Jump to content

Paganizam


Recommended Posts

AKo se ja dobr osecam, Minojska civilizacija je nastala nekih 2,5 hiljada godina pre Hrista. Na stranu to st oje taj deo mediteranske kulture bio pod jakim uticajem Afrike. a i ne spada u korpus Indo-evropljana. Sto se tice africke civilizacije, imas to pomenuto i kod Herodota. Znaci Osun civilizacija je bar 500 godina starija od minojske.

Nikakav uticaj afrike tu nije bio..a posebno crne.Crna afrika je u stvari teritorija iza sahare,koja je u to vreme bila neistrazena i apsolutno nepoznata.Mozda govoris o egiptu?To ti nije crna afrika..

Protogrcka plemena su dosla sa severa,tako da nikakav kontakt nisu imala sa crncima..

I o kakvom uticaju govoris?Pobogu,pogledaj raskosne palate u mikeni,na kritu itd.U africi i danas prave kuce od pruca i ruse se na malo jacem vetru..o kakvim gradovima u africi ti pricas?Pa ono nisu znali da obradjuju kamen za oruzje,a ne da prave gradove.Ne govorim naravno o egiptu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naarvno ja sve lazem. I onda sam lagao pa kad se ispostavilo da je onaj institut koji su nacisti prvo zapalili postojao, kad sam stavio imena autora od kojih su samo jedno ili dva bila jevresjka onda je tema zatvarana. No, ok, sve je to lako dokazivo.

 

Idemo redom:

 

1. Ja jesam visok (185) i jesam plav. Smedja kosa i plave oci. Dakle, prilicno artijevski ako cemo iskreno. Indo-evropska prica krece od Max Mullera i posle preko Marije Gimbutras i slicnih. Trenutno, a pratim sta se desava, se indo-evropski rekonstruise na i osnovu albanskog jezika jer su i oni, po naucnicima, Arijevci. Bas kao i Indusi, a samim tim i Romi. Svidel ose to vama ili ne. Ili cem osad da zimisljamo neke nove Arijevce kak oto nama odgovara? Arijevci su svi u Evropi sem Madjara, Finaca i Baska. Za Estonce nisam siguran. Van Evrope Indusi. Dakle, Arijevci nisu odredjeni bojom koze, vec JEZIKOM. I POREKLOM. Bela rasa ukljucuje i Jevreje i Arape ako nisi znao.

 

2. Nikad nisam bio u paravojnim formacijama. Bio sam u regularnoj vojnoj jedinici i to nema nikakve veze sa ovom pricom.

 

3. Jesam bio predstavnik Srbije u jednoj od dve najvece svetske paganske organizacije. Delegaciju, iz istocnih zemalja, koja je dosla ovde da primi Srbiju sam ja docekao i odveo u BGD i tu upoznao sa jos nekim ljudima.

 

3. Naci partiju su osnovali homoseksualaci. Naravno ja to lazem, i Ernest Roehm nije bio homoseksualac. I nije, kada je Hitler odlucio da je poceo da smeta iako je bio njegov najblizi saradnik i zapravo jedan od ljudi koji su ga napravili, likvidiran u krevetu u zagrljaju svog ljubavnika?

 

http://www.insightmag.com/main.cfm/include...yid/174917.html

 

To je o istoriji. U medjuvremenu je 1991. Michael Kuhnen, koji je bio revitalizator nacisticke ideje u Nemackoj, umro od AIDS-a. Nije krio da je gej

 

Brzo googlanje:

 

http://www.allempires.com/forum/forum_post...3368&PN=1&TPN=1

 

Pa malo modernih nacista kojii slede primer Roehm-a"

 

http://www.heathenworld.com/swastika/roehm.html

 

http://www.butch-femme.com/portal/forums/s...7&mode=threaded

(gej sajt) icon_razz.gif

 

http://members.aol.com/mpwright9/gaynazi.html

 

 

St ose tice mikenske kulture ceo mediteranski krug je bio povezan sa malom Azijom i sa Afrikom. Kemet, tj Egipat, je neraskidivo povezan od africke kulture. One crne. Kemetski paganzam je deo africkog paganizma. Recimo egipatska divinacija skoljkama je veomaslicna, sa ranijim nigerijskim oblikom ovog proricanja. Naravno, sad moze doci neka od onih genijalnih teorija da su Vikinzi doplovili do Egipta i da su zavladali njime. Ali odna j mogu da pitam a zasto ne Marsovci?

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj mi govoriti o skoljkama,kada pricamo o velikim civilizacijama.Takvih slicnosti ima svuda, u svakoj religiji.Inace,tada je mala azija smatrana evropom,a severna afrika azijom. icon_da.gif

Zasto nema piramida iza sahare?

Ne kazem ja da su vikinzi stvorili egipat..kao prvo,vikinzi su ziveli u sumama na hladnom severu,i ne mozes ocekivati da ce oni graditi piramide ili velike gradove..to je nemoguce. no.gif

I to ne znaci da su manje civilizovaniji.Cak sta vise,bili su hrabriji i veci narod od bilo kojih afrikanaca.. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj mi govoriti o skoljkama,kada pricamo o velikim civilizacijama.Takvih slicnosti ima svuda, u svakoj religiji.Inace,tada je mala azija smatrana evropom,a severna afrika azijom. icon_da.gif

Zasto nema piramida iza sahare?

Ne kazem ja da su vikinzi stvorili egipat..kao prvo,vikinzi su ziveli u sumama na hladnom severu,i ne mozes ocekivati da ce oni graditi piramide ili velike gradove..to je nemoguce. no.gif

I to ne znaci da su manje civilizovaniji.Cak sta vise,bili su hrabriji i veci narod od bilo kojih afrikanaca.. icon_biggrin.gif

E sad, znam zasto sam to pomenuo. Egipatski paganizam ideu paketu sa africkim. Postoji konsenzus o zajednickom poreklu. To s askoljkama j enesto sto je trenutna poglavarka celog kemetskog rivajvla pricala sa nekim drugim africkim poglavarima i bila je zanimljivost koja nije najjaci dokaz o kulturnim i religijskim vezama. Samo je zgodan kuriozitet za navodjenje. Dalje, ona je i pocasna mambo u crnackim misterijama. Nubija i Egipat i ostatak Afrike, to je sve jedna zila kucavica, bila i ostala..

Postoji teorija medju nekim rasistima da su Vikinzi zapravo osvojili egipat i biili vladatri Egipta. Mislim, nije nemoguce da su bili u Egiptu... ne zato sto je to prikazano u asteriksu vec zat osto znamo da su bili u Bosni posto su kod Sarajeva pronadjeni zapisi Runa. ALi ideja da su vladali Egiptom je apsurdna.

Poenta onoga sto ja hocu da kazem je to da j emediteranski paganziama bio veoma pod uticajem Afrike. Severni nije. A to ko su bil ivikinzi nije nesto sto ucis sa omota i tekstova blek metal bendova icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzas boziji kad moram slusati ovu pljuvacinu po Srbima, ali izgleda da je to na ovom forumu normalno.

Nisam rasista i ne zelim da raspravljam ko je bolji, pametniji, lepsi itd. Ono sto zelim reci je sledece, a sta su to Srbi trebali da rade kad bi odbili hriscanstvo? verovatno da cekamo istrebljenje? Pa i turci su vise postovali srbe pravoslavce nego katolike sa kojima su isli do smrti.

Hriscanstvo se namece? A kako? Tako sto su neki Srbi poubijali neke muslimane i sad je to strasno za ceo pravoslavni hriscanski svet. JES KURAC. znate li vi "Braco" nad kojim je Evropskim narodom izvrsen najveci genocid? Nemate pojma, ok nad Srbima. (prvi Svetski rat)

Dalje, hriscani namecu svoju ideologiju drugima kroz silu,ma da, kurac bi neko od vas bio rodjen da su svi hriscani okretali drugi obraz.

Masovno unistenje Srpskog naroda jos uvek traje, umesto da nas je sada 30 miliona ima nas jedva 5-6 miliona, i to sa znakom pitanja.

Jebe se meni za Crnce, zutace, jevreje, neke druge belce itd. Interesujeme svoj narod, i njegov opstanak pa i napredak.

Da bude jos tuznije, jebem ti zemlju u kojoj zivis sa ljudima koji podrzavaju satanizaciju Srba i unistenje svega sto je srpsko.

A o istoriji ste se tako nabuflali bisera iz ko zna kojih knjiga i ko zna od kojih budaletina ste culi takve stvari.

Svaka cast.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel? A zar drugi nisu zloupotrebili tvorevine belog coveka?

Upravo na besmisao i ciljam. Ne znam kako vi, ali ja u tim podelama vidim samo strah.

 

 

Zamisli ti beo i davis se i dodje crnja i pruzi ti ruku. I sta, kao odbices ga zbog tripova iz svakojakih "udzbenika" ?

Bezveze...zvezda partizan tripovi...bolje smotajte neku lepu crnkinju pa lepo uzivajte sa njom...zivot je kratak icon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo na besmisao i ciljam. Ne znam kako vi, ali ja u tim podelama vidim samo strah.

 

 

Zamisli ti beo i davis se i dodje crnja i pruzi ti ruku. I sta, kao odbices ga zbog tripova iz svakojakih "udzbenika" ?

Bezveze...zvezda partizan tripovi...bolje smotajte neku lepu crnkinju pa lepo uzivajte sa njom...zivot je kratak icon_wink.gif

Ovo je pametna izjava i skroz paganska icon_smile.gif

Mislim, ima l inesto bolje od juznoamerickih meleskinja. One iz Venecuele na izborima za Miss sveta, pa iz Brazila ...ma sve su da padnes na glavu icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAAHA, Bogu hvala, da mi dodje Tyra Banks i da me hoce bio bi presrecan icon_da.gif

user posted image

@Metalbeer kakve to ima veze sa postom koji sam ja napisao, na to nemas odgovor?

Edited by Black_Totem213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naarvno ja sve lazem. I onda sam lagao pa kad se ispostavilo da je onaj institut koji su nacisti prvo zapalili postojao, kad sam stavio imena autora od kojih su samo jedno ili dva bila jevresjka onda je tema zatvarana. No, ok, sve je to lako dokazivo.

 

Idemo redom:

 

1. Ja jesam visok (185) i jesam plav. Smedja kosa i plave oci. Dakle, prilicno artijevski ako cemo iskreno. Indo-evropska prica krece od Max Mullera i posle preko Marije Gimbutras i slicnih. Trenutno, a pratim sta se desava, se indo-evropski rekonstruise na i osnovu albanskog jezika jer su i oni, po naucnicima, Arijevci. Bas kao i Indusi, a samim tim i Romi. Svidel ose to vama ili ne. Ili cem osad da zimisljamo neke nove Arijevce kak oto nama odgovara? Arijevci su svi u Evropi sem Madjara, Finaca i Baska. Za Estonce nisam siguran. Van Evrope Indusi. Dakle, Arijevci nisu odredjeni bojom koze, vec JEZIKOM. I POREKLOM. Bela rasa ukljucuje i Jevreje i Arape ako nisi znao.

 

2. Nikad nisam bio u paravojnim formacijama. Bio sam u regularnoj vojnoj jedinici i to nema nikakve veze sa ovom pricom.

 

3. Jesam bio predstavnik Srbije u jednoj od dve najvece svetske paganske organizacije. Delegaciju, iz istocnih zemalja, koja je dosla ovde da primi Srbiju sam ja docekao i odveo u BGD i tu upoznao sa jos nekim ljudima.

 

3. Naci partiju su osnovali homoseksualaci. Naravno ja to lazem, i Ernest Roehm nije bio homoseksualac. I nije, kada je Hitler odlucio da je poceo da smeta iako je bio njegov najblizi saradnik i zapravo jedan od ljudi koji su ga napravili, likvidiran u krevetu u zagrljaju svog ljubavnika?

 

http://www.insightmag.com/main.cfm/include...yid/174917.html

 

To je o istoriji. U medjuvremenu je 1991. Michael Kuhnen, koji je bio revitalizator nacisticke ideje u Nemackoj, umro od AIDS-a. Nije krio da je gej

 

Brzo googlanje:

 

http://www.allempires.com/forum/forum_post...3368&PN=1&TPN=1

 

Pa malo modernih nacista kojii slede primer Roehm-a"

 

http://www.heathenworld.com/swastika/roehm.html

 

http://www.butch-femme.com/portal/forums/s...7&mode=threaded

(gej sajt) icon_razz.gif

 

http://members.aol.com/mpwright9/gaynazi.html

 

 

St ose tice mikenske kulture ceo mediteranski krug je bio povezan sa malom Azijom i sa Afrikom. Kemet, tj Egipat, je neraskidivo povezan od africke kulture. One crne. Kemetski paganzam je deo africkog paganizma. Recimo egipatska divinacija skoljkama je veomaslicna, sa ranijim nigerijskim oblikom ovog proricanja. Naravno, sad moze doci neka od onih genijalnih teorija da su Vikinzi doplovili do Egipta i da su zavladali njime. Ali odna j mogu da pitam a zasto ne Marsovci?

Tema je zatvorena jer si ti zeleo nekog da isprovociras otvaranjem tema tipa" Nacisti su homoseksualci" i to vise puta, no dobro. Tebi je uvek senzacija bila na prvom mestu. icon_smile.gif

 

Teorija da su arijevci plave kose i ociju je netacna. To je u istoriji neprihvaceno, tako da..ukoliko ciljas da su pravi arijevci samo plave kose i plavih ociju, to znaci da si u velikoj zabludi.

 

Ja se iskljucivo oslanjam na zvanicnu i priznatu istoriju o poreklu naroda. Prema tome, Albanci nisu i ne mogu biti arijevci. Oni jednostavno nemaju dodirnih tacaka sa kulturom arijevaca. Kad ovo kazem, mislim na pismo, nacin zivota, spomenike. Da neces da kazes da su Albanci starosedeoci? icon_smile.gif Na osnovu albanskog jezika? Pa, koje to reci ima albanski jezik koje su slicne sa jezicima arijevaca. Daj covece, pogledaj jednbog Albanca..da ne trazim sad njihove slike na netu. Jel ti to lici na arijevce? Arapi i jese su semiti..opet ponavljam, nemaju veze sa arijevcima.

 

To sa paravojnim formacijama nisam izmislio ja. Ja sam samo citao tvoje postove. Beli Orlovi, Mirko Jovic i tako to.

 

Secas se da si iznosio razne pljuvacine na racun B&H pokreta sve dok se na forumu nije pojavio B. Onda si se ucutao po tom pitanju. No, necemo sad o tome..

 

Jadna je ta paganska organizacija kad si je ti ugostio i uputio je kod pravih ljudi. Vidim, toliko je to bilo uspesno...Ako ovakve stvari iznosih o paganizmu, mogu da zamislim o kakvim ljudima je rec.

 

Ti dobro znas ko je bio Rem, a znas i kako je zavrsio? Da nije mozda varao Hitlera sa nekim pa je ovaj bio ljubomoran icon_smile.gif

 

I cek..ti mi sada navodis neke organizacije koje niko u svetu ne priznaje..tj. niko ne daje ni 5 para. Zasto ne navedes sta kaze B&H o njemu recimo..kakvo misljenje ima Crkva kreatora..Hammeri itd.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je pametna izjava i skroz paganska icon_smile.gif

Mislim, ima l inesto bolje od juznoamerickih meleskinja. One iz Venecuele na izborima za Miss sveta, pa iz Brazila ...ma sve su da padnes na glavu icon_wink.gif

Ma, nema..paganizam cveta na sve strane..Setimo se samo Starih Slovena koji su divljacki jebali crnkinje i na taj nacin sirili veru u boga Peruna. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Metalbeer kakve to ima veze sa postom koji sam ja napisao, na to nemas odgovor?

ako bas zelis icon_wink.gif ...

 

kurac bi neko od vas bio rodjen da su svi hriscani okretali drugi obraz.

 

Zasto onda ne napisete nova pravila i vozite dalje bez licemerstva? Zasto uopste Isus, ako je sve sto je rekao pogazeno od strane njegovih? Jel to neka poslovno-precutna inercija?

 

Ubedis sebe da si duhovan i plemenit zato sto zelis da ubijes drugog i da prezivis icon_smile.gif Napredak? Primarni instinkt koji i zivotinje imaju...nista vise.

 

Ok, sve to moze nekog da ispunjava, i to je jos jedan nacin da se prezivi, ali da sve to ide u ime nekoga ko je imao dijametralno suprotnu poruku, to je neverovatan apsurd.

 

A to za satanizaciju srba...mene boli bulja za srpstvo, razumes. niti vredjam niti hvalim, totalno me to ne zanima. svet delim po nekim drugim merilima. A uvek kada kazes da te srpstvo bas i ne zanima, ljudi to shvate kao da si popljuvao icon_smile.gif a ti jednostavno neutralan i imas druge ciljeve...

 

Poz.

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako bas zelis icon_wink.gif ...

 

 

 

Zasto onda ne napisete nova pravila i vozite dalje bez licemerstva? Zasto uopste Isus, ako je sve sto je rekao pogazeno od strane njegovih? Jel to neka poslovno-precutna inercija?

 

Ubedis sebe da si duhovan i plemenit zato sto zelis da ubijes drugog i da prezivis icon_smile.gif Napredak? Primarni instinkt koji i zivotinje imaju...nista vise.

 

Ok, sve to moze nekog da ispunjava, i to je jos jedan nacin da se prezivi, ali da sve to ide u ime nekoga ko je imao dijametralno suprotnu poruku, to je neverovatan apsurd.

 

A to za satanizaciju srba...mene boli bulja za srpstvo, razumes. niti vredjam niti hvalim, totalno me to ne zanima. svet delim po nekim drugim merilima. A uvek kada kazes da te srpstvo bas i ne zanima, ljudi to shvate kao da si popljuvao icon_smile.gif a ti jednostavno neutralan i imas druge ciljeve...

 

Poz.

Kako da ne. Davno sam pisao da iskrenog hriscanina mozes naci samo medju monasima, kakve to ima veze sa bilo cime icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

 

To sto tebe bole kurac za Srbe, govori o tebi, a ne o meni tu i jeste razlika izmedju nas.

 

Ako zivotinje gledas isto kao i ljude ok. To znaci da ipak ima nas koji smo stvoreni i vi koji ste nastali od majmuna, evolucija bato icon_twisted.gificon_twisted.gificon_twisted.gif ( Bez uvrede, to si i podrzavao)

 

Postoje ljudi koji nikad ne pitaju da li si neutralan, tako nesto ne moze postojati.

toliko.

 

poz.

Edited by Black_Totem213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema je zatvorena jer si ti zeleo nekog da isprovociras otvaranjem tema tipa" Nacisti su homoseksualci" i to vise puta, no dobro. Tebi je uvek senzacija bila na prvom mestu. icon_smile.gif

 

Teorija da su arijevci plave kose i ociju je netacna. To je u istoriji neprihvaceno, tako da..ukoliko ciljas da su pravi arijevci samo plave kose i plavih ociju, to znaci da si u velikoj zabludi.

 

Ja se iskljucivo oslanjam na zvanicnu i priznatu istoriju o poreklu naroda. Prema tome, Albanci nisu i ne mogu biti arijevci. Oni jednostavno nemaju dodirnih tacaka sa kulturom arijevaca. Kad ovo kazem, mislim na pismo, nacin zivota, spomenike. Da neces da kazes da su Albanci starosedeoci? icon_smile.gif Na osnovu albanskog jezika? Pa, koje to reci ima albanski jezik koje su slicne sa jezicima arijevaca. Daj covece, pogledaj jednbog Albanca..da ne trazim sad njihove slike na netu. Jel ti to lici na arijevce? Arapi i jese su semiti..opet ponavljam, nemaju veze sa arijevcima.

 

To sa paravojnim formacijama nisam izmislio ja. Ja sam samo citao tvoje postove. Beli Orlovi, Mirko Jovic i tako to.

 

Secas se da si iznosio razne pljuvacine na racun B&H pokreta sve dok se na forumu nije pojavio B. Onda si se ucutao po tom pitanju. No, necemo sad o tome..

 

Jadna je ta paganska organizacija kad si je ti ugostio i uputio je kod pravih ljudi. Vidim, toliko je to bilo uspesno...Ako ovakve stvari iznosih o paganizmu, mogu da zamislim o kakvim ljudima je rec.

 

Ti dobro znas ko je bio Rem, a znas i kako je zavrsio? Da nije mozda varao Hitlera sa nekim pa je ovaj bio ljubomoran icon_smile.gif

 

I cek..ti mi sada navodis neke organizacije koje niko u svetu ne priznaje..tj. niko ne daje ni 5 para. Zasto ne navedes sta kaze B&H o njemu recimo..kakvo misljenje ima Crkva kreatora..Hammeri itd.

OK, idemo redom. Mirka Jovica smo upoznali n aosnivanju drustva Sava u Novoj Pazovi. Ja i danas tvrdim da je on bio jedan od iskrenijih likova u celoj prici i priznajem da sam dugo glasao za SNO. Ako se secas onih simbola koje je SNo imala svuda to je crtao neko ko je danas veoma trn u oku pravoslavnoj Crkvi. Mirko Jovic je nama u Dusanovom koplju nudio vodjstvo nad Belim orlovima, tj podmladkom, sto je bila formacija u nasjajanju u tom momentu. ali to nije prihvaceno. Posle je to dao Bokanu. To ne znaci da sam ja ikada ucestvovao u dejstvima Belih orlova, niti da sam imao veze sa tim. To je uostalom bilo pre pocetka ratnih dejstava. Toliko o tome, cisto preciznosti radi, uz napomenu da ja i dan danas jesam patriota veci od vas svih na gomilu, samo sto mislim da vi to i niste jer su vasi koncepti pogubni za Srbiju : icon_razz.gificon_smile.gif

 

kada se B. pojavio ja sam vec bio banovan ovde. Mislim, ja nikad nisam imao problem da otvoreno sa bilo kim razgovaram i iznosim svoj stav. no ovde jako gresis. Jja se principijelno ne slazem sa B&H, ako cem oiskreno pre mi se dopada ono sto je Junger zastupao od hitlerizma, ali to ne znaci da sam ja ikada rekao nesto lose o B&H. nije bil opotrebe i ako cemo iskreno ja pomalo imam simpatija za takav oblik romanticnog entuzijazma nevezano za ideolosku podlogu. Zapravo, to protiv njih je pricao neki mladjani skinhead koji je prvo bio razocaran u njih, a posle naprasno postao eksponent istih. Ono sto sam ja rekao tada ponovicu i sada. Ja se u dobroj meri ne slazem sa B&H , ali cenim svakoga ko stane iza ideje koju zastupa, bori se za to iskreno i ako treba prihvati drustvene konsekvence. Problem sa B&H je sto tu, kao i svuda, ima raznih ljudi, Neki su respekta vredni, drugi ne bas. Dakle, ma kako da okrenes ja sam uvek principijelan. To recimo ne znaci da necu popljuvati British Movement jer su, pored toga sto se i sa njima ne slazem, kreteni ...

Dakle, mi ovde pricamo o nekim osnovnim postavkama politickih ideologija i religija. TNaravno da znam ko je bio Roehm i ti ne mozes poreci da je on jedan od ljudi koji su stvorili i Hitlera i celu ideologiju, I ne mozes poreci da su mrke kosulje bile udarne Hitlerove jedinice i da su bile poluotvoreno gej obojene. To je mislim neosporno.

Poenta je u tome da ja imam cvrsto ubedjenje da ideologijei religije nastaju po seksualnnom modelu. JKudeo -hriscanstvo je zasnovano na muskom orgazmu. Dakle ide, ide,.ide ... ionda je kraj

Muski orgazam francuzi zovu La Petit Morte. BNio je veklik i mocan i onda je na vrhuncu umro u zeninoj utrobi. Kita je pala i mala je.

Pagansk ereligije su zasnovane na zeni i zenskom orgazmu. Dakle ciklicne su i nema smrti, vec se orgazam nadovezuje jedan n adrugi p ointenzitetu. Puno sitnih orgazama koji se kumulativno pojacavaju.

E sad, kako rekoh po mojoj teoriji judeo-hriscanstvo je zasnovan ona musko muskoj formuli, dakle gej modelu. To delom imas i u Eghiptu u mitu o Horusu i Setu koji opste, te u cinjenici d aje neko svestenstvo bilo eksplicitno gej - Egipat hje zapravo bio mesto sretanja dve struje...

Rasizam je direktni produzetak i produkt hriscanstva. Sa paganzimom nema nikakve veze.. U tom smislu ja izvlacim neke logicne komparacije izmedju seksualne ekonomij eokruzenja u kojem dominira hriscanstvo i sredine u kojoj se radjaju rasisticke teorije. Nasuprot paganizmu gde, uz postojanje izuzetaka, dominira hetero model. Recimo, rani komunizam do neke 34-35 je cesto imao obelezja veoma paganskog modela. Kasnije je postao nesto sasvim suprtono.

Mi trenutno imamo sasvim drugacije socio-politicke modele koji se inaugurisu u Srbiji, a to su isto gej modeli samo ne sado-mazohisticki kao sto je zastuipam ideju da to slucaj u nacional-socijalistickoj prici, vec vise one feminizirano-pederske modele.

 

Dakle, kako videsmo dobar deo zapadne civilizacije je zasnovan n ahomoseksualnom modelu, od Sparte, preko Fridriha barbarose do stanovitog vladara koji je vodio tako muski pohod n Saracene u cilju oslobadjanja Svete zemlje Ti mozes reci ne, ja mogu reci da i onda mozemo da izbacujemo primere i analize toga. Ne mogu da izgubim icon_smile.gif

 

Po pitanju Indo-evropljana ja i govorimo sa stanovista priznate nauke. Po J. Wackernageovom pravilu iz 1892.albanski bi mogao da se okarakterise kao jezik koji je ocuvao proto-arijevski oblik. Uostalom, ak one verujes pogledaj sam:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Albanian_language

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Indo-European_languages

 

Dakle, svidelo se tyo tebi ili ne ali Albanci su Arijevci. Mozda da pocnes da se malo vise bavis pouzdanijom naucnom literaturom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, nema..paganizam cveta na sve strane..Setimo se samo Starih Slovena koji su divljacki jebali crnkinje i na taj nacin sirili veru u boga Peruna. icon_smile.gif

Na njihovu nesrecu nisu sretali crnkinje. Da jesu verovatno bi ih i zaskakali. A paganziam ne cveta, nego propada jer u multikulturnoj Evropi nema mestaza tribalne tvorevine. I paganizam i hriscanstvo su osudjeni na propast ako cemo iskreno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- @ GWYDION

-

---Prava srpkinja nece svoju intimu da izlaze na tezgu i da

-vama prica kada je i da li dozivela orgazam!

--Upravo te VASE ANKETE OBEZDUShUJU I IZVRCU STVARI

-

---ZAPITAJ SE, STA JE FUNKCIJA ORGAZMA, I STA SE TI TU PITAS?

-

---OSTALE RASE LAKSE DOZIVLJAVAJU ORGAZAM ZATO STO PO CEO DAN NISTA DRUGO NE RADE

-

---NEGO SE SAMO JEBU PO CEO DAN!!!

 

---MOGU I DALJE DA SE JEBU, I TI ZAJEDNO SA NJIMA

-

----------JEBEM TI JA I TEBE I TVOJIH 95%

--MOJE RIBE NEMAJU PROBLEM SA ORGAZMOM!!!!

-

--@AFRO-RASNE TEORIJE :NE MLATI PRAZNU SLAMU

-----AFRICKE GRADOVE SU IMALI ETIOPLJANI, NIMALO SLUCAJNO-SADASNJI PRAVOSLAVCI

-STA AKO JE ? A STA AKO NIJE? I GDE SU SADA?

-OPET SU BELCI BILI PRE NJIH.

-

---SVE TE GEJ TEORIJE SU NAJVISE I PODRZAVANE OD STRANE JUDEJACA, DA PONIZE I OMALOVAZE ZNACAJ I

-ISTINITOST TRECEG RAJHA!

--NAJVECI PARADOKS JE U TOME STO NAS TI TOBOZE VREDJAS NADEVAJUCI NAM GEJ ATRIBUTE, A

--SVE MODERNE DEMOKRATIJE SE UBISE DA PROGLASE PEDERE ZA RAVNOPRAVNE

-RAZLOG?

---ZNAJU DA JE TO U VELIKOJ PREDSTAVI STETNO ZA BELU RASU!!!

-

----JA SAM DEMOKRATA! NEMAM NISTA PROTIV DA CRNCI I ARAPI BUDU PEDERI!

-TO JE NjIHOVO "DEMOKRATSKO "PRAVO.

-JA? NE HVALA!

--

-JEVREJI SU SEMITI A NE BELCI- BLIZI SU ARAPIMA, MRKOJ RASI.

-PO TEBI, ALBINO BELAC JE BELE RASE!? NECE MOCI!!

-

---ZANIMLJIVA JE PRICA O VIKINZIMA I EGIPTU!

-

---RASPITAJ SE KAKO SU IZGLEDALI POSLEDNJI PREZIVELI STANOVNICI SPANSKIH KANARSKIH OSTRVA

-

---STA CE BELI LJUDI TAMO HILJADAMA GODINA PRE SLOVENA?

-

-----

-NE MOGU SAD O TOME

-DRAGOSLAV BOKAN JE VEOMA INTERESANTAN LIK? VRLO SAM IMPRESIONIRAN NJEGOVIM MAGAZINOM

--"NASE IDEJE" KOJI JE IZASAO U SAMO DVA BROJA, ALI JE SADRZAJ BIO....NAJEVROPSKIJI I NAJARIJEVSKIJI

-

---ON JE JEDAN OD ONIH KOJI SE ZOVU "Salonski Desnicari" PUNO PISKARA, ALI SE NE LACA MACA.

-I ONDA, GODINAMA KASNIJE, U PRVOM BROJU "LEPE SRBIJE" OBJAVI INTERVJU SA SVOJIM PRIJATELJEM RABINOM!

----NA KECA !!!

-PODSECA ME NA ONE "AGENTE PROVOKATORE STO SE BUSAJU U GRUDI DA NAVUKU MLADE ISKRENE DESNICARE I

-NAVUKU IH DA SE OTKRIJU I BUDU OBELEZENI. CUVAJTE SE BOKANA, ALI DA:PRATITE NJEGOV RAD

-

--ERNST JUNGER JE EVROPEJAC I ODUSEVLJEN NAJPRE FRANCUSKOM KULTUROM! VREDAN LIK.KAO I DRAGOS KALAJIC.

--JA SAM MOZDA PEDERCINA (pusi kurac, jebem te u usta, i dupe i sl...)

--

---------ALI NISAM FEMINIZIRANI GEJ: Jeebote, hajde da vodimo ljubav, decko, to je tako in i B92...kaapiraash

-

--I MANI SE ALBANACA! TEORIJE SU JEDNO, A ZDRAV RAZUM DRUGO!

----TI IMAS TEORIJE, ALI JA IMAM OCI. CIME MISLIS DA ME ZASLEPIS!

-

----jEVREJSKIM TEORIJAMA I PROIZVODIMA NJIHOVE INFERIORNOSTI, ljubomore, shovinizma i kompleksa "odabranog naroda"?

-

------NECE MOCI!!!

 

---HAIL AND KILL !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

88

 

 

Ernst Roehm jeste bio dokazani peder, i to je, izmedju ostalog, bio razlog njegovog ubistva.Prvi je, naravno, bila rastuca snaga i popularnost SA koji su izvojevali pobedu u ulicnim borbama sa komunistima i ''demokratama'', i rastuca smetnja koju je SA predstavljao prema SS kao elitnom unutrasnjem redu i njegovoj udarnoj pesnici Waffen SS.Price i bajke o gay okultizmu unutar NSDAP su smesne; postoji mnogo dokaza zato.Jedan od njih je i ''Lebensborn''.Jedan od njih su i ''joy divisioni'' po logorima u kojima nije bilo muskaraca.Jedan od njih je i sveta duznost svakog pripadnika SS da se ozeni, prethodno dokazavsi svoje arijevsko poreklo 12 generacija unazad (sto je vazilo i za buducu mladu) i rodi mnogo arijevske dece.Gay okultisti ne bi doneli Zakon po kojem svaka nemacka zena koja rodi dete moze da uzme beskamatni kredit od Rajha koji bi sluzio podizanju deteta; svako sledece dete skidalo bi 25% duga, tako da je svaka majka sa cetvoro dece bila oslobodjena obaveze vracanja kredita.Glorifikacija zene kao majke i supruge je takodje poznata.Takodje, majka nije uopste morala da radi jer je , kao takva, primala mesecnu nadoknadu od 50 RM, sto se povecavalo ako bi njen muzio sluzio rajhu na nekom od frontova.Sta se danas desava , u demokratskom, multi-kulti, tolerantnom drustvu sa trudnom zenom?Lako moze da izgubi posao ako zbog trudnoce ne pojavljuje duze vreme;to je jedno od sonovnih feministickih pitanja.

Tvrdnje o uticaju africke ''kulture'' na nordijsku mitologiju su, balgo receno, neistina; u nordijskoj mitologiji i pogledu na svet nema nikakvih tragova africke ''kulture'' i ''religije''; kosmogonija, nacin funkcionisanja univerzuma i njegov kraj sasvim su razliciti od africkih.

 

Licno, ne volim crnkinje; suvise lice na zivotinje, a tako se i ponasaju.Ja sam belac, moja zena ce biti bela, i moja deca ce biti bela.; nijedno od moje dece nece se udati ili ozeniti za crnca, cigana, indijca, arapa, siptara ili slicnu bagru.

 

No, evo nekoliko citata iz knjige koju je pisao peder:

 

Prior to the Third Reich, Berlin was considered a liberal city, with many gay bars, nightclubs and cabarets. There were even many drag bars where tourists straight and gay would enjoy female impersonation acts. There had also been a fairly significant gay rights movement under Magnus Hirschfeld around the turn of the century. The advancements of the gay community were soon erased, however, with the coming to power of the Nazi Party.

 

Nazi ideology held that homosexuality was incompatible with National Socialism because gays did not reproduce and perpetuate the master race. For the same reasons, onanism was also considered harmful to the Reich, but treated lightly.

 

Ernst Röhm, a man Hitler perceived as a potential threat, and the leader of the SA, the Nazi Party's first militia, was discreetly gay, as were some other top leaders of the SA, such as Edmund Heines.

 

Shortly after the purge in 1934, a special division of the Gestapo was instituted to compile lists of gay individuals. In 1936, Heinrich Himmler, Chief of the SS, created the "Reich Central Office for the Combating of Homosexuality and Abortion."

 

He exclaimed, "We must exterminate these people root and branch... the homosexual must be eliminated." (Plant, 1986, p. 99).

A gay couple: victims of the Holocaust

A gay couple: victims of the Holocaust

 

Hitler believed that homosexuality was "degenerate behavior" which posed a threat to the capacity of the state and the "masculine character" of the nation. Gay men were denounced as "enemies of the state" and charged with "corrupting" public morality and posing a threat to the German birthrate. About one million gay men were victimized by the Nazi regime. Gays were not initially treated in the same fashion as the Jews, however; Nazi Germany thought of German gay men as part of the "Master Race" and sought to force gay men into sexual and social conformity. Gay men who would not conform and switch sexual orientation were sent to concentration camps under extermination through work campaign.

 

Nazi persecution of gay men was carried out primarily through harsh enforcement of anti-gay laws, under which about 100,000 were arrested. 50,000 were sentenced to prison terms, with an unknown number committed to mental hospitals. Hundreds of gay men were castrated under court order.

 

 

 

88

Share this post


Link to post
Share on other sites

88

 

 

 

 

 

icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

 

Even after the Nazi defeat in 1945, gay survivors continued to be persecuted. Men liberated from the concentration camps who had not completed their sentences were re-imprisoned by the victorious Allies. Since they were regarded as criminals, all were denied compensation for their suffering. The German government still refuses to pay reparations. As a further insult, the former SS guards are awarded better pensions. Their work in the concentration camps counts toward their pension entitlement, whereas the time spent in the camps by gay inmates doesn’t.

 

 

 

icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

 

 

88

Edited by n.o.x

Share this post


Link to post
Share on other sites

рахова патриота који пише латинским писмом..

Prijatelju, ja pisem iz internet kafea. Opcija podesavanja fonta je iskljucena. Nemoj molim te sa tim sitnim prozivkama. Ja sam vise puta isticao da bih, kad bih imao tu mogucnost, pisao cirilicom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, idemo redom. Mirka Jovica smo upoznali n aosnivanju drustva Sava u Novoj Pazovi. Ja i danas tvrdim da je on bio jedan od iskrenijih likova u celoj prici i priznajem da sam dugo glasao za SNO. Ako se secas onih simbola koje je SNo imala svuda to je crtao neko ko je danas veoma trn u oku pravoslavnoj Crkvi. Mirko Jovic je nama u Dusanovom koplju nudio vodjstvo nad Belim orlovima, tj podmladkom, sto je bila formacija u nasjajanju u tom momentu. ali to nije prihvaceno. Posle je to dao Bokanu. To ne znaci da sam ja ikada ucestvovao u dejstvima Belih orlova, niti da sam imao veze sa tim. To je uostalom bilo pre pocetka ratnih dejstava. Toliko o tome, cisto preciznosti radi, uz napomenu da ja i dan danas jesam patriota veci od vas svih na gomilu, samo sto mislim da vi to i niste jer su vasi koncepti pogubni za Srbiju : icon_razz.gificon_smile.gif

 

kada se B. pojavio ja sam vec bio banovan ovde. Mislim, ja nikad nisam imao problem da otvoreno sa bilo kim razgovaram i iznosim svoj stav. no ovde jako gresis. Jja se principijelno ne slazem sa B&H, ako cem oiskreno pre mi se dopada ono sto je Junger zastupao od hitlerizma, ali to ne znaci da sam ja ikada rekao nesto lose o B&H. nije bil opotrebe i ako cemo iskreno ja pomalo imam simpatija za takav oblik romanticnog entuzijazma nevezano za ideolosku podlogu. Zapravo, to protiv njih je pricao neki mladjani skinhead koji je prvo bio razocaran u njih, a posle naprasno postao eksponent istih. Ono sto sam ja rekao tada ponovicu i sada. Ja se u dobroj meri ne slazem sa B&H , ali cenim svakoga ko stane iza ideje koju zastupa, bori se za to iskreno i ako treba prihvati drustvene konsekvence. Problem sa B&H je sto tu, kao i svuda, ima raznih ljudi, Neki su respekta vredni, drugi ne bas. Dakle, ma kako da okrenes ja sam uvek principijelan. To recimo ne znaci da necu popljuvati British Movement jer su, pored toga sto se i sa njima ne slazem, kreteni ...

Dakle, mi ovde pricamo o nekim osnovnim postavkama politickih ideologija i religija. TNaravno da znam ko je bio Roehm i ti ne mozes poreci da je on jedan od ljudi koji su stvorili i Hitlera i celu ideologiju, I ne mozes poreci da su mrke kosulje bile udarne Hitlerove jedinice i da su bile poluotvoreno gej obojene. To je mislim neosporno.

Poenta je u tome da ja imam cvrsto ubedjenje da ideologijei religije nastaju po seksualnnom modelu. JKudeo -hriscanstvo je zasnovano na muskom orgazmu. Dakle ide, ide,.ide ... ionda je kraj

Muski orgazam francuzi zovu La Petit Morte. BNio je veklik i mocan i onda je na vrhuncu umro u zeninoj utrobi. Kita je pala i mala je.

Pagansk ereligije su zasnovane na zeni i zenskom orgazmu. Dakle ciklicne su i nema smrti, vec se orgazam nadovezuje jedan n adrugi p ointenzitetu. Puno sitnih orgazama koji se kumulativno pojacavaju.

E sad, kako rekoh po mojoj teoriji judeo-hriscanstvo je zasnovan ona musko muskoj formuli, dakle gej modelu. To delom imas i u Eghiptu u mitu o Horusu i Setu koji opste, te u cinjenici d aje neko svestenstvo bilo eksplicitno gej - Egipat hje zapravo bio mesto sretanja dve struje...

Rasizam je direktni produzetak i produkt hriscanstva. Sa paganzimom nema nikakve veze.. U tom smislu ja izvlacim neke logicne komparacije izmedju seksualne ekonomij eokruzenja u kojem dominira hriscanstvo i sredine u kojoj se radjaju rasisticke teorije. Nasuprot paganizmu gde, uz postojanje izuzetaka, dominira hetero model. Recimo, rani komunizam do neke 34-35 je cesto imao obelezja veoma paganskog modela. Kasnije je postao nesto sasvim suprtono.

Mi trenutno imamo sasvim drugacije socio-politicke modele koji se inaugurisu u Srbiji, a to su isto gej modeli samo ne sado-mazohisticki kao sto je zastuipam ideju da to slucaj u nacional-socijalistickoj prici, vec vise one feminizirano-pederske modele.

 

Dakle, kako videsmo dobar deo zapadne civilizacije je zasnovan n ahomoseksualnom modelu, od Sparte, preko Fridriha barbarose do stanovitog vladara koji je vodio tako muski pohod n Saracene u cilju oslobadjanja Svete zemlje Ti mozes reci ne, ja mogu reci da i onda mozemo da izbacujemo primere i analize toga. Ne mogu da izgubim icon_smile.gif

 

Po pitanju Indo-evropljana ja i govorimo sa stanovista priznate nauke. Po J. Wackernageovom pravilu iz 1892.albanski bi mogao da se okarakterise kao jezik koji je ocuvao proto-arijevski oblik. Uostalom, ak one verujes pogledaj sam:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Albanian_language

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Indo-European_languages

 

Dakle, svidelo se tyo tebi ili ne ali Albanci su Arijevci. Mozda da pocnes da se malo vise bavis pouzdanijom naucnom literaturom?

Cekaj, ti imas antisrpske stavove, a Mirko Jovic ti je nudio neku saradnju. Ja te evo citam vec duze vreme na mnogim forumima i taj patriotizam o kome govoris nisam primetio. Ti se, covece, oznoji objasnjavajuci nam da si patriota i arijevac, a ovamo pljujes na sve sto kazes. Tu mi nesto smrdi. Koriguj malo stavove i pazi sta pises. Kazem ti, tu sam vec duze vreme i znam sta si pisao.

 

I cek, Rem je bio peder..Ti tvrdis da je ceo SA sastavljen od istih? icon_smile.gif

 

Haha..a reci mi molimte kakve zajednicke stavke su imali komunizam i paganizam. Da mozda nisu preuzeli srp i cekic iz paganizma?

 

Opet ti sa tim tvojim teorijama o NS-u i homosexualizmu. Covece, te teorije nigde nemaju prodju. Ne mogu da verujem da ih uporno forsiras. Naveo si nam autore te bajne teorije, videli smo ko su i prema tome dovidjenja. Drug n.o.x. ti je sve lepo rekao. Ti mozes sad ovde da nam das milion primera. Internet je pun tih sranja. Opet ti kazem, sluzi se samo prixznatim podacima. Mene ovi drugi totalno ne zanimaju.

 

Albanci nemaju nista dodirno sa arijevcima. Ajde daj nam podatke o tome. Sta kazu najpoznatiji lingvisti? Krenimo polako sa uporedjivanjem arijevskih naroda. Videcemo da oni imaju slicnosti u pogledu pisma, nacina zivota, ratovanja, obicaja..Uporedimo sa njima Albance i videcemo da nemaju ama bas nista zajednicko.

 

Uzmi covece neku knjigu. Konsultuj se sa nekim profesorima. Neka te upute na neku literaturu. Pa, kad to iscitas, videcemo sta ces reci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

88

 

Mirko Jovic i Bokan su obicne budale koje su bile prirepci Slobinog rezima, kako bi skupljali mrvice koje su padale sa njegovog stola; nigde ih nije bilo na frontovima i nisu nista bolji od Ratka Mladica kojeg ne mogu da smatram profesionalnim vojnikom.

 

 

 

88

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...