Jump to content

Mastodon


Kent

Recommended Posts

Slažem se. Meni su QOTSA, Mars Volta i Mastodon tri velika američka benda koja su se pojavila u približno isto vreme sa totalno različitim backgroundom. I ta priča naravno omekša kako vreme prolazi.

 

Jedino što meni Mastodon nikad nije ni bio sirov, brutalan, možda je Remission bio agresivniji album ali su zapravo uvek bili dosta ambiciozni i proggy, Crack The Skye je valjda kruna svega toga i sad jednostavno ne mogu da izmisle toplu vodu opet a ne žele ni da budu Between The Buried And Me i izdaju neke glupe Halograph Papylon albume ceo život.

 

Rade ono što znaju, što im prija i imaju taj momentum da su na vrhu, što bi se gubili? Ja ću uvek da slušam Capillarian Crest a boli me dupe da slušam prog sludge bendove kojih ima 100 a 90 su skroz prosek sa pesmama koje zaboraviš ako ih uopšte i zapamtiš ikada.

 

Ovo što je iscurelo mnogo zvuči kao Black Tonque, pogotovo Troyevi vokali i ovaj riffing.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije mi neka stvar. u maniru curl of the burl, sto mi uopste ne smeta, samo sto mi curl mnogo bolja pesma. nekako mi trapavo zvuci prelaz izmedju strofe i refrena. refren dobar, taj raniji ozzy albumi stil je idalje prisutan. instrumentalni deo je stagod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Troy vokalno dosta pao u odnosu na Branna i Brenta na Hunteru, nekako se dosta ponavlja, Brann je dobro otpevao onu Dry Bone Valley, to mi je bilo dosta dobro za tu mainstream zonu. U principu da Brann uzme više da peva do jaja jer Troyu ne leže baš ove hitičnije pesme.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mogu kasniji materijal samo kad se bas zasitim rane faze.inace,brann bi trebao da se vrati bubnju,shvatam da mu je sad ovaj bubanj dosadan ali ne umijes brate da pjevas a vec imas loseg pjevaca u bendu i jednog kojem zavisi kako se na koju nogu ustane.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je rekao da ista fali Hunteru? Najbolji Mastodon album do sada, uz Blood Mountain. Ako ce minusi sto nalupaste sto rekoh da je pesma ispod proseka doprineti da i ovaj album bude iole takav, samo navalite. Ipak, i Curl of the Burl mi je od manje kul pesama na proslom albumu pa su ga furali kao singl, tako da ova pesma ne mora nista da znaci.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su Crack i Leviathan za nijansu manje omiljeni, ali u tome je i fora sa Mastodonom, sto je svaki album do sada, cak i Remission, bio odlican a opet prica za sebe. Zato i verujem da ce i ovaj novi biti super, samo mozda najkomerc do sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...