Jump to content

Sentenced


Recommended Posts

A posebno ovaj:

 

THE LUXURY OF A GRAVE

 

On day zero my mother was expecting... the worst

And out of my fahter's ass I was born, feet first

 

"Oh, no."

 

The most horrendous piece of feces ever forced

To be disposed of is what I was created for

 

Oh, no... [i'm sorry that I was born!] ...so wrong!

 

When death releases you from me

Just dump my foul remains on some near-by field

- I don't deserve a grave

When you finally get rid of me

Just let my corpse decay ...unburied

- I do NOT deserve the luxury of a grave

 

My worthlessness is something there is no doubt of:

- I am a waste of the filth I was made out of

 

How low... [i'm sorry I'm still alive!] ...can I go!?

 

When death releases you from me

Just dump my foul remains on some near-by field

- I don't deserve a grave

When you finally get rid of me

Just let my corpse decay ...unburied

- I do NOT deserve the luxury of a grave

 

Oh, no... a coffin would be way too nice

Oh, no... a see-through plastic bag will do just fine

 

When death releases you from me

Just dump my foul remains on some near-by field

- I don't deserve a grave

When you finally get rid of me

Just let my corpse decay ...unburied

- I do NOT deserve the luxury of a grave

 

smile.gifsmile.gifsmile.gif

Odlicna stvar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

tesko da se Killing me Killing you moze porediti sa Him-om,bar ja to ne bih radio

nije Him vredan bilo kakvog poredjenja sa mocnim Sentenced-om

cinjenica da obozavam HIm ali nikako ih ne bi uporedjivala zato sto su mocni kao sto rece biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e... nije me bilo neko vreme... da li su brisani postovi na ovom forumu ?? i to narochito moji ?? jer vetj 4 teme koje su davno otvorene imaju samo po 2-3 strane, i JA nisam odgovorio na njih ? :? :?

 

 

sentenced... paaaaa fali mi samo poslednji album :cry::cry::cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mmmmmm ja sam trso :roll:

imam the cold white light zapravo, ali nemam rechi, tj mrzi me da skidam jer uvek se zavrshi na preslushavanju hitova sa frozen i crimson... a i nema ih na dark lyrics ni na njihovom sajtu... nashao sam jedan ali mi se izbrisao iz historija, a sad me mrzi da ga opet trazhim pa kopiram i tako... meni dosadno :| i trenutno slusham the rain comes (a sada mi je pukla veza :x ) falling down... a sada ide one with misery... bla nema shanse da danas opet dobijem vezu sad.gif statistichki je nemogutje da se konektujem dva puta dnevno, makar bilo tri sata poslepodne sad.gif

 

He's gazing through all that is there

and sees the world left for him to despise

Blissfully feeling so dead, no glimmer in his eyes

So no more joy or forgiving, he's one with misery

Nothing left to believe in, he's reaching out to be free

 

 

u divno sad se tu nashao i the chair od 69 ochiju biggrin.gifa: (:sigh: eh moje divne playliste)

 

oke ovo me bog kazhnjava zato je pukla veza... sad kad se nakachim ima da skinem lyrics za TCWL i da ga preslusham, odvojom tri-cetiri pesmice da ubacim u ovu playlistu i da ih nauchim za dranje pod tushem... evo kunem se, obetjavam, samo da dobijem vezu... :| :|

 

uf uf, gledam koliko sam se raspisao... eh shta loshe veze chine od ljudi... ma meni super ja ionako nemam pametnija posla, ali neko tje ovo MORATI da prochita kad tad, i smoritje se koooo... (/me gleda u listu zhargona) ah da kooo rezervna guma... eeeeeeeee evo chujem zujanje modema, konachno jes... o ne sad moram da skidam rechi :ne: a sad josh imam problem, na netu sam ali ne primam nikakve pakete... samo shaljem... jel zna neko kako ovo da otklonim, jer izglada da tju morati da prekinem vezu da bih se o5 nakachio... naravno na glupom smrdljivom jevtinom veratu sam... ili da jednostavno sachekam da se gremlini zasite da me zajebavaju? oke... gotovo je, ludim... tj prekidam vezu... pozhelite mi sretju...

 

i pokushaj, nemam signal

ii: 6 brojeva (od 7) okrenuo...

iii: ne okretje uopshte

iv: 1/7

v: 4/7

vi: 1/7

vii: 2/7

mala dramska pauza, od toga se nekada odshlogira...

iix: nijedan nije okrenuo

ix: 7/7 eh srce mi stalo... ALI zauzeta veza...

x: 2/7

xi: 0

xii: 7/7 ... chek... damn zauzeto

xiii: 3/7

xiv: 2/7

xv: 0

xvi: 2/7

xvii, xiix, xix: 0

xx: 2/7

xxi: 2/7

... od sad samo udaram recke... i i i i (7/7, busy) i i (a sada palim audiograbber dok se konektujem da ne gubim vreme :|) i (7/7, busy) i i (ovaj mrzim, chuje se pishatanje modema ali kao po notama solmizacije... povisuju se, a to je lazhna uzbuna... nikad se tako ne nakachi :x) i (jeeeeeeeeeeeeeeeeeej konektuje seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee) grrrrrr opet se nije fino nakachio... jeeeeste... uf... uf... skratjuje mi zhivot ovaj net sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam upoznat sa poslednja tri albuma, imam samo Story - A Recollection, znaci to je sa albuma North, Amok i Down plus dva EP izdanja. Ono sto se meni svidja kod njih je sto ne robuju zanrovima, vec koriste black, death, gothic, pa i thrash (da, da - The Truth) nasledje i kreiraju originalan izraz, za razliku od mnogih bendova kojima sami zanrovi predstavljaju cilj. Sto se tice toga da im je stil depresivan, jeste, vidim da forsiraju i takav imidz, ali ja sam licno dubinu njihove muzike prepoznao tek kada sam prestao da ih posmatram kao "gloom despair and agony on me" bend. Ima neke nade u njihovoj muzici, pa makar ona bila samo u izuzetnoj i danas tako retkoj vestini komponovanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Sentenced nista posebno???!!!!! "Gresis. Ovaj, gresis silno sine!" Najemotivniji (po meni) goth- metal band. Poslusajte samo pjesmu Mourn sa "Frozen-a" i sve ce vam bit jasno! Band koji moze napisati takvu pjemu je vise nego poseban!

U nekoj njemackoj recenziji procitah da je Killing Me Killing You nesto najbolje sto su Finci (misli se na metal bandove) napravili. U ispravnost tvrdjenja necu ulazit.

 

SENTENCED 4EVA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

verovatno zato sto je sentenced, zajedno sa HIM-om osnovao finnish gothic metal (ili kako god) scenu. dodirnih tacaka ima, ali i drasticnih razlika. oba banda imaju jaku ulogu na evropskoj metal sceni. ja licno volim novije radove, od frozena pa nadalje, ni stara varijanta nije losa, ali ni blizu originalna kao sveta trilogija.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije poenta sto su iz iste zemlje, nego sto su iz iste price, kuhinje, studija, cega god. u nekoj varijanti dva pola iste stvari, jos uvek je ista stvar.

 

do you get us?

 

mai & lestate mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...