Jump to content

Belphegor


Vintersorg

Recommended Posts

A i inače nema nikakvog smisla (ruku na srce, a ime albuma kao ima :)).

 

Radismo nedavno vju sa Helmuth-om za Nocturne pa nam je malo "razjasnio" zasto se album tako zove, citacete uostalom... :)

 

Btw lik je patoloski opsednut Markizom de Sadom, spomenuo ga je jedno 120 puta u toku intervjua, lud covek... :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je vama kurac?!Kako mozete da se palite na Belphegor,pogotovo posle onog raspada od svirke na Legacy-u?!Bend je skolski primer trend followersa.Poceli su kao death metal bend(imao sam prilike da ih cujem dok su jos bili demo bend),pa su onda presli na black metal,kada je taj pravac postao trend,pa posle opet na death metal,kada se death metal preporodio! :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je vama kurac?!Kako mozete da se palite na Belphegor,pogotovo posle onog raspada od svirke na Legacy-u?!Bend je skolski primer trend followersa.Poceli su kao death metal bend(imao sam prilike da ih cujem dok su jos bili demo bend),pa su onda presli na black metal,kada je taj pravac postao trend,pa posle opet na death metal,kada se death metal preporodio! :udri:

 

Ti spadaš u one koji bendove cene po svemu sem onome što se nalazi na samom albumu, a? Koga zabole da li su oni pratioci trendova ili ne? Lucifer Incestus recimo razbija svaki album bendova "koji su oni pratili".

 

Nego The Goatreich - Fleshcult mlo vise vuce na death metal. Moram priznati! :redface:

 

Kako to misliš vuče na death metal? Pa Belphegor i jesu death metal, svaka pesma vuče na death :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti spadaš u one koji bendove cene po svemu sem onome što se nalazi na samom albumu, a? Koga zabole da li su oni pratioci trendova ili ne? Lucifer Incestus recimo razbija svaki album bendova "koji su oni pratili".

 

Ako si mi rek'o!Svaka ti je na mestu!Bravo!Odoh da slusam Belphegor!Otvorio si mi oci oci,kralju! :icon_ne:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,logicno je da mi se prvenstveno ne svidja njihova muzika,a pracenje trendova im je jos jedan minus vise,jer to znaci da su ili neiskreni ili nezreli! Ili i jedno i drugo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...