helloween održao dva koncerta dve večeri za redom u SKC-u.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Kaia ne znam, ali Andi Deris bi sigurno došao. Svidele su mu se cure u prvim redovima. :bigblue:

 

 

Hehe,shvaticu to kao kompliment.

Deris je primetio da ga slikamo,pa je pozirao meni i sestri dok je bio na bini,to sam tek nedavno provalila....koja fora. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...