Jump to content

GammaRay


Recommended Posts

Ja pricao na Helloween temi,a za ovde sam planirao da iserem 100tinak redova al me mrzi. Anyway novi album je odlichan. I vishe od toga, ima promene u pesmama, mnogo su mrachnije, i to pochevshi od samih tekstova pa do mjuze. "Hell Is Thy Home" je speedashica kakva je nedostajala metalu! U stilu Wallsa bre! Ovo je definitivno najtezi Kaijev rad josh od gore pomenutog. "Condemned To Hell" - nakon shto chujete prvu polovinu pesme, necete verovati da je ovo GR, a onda u drugom krecu lude melodije i soloi...Vrhunac su mi "Spiritual Dicator' i majka nad majke "Majesty". Kak'i besni riffi!

 

Kai=God

Edited by Vanish To Perfection

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Jebote! Ovo nije preporucljivo za osobe sa slabim srcem....album je što bi se reklo "masterpiece".....obavezno nabavite...ako vec niste....(thanx Kai).....glupo je pricati sad koja pesma valja a koja ne...sve su JEBENO dobre...i ne bih mogao da izdvojim 13 prase...i fino su me iznenadili što su ostali ono što jesu...JEBENO DOBAR BEND...sa KAI-em na ceklu icon_smile.gif

 

KAI=MAJESTY icon_rockdevil.gif

 

Ajde ako neko ima tekstove neka ih okaci ovde...bilo bi sasvim dovoljno!!! icon_da.gificon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo dokopah se i ja novog albuma.

 

ALBUM JEBE KEVU I ZAVIJA SARMU! icon_rockdevil.gif

 

Ne verujem! Svaka cast gosn. Zimmermann-u. Lik mi je totalno nejasan, jede bubanj. Ali naravno, gazda je opet pokazao zasto je kralj. Najvise mi se svidja Fight, My Temple, i najbolja pesma poslednjih par godina, HELL IS THY HOME. Neverovatno nesto. Must have album za svakoga ko slusa metal.

 

Odo ja jos da peslusavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ne podseca.

 

I album je odlican. Ne lici na ostala power govna tipa sonata ili blind guradian. Album je bio odlican.

Ne diraj Blind Guardian!!! Što se mene tiče, No World Order je najbolji Gamma Ray album. Solid, ako ćemo već dotle da idemo, pre će da liči na Rapid Fire nego na Ram It Down, al je to nebitno. I Heart Of The Unicorn šmeka na Metal Meltdown. Uvodni rif u Eagle liči na Bullet Train. U Heading For Tomorrow ima rif iz Victim of Changes. U All Of The Damned je ubrzana verzija Hotel California solaže. I u My Temple je ubacio deo iz Sabbath Bloody Sabbath, pa? Čovek to verovatno namerno radi. Neka vrsta omaža. Ma Hansenova genijalnost se ne može umanjiti nikako! ČOVEK JE NAJBOLJI!!!! Pa vi serite kolko oćete. Čast pravim Gamma Ray-ovcima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne diraj Blind Guardian!!! Što se mene tiče, No World Order je najbolji Gamma Ray album. Solid, ako ćemo već dotle da idemo, pre će da liči na Rapid Fire nego na Ram It Down, al je to nebitno. I Heart Of The Unicorn šmeka na Metal Meltdown. Uvodni rif u Eagle liči na Bullet Train. U Heading For Tomorrow ima rif iz Victim of Changes. U All Of The Damned je ubrzana verzija Hotel California solaže. I u My Temple je ubacio deo iz Sabbath Bloody Sabbath, pa? Čovek to verovatno namerno radi. Neka vrsta omaža. Ma Hansenova genijalnost se ne može umanjiti nikako! ČOVEK JE NAJBOLJI!!!! Pa vi serite kolko oćete. Čast pravim Gamma Ray-ovcima!

Nije jedini koji to radi... da li znaš kako je nastao rif za Dr Stein?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

ma to ok...

nego bre...kako da kazem a da me razumes: cim neko resi odjednom da se preobrati u metalca....zakaci se za komerc.grupe i njihove kultne pesme...i kada pitas te novo formirane metalce koja ima na pr. omiljena pesma metallice, reci ce: uuu, NEM!!!...i onda se pesma, iako je dobra, maltene svima smuci.....

na to sam mislila...ne znam da li sam sada jasnija...

 

 

 

btw.ono gore nije znacilo da je GR komercijala....naravno da nije...to je bilo samo zbog primera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...