Jump to content

Onslaught


dr.lecter

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Intervju sa Sy Kellerom

 

http://www.metal-rules.com/zine/index.php?...view&id=659

 

I am so excited and can't wait for everyone to hear the finished album. Thrash Metal will never be the same again. It's time for Slayer to step aside. Our lyrical content is ugly and 'will' upset people. The music is so fucking brutal. Is that the same band who recorded IN SEARCH OF SANITY? A mix of POWER FROM HELL and THE FORCE, dragged screaming and thrashing into the 21st century. You have been warned!" - Sy Keeler on 25th of July 2006

 

Hrabre reci.Ako se to ostvari,onda smo,deco moja,na tragu neceg velikog.Ali,seticemo se da su Nuclear Assault slicnim recima najavljivali Third World Genocide :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam juce Onslaught.Malo mi se zvuk nije svidio ali energija i raspolozenost za svaku pohvalu.

Odsvirali su dvije nove stvari sa ovog novog koji su sad najavili za pocetak godine Killing Peace i Burn ili Born ne znam tacno bio sam pijan.

Ovo za Slayer uopste nije pogresno, bice bolji Onsalught jer tesko je napraviti ploce koje nisu bolje od 3 zadnja Slayer-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti sunac, hocu ja da zivim u Nemackoj!!!!!!!!!!!!

Wolf mi je omiljeni heavy metal bend danasnjice!

Svajedno, ne bi trebalo biti pijan za Onslaught ni pod razno. Zamisli da si se zapio za Wolf, pa da se ne secas nicega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

http://www.onslaughtfromhell.com/mp3Onslaughtsm.swf

 

Ima da se chuje nova pesma "Shock And Awe"..znachi link nadjoh na blabberu jos pre 3-4 dana..u medjuvremenu sam pesmu odslushao..pa minimum 30 puta...neverovatno dobra pesma!!! Ne mogu da dochekam da chujem album!

 

Poslushajte pa sami procenite...mislim da ce ovo biti album godine za mene :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzika prevazilazi sve granice za sada..a shto se tiche Sya..pa peva mnogo grublje..high delova nema uopste..imam jedan bootleg Onslaughta iz 2005e koji josh nisam preslushao u celosti..ali recimo da pojedine delove "Demoniac"a npr uopste ne peva visoko kao pre.."Lightning War" iskreno zvuci dosta cudno sa njim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod Snipa rade? Pazi, zvuk ne zavisi samo od producenta, vec i od toga kako bend namesti sam sebi zvuk. U bendovima je problem ako pocnu da zvuce jedan na drugi. Producent je samo tu da sve zvuci dovoljno jasno i glasno. A Dew-Scented sigurno nece zuvcati kao kreator, iako su oba benda radila kod Snipa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Besprekoran album! Ak neko izda ove godine jachi album od ovog to ce biti album decenije! More meni je i ovo jedan od najboljih thrash albuma koji su izasli u ovoj deceniji(za sada, hehe). Remek-thrash!

Pre svega, zvuk. Svako ko zna Sneapa zna sta otprilike da ochekuje. A ovaj album, mene, najvise podseca na zadnje Exodusove albume. Sto se tiche poredjenja ovog i starih radova..pa..i nema mnogo dodirnih tacaka, u stvari zajednicko je vrhunski songwriting, i riffovi koji samo izlecu i pogadjaju onaj neki zivac na vratu koji ga tera gore-dole-gore-dole..

Inache, mozda su malo izgubili na brzini u odnosu na prosle radove, ali to je kanda nadoknadjeno "tezinom", hehe...but then again, cujte samo "Twisted Jesus"..osecas bre kroz zvucnik kako bubnjaru otpadaju sva 4 uda!!! Sy zvuci besno, retko kada zavristi, a i vise to nije onaj isti vrisak kakav se mogao chuti pre 20 godina od njega. "Shock & Awe" je "Angel Of Death" 21. veka sto se mene tiche. Steta jos sto nema nekog vriska do jaja na pocetku pesme. Nenadjebivi riffovi! A ajde ko bude slusao album...nek kaze ako onaj uvodni riff na "Pain" nije jedan od najboljih thrash riffova snimljenih skoro. Mocno bre!!!!

Nema lose pesme...nema losih trenutaka...raspored pesama je takodje genijalan. Ima odlichnih prelaza na albumu, iz jedne "sporije" pesme u sledecu ultra-brzu! primer..ide "Destroyer of the worlds", heavy brutalchina, i onda se kao iz vedra neba pojavi "Pain"! "A Prayer For The Dead"..mozda i nije spora pesma..ali ima vishe groovy delova,pa bum-prelaz u "Tested to Destruction"!

 

Ocemo Onslaught u Srbiji! Zar ne?!

 

 

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

10!/10

 

http://lix.in/3daa00

 

Evo ga, link za novi album (61,997 KB). Skidam i ja trenutno. :zuba:

 

e i ja sam prvo nabasao na taj link..i ne znam koj je fazon, al jednostavno sam jedva skidao sa njega! Iznervirah se zestoko..al malo se potrudih i nadjoh valjan link. Tako da ak neko ima problem sa ovim Borinim linkom, nek se baci na ovaj:

 

http://rapidshare.com/files/12283715/O07KP192.rar.

pass: www.thrashmageddon.com

 

 

SHOK-EN-O!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...