Jump to content

Dying Fetus


ZWER

Recommended Posts

s obzirom da je mal klub, bilo je ograniceno na 150 karata po 25KM. nisam sigurna koliko je TACNO prodato, ali vrlo moguce skoro sve. javim kad saznam.

 

 

nisu im, kazu, valjali papiri:

 

we were stuck at the border for hours, there was some problem about paperwork from the bus company. we couldn't make it there till about 2 in the morning. we were very excited to play there and it sucks it didn't happen. i hope something can be worked out in the future for us to be there again. we have to get the bus company to have the right paperwork to make it smooth across the border. sorry again that it didn't happen.

sean

 

tj. : pricam ti pricu..

 

mogu doci, al onda nas nece biti.

 

naravno, na telefone se javljali nisu, a odgovor poslali tek sad..

 

steta zbog ljudi koji su doputovali iz ostalih gradova..

Edited by +Abigail+

Share this post


Link to post
Share on other sites

s obzirom da je mal klub, bilo je ograniceno na 150 karata po 25KM. nisam sigurna koliko je TACNO prodato, ali vrlo moguce skoro sve. javim kad saznam.

 

 

nisu im, kazu, valjali papiri:

 

we were stuck at the border for hours, there was some problem about paperwork from the bus company. we couldn't make it there till about 2 in the morning. we were very excited to play there and it sucks it didn't happen. i hope something can be worked out in the future for us to be there again. we have to get the bus company to have the right paperwork to make it smooth across the border. sorry again that it didn't happen.

sean

 

tj. : pricam ti pricu..

 

mogu doci, al onda nas nece biti.

 

naravno, na telefone se javljali nisu, a odgovor poslali tek sad..

 

steta zbog ljudi koji su doputovali iz ostalih gradova..

 

sviraju kurci, cannibal corpse su se onomad zaglavili u jebenoj belorusiji, gde je policija zabranila cert, a na kraju su ipak stigli u srbiju oko 2h i pokidali, to je odnos prema publici.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah jebiga...

 

Možda čovek stvarno govori istinu, ne možeš tačno znati. Mada ako su poslali tek sad a svirka je trebala biti kad, pre 4 dana? Onda je to stvarno pederski... :\

 

 

govorio on istinu ili ne, papirologija je svakako njihova greska..za pestu je imaju vrlo vjerovatno, sto bi se zvalo odnos prema publici i prioriteti. je*es im mater, barem smo se fino okupili tu vece haha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj bre Dying fetus bi napunio malu salu SKC-a uz malu podrsku nekih bendova... Voleo bih da vidim sa njima i Anal Cunt.

 

 

 

 

ma da napunio bi samo neznam dal bi im doslo 30 ljudi ,e sad ako bi ti ljudi bili izrazito debeli mozda bi stvarno i napunili salu..

a anal cunt....nemoram ni da komentarisem...napisi to u listu zelja pa posalji deda mrazu/// mada ni on nece dici Seta iz mentalno mrtvih

 

sviraju kurci, cannibal corpse su se onomad zaglavili u jebenoj belorusiji, gde je policija zabranila cert, a na kraju su ipak stigli u srbiju oko 2h i pokidali, to je odnos prema publici.

 

 

hahha a nije milicija zabranila cert nego su ih cimali na granici sto prenose toliko vrednu opremu(tacnije iznose-iz Ukraine!!0

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

u sarajevu nisu prodali 150 karata vec je toliko bilo pusteno u prodaju,

a i tamo imas certove jednom u mesec dva a ovde kad oces(sad)

 

plus realno ovde to retko slusa i to nije cak ni onaj popularniji dm vec nova skola dm-a tako da ..tesko preko 100

 

PS:dying fetus nemoze da se uporedi sa behemotom po popularnosti ,behemot je mejnstrim jer je poceo kao BM i preso u Dm i nazad..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reče devojka gore da je moguće da je rasprodato bilo skoro sve...

 

 

Imam jednog druga koji ne sluša ništa od death metal-a, jedino dying fetus... Inače su mnogo potcenjen bend :da:

 

I postoje od '91-e. Jedino što su malo više udarili na tehniku u zadnjim albumima, inače jesu stara škola...

 

Behemoth je bio pre izlaska ovog zadnjeg albuma, i nastupao je sam...

 

 

 

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

u sarajevu nisu prodali 150 karata vec je toliko bilo pusteno u prodaju,

a i tamo imas certove jednom u mesec dva a ovde kad oces(sad)

 

 

1) rekla sam da ne znam TACNO koliko je prodato

2) kakvih mjesec/dva..nije bilo 'veceg' koncerta od dismembera..koji je bio 15ak dana nakon behemotha, ne sjecam se koji to mjesec bjese..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reče devojka gore da je moguće da je rasprodato bilo skoro sve...

 

 

Imam jednog druga koji ne sluša ništa od death metal-a, jedino dying fetus... Inače su mnogo potcenjen bend :da:

 

I postoje od '91-e. Jedino što su malo više udarili na tehniku u zadnjim albumima, inače jesu stara škola...

 

Behemoth je bio pre izlaska ovog zadnjeg albuma, i nastupao je sam...

 

 

 

brate dying fetus nisu stara skola dm-a veruj mi ,

 

a da je potcenjen - i nije jer je relativno popularan u USA ,stim sto su mentalno na nivou americkih dnevnih vesti i politickih dogadjaja.

 

veruj meni

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate dying fetus nisu stara skola dm-a veruj mi ,

 

a da je potcenjen - i nije jer je relativno popularan u USA ,stim sto su mentalno na nivou americkih dnevnih vesti i politickih dogadjaja.

 

veruj meni

 

Pa nisu raspali Obituary al utom još i bolje. :)

Ako to predstavlja staru školu drago mi je što nisu ;)

 

 

Ko je mentalno na nivou američkih dnevnih vesti i političkih događaja? :confused:

Šta ti to uopšte znači jer mi zvuči jako glupo?

 

Dying Fetus ima bolje tekstove, bolje rifove i zasigurno bolje aranžmane od većine "stare škole"; subjektivno - od svih :da:

 

A to "veruj meni" možeš okačiti mačku o rep :)

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisu raspali Obituary al utom još i bolje. :)

Ako to predstavlja staru školu drago mi je što nisu ;)

 

 

Ko je mentalno na nivou američkih dnevnih vesti i političkih događaja? :confused:

Šta ti to uopšte znači jer mi zvuči jako glupo?

 

Dying Fetus ima bolje tekstove, bolje rifove i zasigurno bolje aranžmane od većine "stare škole"; subjektivno - od svih :da:

 

A to "veruj meni" možeš okačiti mačku o rep :)

 

 

brate moj bend je svirao dying fetus kad nisi znao ni sta je dm.al dobro

 

nema potrebe ti mene da ucis kakve su njihove pesme..

 

zadnji albumi su tekstualno totalno sranje da si ih citao(i razumeo -znao bi) idi s njima placi zbog amerika(koju kao i vole i mrze) sranja u svetu,rata koji vide samo na TV-u i "terorizma" za koji su se zainteresovali isto kad i ostali Ameri -kad ih je uvatio za muda.

 

to sto si rekao za Obicuri-bravo aj sad idi i slusaj cecu, ko god da ima obraza da kazetako nesto za takav bend dokazuje da nije nikad ni slusao DM .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta ako su svirali? Ja ga sad sviram.

 

Sranje tekstovi? Ne bih se složio ni malo. Naravno da sam ih čitao. Al ne bih sada da ulazim u raspravu šta je za tebe dobar tekst mada bi bilo zanimljivo saznati.

I u krajnjem slučaju dok slušam pesmu sam tekst je nebitan, bitno je kako je interpretiran i uklopljen u muziku, a fetusi su što se toga tiče carevi. :da:

 

Ok, upravo si mi dokazao da nisam slušao death metal. Da mi ti sad nisi rekao živeo bih u zabludi... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta ako su svirali? Ja ga sad sviram.

 

Sranje tekstovi? Ne bih se složio ni malo. Naravno da sam ih čitao. Al ne bih sada da ulazim u raspravu šta je za tebe dobar tekst mada bi bilo zanimljivo saznati.

I u krajnjem slučaju dok slušam pesmu sam tekst je nebitan, bitno je kako je interpretiran i uklopljen u muziku, a fetusi su što se toga tiče carevi. :da:

 

Ok, upravo si mi dokazao da nisam slušao death metal. Da mi ti sad nisi rekao živeo bih u zabludi... :)

 

 

pa zato ti i kazem nemoj ti koji se sad lozis na DF da mi objasnjavas sta i kako ,oko DF.

postujem svako misljenje ali ti probijas granice objektivnosti.

 

ranije sam do jaja gotivio DF dok nisam skapirao kako umeju da se prokenjaju, ali i sad ih slusam i trebalo je par nas da odemo u Sarajevo(dobro je sto nismo)

 

vokal (oba) volim ali tekstovi im i ne trebaju jer se i nerazumeju (tj retko kad se sta razume)

a to dal ti je bitan tekst ...hmm

 

to sto si rekao za obicuri te je srozalo sto se tice kompetencije ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se jednostavno ne sviđa taj tip death metala. Štaviše ne znam zašto bih ja ako slušam death metal morao po defaultu da volim sve od Obituary-a, Cannibala, Imolejšn-a, Safokejšn-a, Inkantejšn-a, Malevolent Kriejšn-a do Vader-a, Decapitated-a, Nile-a, Behemoth-a, Necrophagist-a, Gorod-a.i ostalih...

Jednostavno imam svoj ukus.

 

Pa to što ja nisam 95e dočekao njihov prvi album nije moja greška, jebiga. :)

 

Tekst je bitan al mi je bitnije kako se njegovo izvođenje uklapa u celu stvar.

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...