Jump to content

Onslaught


dr.lecter

Recommended Posts

Ja sam vec rekao u jednom od mojih poslednjih postova na Metallica temi (pre nego sto sam poceo da je bojkotujem) da su solaze na "St. Anger" bile najmanji problem. tamo je problem bio sto nije bio cestitih pesama, nego sve krpacine od pojedinih ideja, koje su uz to bile lose. Tako da dodatak solaza na onakvu onsovu nece ama bas nista promeniti.

A draze mi je sto su se Onslaught vratili u velikom stilu (barem kako vi kazete, moracu jos da proverim), nego da sad Metallica izda dobar album. Oni se bar nisu toliko kompromitovali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da su to hteli, uradili bi na ranijim albumima, ali guzica zinula za vise, pa jebiga.

JA samo mogu da se divim ljudima kao sto su Onslaught, sto hoce nakon toliko godina da sviraju, a znaju da od toga nema 'leba. Najbolje sto mogu da dobiju je moralna satisfakcija da su napravili nesto dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ih ima, nego me nerviraju oni koji, iako znaju situaciju u muzici, i dalje postavljaju pitanje motivacije bendova koji pocnu ponovo da rade, pa cak izadju i dobre albume. mislim, kako se samo usudjuju da prave dobre albume i da sviraju zato sto to vole?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najcrnje od svega je sto to i nije prodaja, jer ko od thrash metal bendova danas moze da se proda za velike pare? Uglavnom su se prodali oni koji su nastavili da rade, pa prilagodjavali svoj zvuk aktuelnim trendovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA samo mogu da se divim ljudima kao sto su Onslaught, sto hoce nakon toliko godina da sviraju, a znaju da od toga nema 'leba. Najbolje sto mogu da dobiju je moralna satisfakcija da su napravili nesto dobro.

 

Ja se divim takvim bendovima sto su se vratili, a nisu podlegli nekim "popularnim novitetima" vec napravili muziku koja vredi da nosi ime kvltnog benda iz 80tih :rockdevil: Mislim da to dovoljno govori o albumu hehe..ne znam kak vise da ga nahvalim..

Edited by Angelistor

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
mnogo opasno jebanje novi album,nabudzena produkcija,ali imam samo 6 od 8 pesama :( ne mogu da slusam ovako nervira me...kad nabavim ceo,veci koment

 

 

e da i ja imam 6 pesama sta si mi dao to koj kurac :) :) :) :)

 

e momci,to sam vas ja zajebao :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...