Jump to content

Pergament


dr.lecter

Recommended Posts

Koliko ja znam, Crkvenica je mesto na Hrvatskom primorju, oko 35 km jugoistočno od Rijeke. Ali da li će baš tamo svirati, to ne znam...

 

Jeste ,

 

u pitanju je neki festival tamo a to mi je samo neko sapnuo mozda i nista od toga jos nije potvrdjeno.

 

 

 

....da i naravno pozdrav za zavicaj_Beckerek je samo jedan.....a kako se secam samo jos kod Gute se svira, a tesko da ce sa njegovim "istancanim" ukusom moci spojiti Pergament i przacina...

 

mozda KC ili ti dom mladih, nekadasnji...ostaje da Vi domestic to potrazujete...i oni uoce...i naravno posteno plate...

 

A.

 

 

Svoje komentare ostavi za drustvo na koncertu. Verujem da ce im se dopasti. Posebno za izvesne kokoske.

 

Ako Pergament ide u Beckerek onda bolje da ponesu tamburice tamo umesto gitare ,

 

I ko ovde ima brainbreak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za te fajlove pise da su pobrisani.

 

Nisu pobrisani nego vaze samo 30 dana

 

Nisu pobrisani nego vaze samo 30 dana

 

 

Jesu Pergament svirali sinoc? Jel ih neko gledao ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu Pergament svirali sinoc? Jel ih neko gledao ?

 

To sam i ja htio da pitam. Jesu li uopste svirali i u kojem terminu? Ili im je bio pomjeren termin za nastup ili nisu svirali uopste, uglavnom ja ih nisam gledao.

Oko 03:15 sam vidio Lotketa i onog prosijedog gitaristu Pergamenta (Stevan, ako sam u pravu) kako sa spakovanim instrumentima idu ka izlazu sa Explosive stejdza, pa sam pomislio da uopste nece svirati.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sam ja saznala poslednja 3 benda su otkazala svirku na Explosive bini, jer su im The 69 Eyes poremetili sve termine, posto su kasnili sat i po! Domaci bendovi koji su bili predvidjeni posle Holly Pain su jednostavno pokupili opremu i otisli, ne znam da li svojom voljom ili zato sto je bina u neko odredjeno vreme morala da se zatvori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, jeste, ja sam stajao kod te bine jedno pola sata i nista se nije desavalo na njoj. Kao nesto su namestali, ali svirka nikako da pocne, pa sam otisao odatle...

Edited by Zaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista novo , Desilo se isto to kao i pre 20 godina .

 

Mada sam jos pre pisao da je glupo svirati posle hedlajnera na Explosive jer ostaje jako malo ljudi

 

ili nece svirati nikako.

 

Ono na Exploisive nije dobro organizovano trebali bi da stave manje bendova za svirku i bilo bi sve u redu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mislis ono u Crvenki?

Ja sam bila tamo, snimali smo pricice sa tog dogadjaja, ali nismo ostali do kraja. Mesto je bilo predivno, super je organizovan kamp, bili su i sasvim ok bendovi u takmicarskom delu...ali od publike ni traga ni glasa. Ukupno sezdesetak ljudi, racunajuci bendove, kompletno osoblje RTV sa reportaznim kolima i organizatore. Tuga i zalost. Jos jedan neuspeli muzicki dogadjaj. Da li je kasnije doslo jos ljudi, ne znam, niti to kakva je bila svirka. Posto su sve snimali ovi sa RTV mozda bi trebalo informisati se kod njih....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je preterano....

 

Panonnija me potpuno odusevila, mir, tisina i ljubazno osoblje...priroda kakva se retko moze priustiti...

Sam festival, jasno je da se Opstinski novac/u rukama pojedinaca/ moze iskoristiti i kvalitetnije, ako nista drugo bar ispromovisati festival tako da zazivi (posecenost u hiljadama), a onda opet, trebalo bi pohvaliti svaki pokusaj i napor ...

Magma, Impurita, Goa tek odusevili nastupima, neki i potvrdili kvalitet u Zajecaru....koliko cujem.

 

Finalno vece je dalo 8 kvalitetnih bendova, ujedno je i najava buducih zvezda i zvezdica....

sto samo potvrdjuje odlicnu selekciju organizatora

 

Pergament, ponovo snazni, svoji...

Mr. Stiv u najboljem izdanju, solo G...

Mr. Tiragic u dvojnim ulogama (glavni tonac fest-a/ritam G),

Deda na basu, sa zanosnom D...

Konan the barbarian...na bubnju...

30 min, premalo...za sve sto bi ste hteli cuti ..

 

 

i kako su mi zabranili (modeladori) da psujem i narodski se ponasam ovde sa opisima stajem !

 

fotke govore vise od reci...

http://www.rockserbia.net/rsgalerija/cmok/default3.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Недељом у СКЦ-у. То ти је тренутно једино доступно, а плоча је иначе лепо раритет. Ја сам имао срећу да је купим за 15 евра.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm neznan baš di je to, inače san iz Splita tako da bi moga eventualno naručit pa da poštom dođe... ima link kakav? i fala za informacije!

 

 

 

Javi se coveku na ovaj mail:

[email protected]

A mogao bi Splicanin da kazes i koliko imas godina...Moj blizak drugar bio je u Splitu ovog leta i kaze da se sjajno proveo i da je izuzetno primljen od strane domacina.Pozdrav...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...