Jump to content

Onslaught


dr.lecter

Recommended Posts

Nije sto je dosao dan da se i ja jednom slozim sa lemijem, ali neverovatno sta sve danas prolazi kao 'dobra' produkcija. Boli me glava od jedne ove pesme, kako li ce tek da bude posle albuma.

 

SA druge strane, pesma nista spec., vidim da ce da bude isto k'o sa proslim albumom, krljanje bez smera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jebote,imas dva para slusalica,nisi dugo pisao o njima.Slusas na njima dok ides u Novi Sad?

 

Produkcija je govno,bubnjevi zvuce ko da si ih ti koji veze nemas sa muzikom KUCAO U FRUTI LUPS 3,mase nigde,bas se ne cuje,sve je suvo i tupo.

 

Ceka se album,pa da se oceni kako zaista zvuci,ovde zvuci ko da ste je pravili ti i debeli Nesa hajfaj cigani ludaci.

 

Pesma i dalje jebe mame,rifovi kidaju,refren je bolestan.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja te samo ucim da dobra produkcija nije cisto i sterilno nego zivo ti verovatno nisi naviko da cujes ovakve gitare posto si pozer pa nikad i ne ides na koncerte da bi cuo kako to zvuci :)

 

Ako je tebi ovo zivo,onda me nemoj nicemu uciti posto veze sa zivotom nemas.Ovo je toliko sterilno da boli,plus nema masti i basa,a bubanj zvuci ko kurac.

 

Naravno da sam pozer,imidz je sve.Dzaba tebi koncerti kada licis na jeftinu verziju Hetfilda iz 1993. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Album sabija,prvoklasna klanica! :rockdevil: Nema lose pesme,sve su odlicne...izdvojio bih Fuel for fire,Slaughterize,66fucking 6 i Chaos is king.Obradovala me i ponovo snimljena Shellshock,In search of sanity mi omiljen njihov album,ovo doslo ko kec na desetku.Odlicno su je odradili!

Produkcija ovako zvuci bolje,nije onako lose kompresovano govno na koje ste drkali.Ali i dalje su mi bubnjevi smece,pretihi su i grozan zvuk imaju,fruti lups 3.Ali nije ni bitno,album sabija to je najvaznije.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...