Jump to content

Paganizam


Recommended Posts

Guest 10 dinara

Znam ova molitva je deo knjige.(ima tema negde).

 

Ja ne verujem u sve to prvo sto Sloveni nisu imali pismo do primanja hriscanstva drugo i da su ga imali onda mi bode oci ono o prinosenju zrtava svi arijevski narodi su prinosili krvne zrtve a samo mi prinosili lale i ljubicice.

Drugo u jednom delu knjige se pominje Perun OGNJENBOG misli sta je sad to ako za ostale bogove ne znamo koje su im bile tacne funkcije za Peruna vala znamo sto pozto.

 

 

al zajebano drzati gitaru i pisati icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ova molitva je deo knjige.(ima tema negde).

 

Ja ne verujem u sve to prvo sto Sloveni nisu imali pismo do primanja hriscanstva drugo i da su ga imali onda mi bode oci ono o prinosenju zrtava svi arijevski narodi su prinosili krvne zrtve a samo mi prinosili lale i ljubicice.

Drugo u jednom delu knjige se pominje Perun OGNJENBOG misli sta je sad to ako za ostale bogove ne znamo koje su im bile tacne funkcije za Peruna vala znamo sto pozto.

 

 

al zajebano drzati gitaru i pisati icon_smile.gif

Dobro,ovo o pismu stvarno vise ne zelim da diskutujem,neka svako misli kako hoce..

Drugo,otkud ti to o zrtvama?Postojale su krvne zrtve,pored lala i ljubicica.

Postojala su i svetilista koja su hriscani unistili uprkos protivljenju naroda,kao i

skrnavljenje svetih figura i mesta.

Na vama je kome cete verovati-nasim precima i nasoj tradiciji,ili onima koji su krvavo nametnuli svoju veru i izbrisali kasnije sve tragove nase kulture.

Ionako je sad svejedno..vidim da ste odlucili biti civilizovani stanovnici modernog drustva..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Mislim sta reci heheheh

 

Po stoti put niko nama nije nametnuo hriscanstvo mi smo ga sami primili i nadji mi jedan dokaz da su Srbi imali paganske hramove.

Nisu svestenici unistavali figure i statue nego sam narod pa evo ovako ti si pretpostavljam bio nekada hriscanin(dok nisi poceo da slusas metal) i do tada si imao npr. neki krst kad su poceo da slusas Burzum to jest kad si postao pagan ti si taj krst sklonio ili bacio negde....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledeci tekst pokazuje kakve poglede na zivot ima hriscanstvo a kakve arijenizam

 

NOVI ZAVET:10 ZAPOVESTI ZA RASNO SAMOUBISTVO I MUDROST ZA ARIJEVCE

 

1. Po Mateju 5:5 , Blazeni su krotki jer ce oni naslediti zemlju.

ARIJENIZAM: SUDBINA SE SMESI LJUDIMA CIJE SU VIZIJE HRABRE, ODVAZNE I ODLUCNE.

2. Po Mateju 5:28 A ja vam kazem da svaki koji gleda zenu s tim da je pozeli, vec je ucinio preljubu s njom u srcu svome.

ARIJENIZAM: AKO NASI MUSKARCI NEMAJU POZUDU ZA NASOM ZENOM TOLIKO JAKU DA SE BORE DO SMRTI ZA ZENU I TERITORIJU , ONDA CEMO KAO RASA NESTATI.

3. Po Mateju 5:39 : A ja vam kazem da se ne protivite zlu; nego ako te ko udari po tvom desnom obrazu, okreni mu i drugi.

ARIJENIZAM: ZLO, NEKAZNJENO I NEOSVECENO, CE SE PONAVLJATI BEZ KRAJA

4. Po Luki 6:27 : Ljubite svoje neprijatelje, cinite dobro onima koji vas mrze.

ARIJENIZAM: SMOZDITE VASE NEPRIJATELJE I NEPRIJATELJE VASEG NARODA TESKIM MALJEM. NAHRANITE NJIHOVIM LESEVIMA LESINARE, TAKO DA VASI SLEDECI NEPRIJATELJI DRHTE OD STRAHA.

5. Po Mateju 6:34 : Ne brinite se dakle za sutrasnji dan.

ARIJENIZAM: MUDAR COVEK CE UCINITI SVE OD SEBE DA OSIGURA BUDUCNOST ZA SVOJU DECU I SVOJ NAROD.

6.Po Marku: Isus im rece: " Dajte caru carevo, bogu bozije".

ARIJENIZAM: ODSECITE CAREVU GLAVU I NAHRANITE NJOM PSE. VLAST BEZ OSECAJA ZA VLADANJE JE TIRANIJA I PLJACKA: POSLUSNOST TIRANIJI JE ROPSTVO.

7.Po Jovanu: 18:36 : Moje carstvo nije od ovoga sveta.

ARIJENIZAM: SEKULARNI SISTEMI MOCI ZASTUPAJU I STITE RELIGIJE KOJE SE ZASNIVAJU NA "POSLE ZIVOTA" , TAKO SE MASE UCE DA NAPUSTE ODBRANU PROTIV GRABEZLJIVACA SA OVOG SVETA.

8. Prva Solunjanina 5:17 : Molite se bogu bez prestanka.

ARIJENIZAM: ZAHVALITE SE STVORITELJU TEK POSTO NEPRIJATELJE VASEG NARODA SMESTITE U GROB!

9. Prva Koricanima 7:1 : Dobro je za coveka da ne dotice zene.

ARIJENIZAM: ZENA JE MUSKARCEV DRUZBENIK, KAO STO ZIVOT RASE LEZI U UTROBI NJENIH ZENA.

10. Prva poslanica Petrova 2: 13 : Gospoda radi pokoravajte se svakom covekovom poretku.

ARIJENIZAM: PRIRODNI POREDAK JE DELO STVORITELJA UNIVERZUMA I SADRZI ZAKONE ZIVOTA. KADA LJUDSKI STVORENI ZAKONI OBJAVLJUJU SMRT VASE RASE,

ONDA ZAKONI PRIRODE ZAHTEVAJU POBUNU RADI SPASA VASE RASE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledeci tekst pokazuje kakve poglede na zivot ima hriscanstvo a kakve arijenizam

 

NOVI ZAVET:10 ZAPOVESTI ZA RASNO SAMOUBISTVO I MUDROST ZA ARIJEVCE

 

1. Po Mateju 5:5 , Blazeni su krotki jer ce oni naslediti zemlju.

ARIJENIZAM: SUDBINA SE SMESI LJUDIMA CIJE SU VIZIJE HRABRE, ODVAZNE I ODLUCNE.

2. Po Mateju 5:28 A ja vam kazem da svaki koji gleda zenu s tim da je pozeli, vec je ucinio preljubu s njom u srcu svome.

ARIJENIZAM: AKO NASI MUSKARCI NEMAJU POZUDU ZA NASOM ZENOM TOLIKO JAKU DA SE BORE DO SMRTI ZA ZENU I TERITORIJU , ONDA CEMO KAO RASA NESTATI.

3. Po Mateju 5:39 : A ja vam kazem da se ne protivite zlu; nego ako te ko udari po tvom desnom obrazu, okreni mu i drugi.

ARIJENIZAM: ZLO, NEKAZNJENO I NEOSVECENO, CE SE PONAVLJATI BEZ KRAJA

4. Po Luki 6:27 : Ljubite svoje neprijatelje, cinite dobro onima koji vas mrze.

ARIJENIZAM: SMOZDITE VASE NEPRIJATELJE I NEPRIJATELJE VASEG NARODA TESKIM MALJEM. NAHRANITE NJIHOVIM LESEVIMA LESINARE, TAKO DA VASI SLEDECI NEPRIJATELJI DRHTE OD STRAHA.

5. Po Mateju 6:34 : Ne brinite se dakle za sutrasnji dan.

ARIJENIZAM: MUDAR COVEK CE UCINITI SVE OD SEBE DA OSIGURA BUDUCNOST ZA SVOJU DECU I SVOJ NAROD.

6.Po Marku: Isus im rece: " Dajte caru carevo, bogu bozije".

ARIJENIZAM: ODSECITE CAREVU GLAVU I NAHRANITE NJOM PSE. VLAST BEZ OSECAJA ZA VLADANJE JE TIRANIJA I PLJACKA: POSLUSNOST TIRANIJI JE ROPSTVO.

7.Po Jovanu: 18:36 : Moje carstvo nije od ovoga sveta.

ARIJENIZAM: SEKULARNI SISTEMI MOCI ZASTUPAJU I STITE RELIGIJE KOJE SE ZASNIVAJU NA "POSLE ZIVOTA" , TAKO SE MASE UCE DA NAPUSTE ODBRANU PROTIV GRABEZLJIVACA SA OVOG SVETA.

8. Prva Solunjanina 5:17 : Molite se bogu bez prestanka.

ARIJENIZAM: ZAHVALITE SE STVORITELJU TEK POSTO NEPRIJATELJE VASEG NARODA SMESTITE U GROB!

9. Prva Koricanima 7:1 : Dobro je za coveka da ne dotice zene.

ARIJENIZAM: ZENA JE MUSKARCEV DRUZBENIK, KAO STO ZIVOT RASE LEZI U UTROBI NJENIH ZENA.

10. Prva poslanica Petrova 2: 13 : Gospoda radi pokoravajte se svakom covekovom poretku.

ARIJENIZAM: PRIRODNI POREDAK JE DELO STVORITELJA UNIVERZUMA I SADRZI ZAKONE ZIVOTA. KADA LJUDSKI STVORENI ZAKONI OBJAVLJUJU SMRT VASE RASE,

ONDA ZAKONI PRIRODE ZAHTEVAJU POBUNU RADI SPASA VASE RASE.

Stahinja sine, hvala na informacijama, a od kad to Arijevci napadaju hriscanstvvo i ruse svoju tradiciju, taj sto je pisao text je ne-upucen ili nije Hriscanin

no.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ХАХАХ срПски фронт...

а то је као организација која треба да окупља национал социалисте и левичарски оријентисане ,,родољубе" који нису скинси, и оно што је испало од тога ме је запрепастило...мислио сам да нема људи који су глупљи од скинса, ал ето... а најјаче је што је читав сајт латиницом, и то врло лошим срПским језиком, са много правописних грешака и грешака у куцању... ццц

Share this post


Link to post
Share on other sites

ХАХАХ срПски фронт...

а то је као организација која треба да окупља национал социалисте и левичарски оријентисане ,,родољубе" који нису скинси, и оно што је испало од тога ме је запрепастило...мислио сам да нема људи који су глупљи од скинса, ал ето... а најјаче је што је читав сајт латиницом, и то врло лошим срПским језиком, са много правописних грешака и грешака у куцању... ццц

Druze, o kakvim levicarima govoris?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nije pisao hriscanin, a po meni je budala svako ko veruje u stvari koje su pisane u Novom Zavetu. Sva sreca pa vecina srpskih hriscana uopste ne misli i ne ponasa se kao sto hriscanstvo propoveda, tamo lepo pise, ne suprostavljaj se neprijatelju vec mu okreni drugi obraz, vece gluposti nisam cuo u zivotu. srecom pa 99% srpskih nazovi hriscana razmislja skroz drugacije(sta ces, paganski duh) A za sajt mozes pricati sta hoces, napravi ti bolji . Da, sajt trenutno ne funkcionise posto su ga neprijatelji ukinuli, sto samo znaci da je bio dobar i smetao neprijateljima Srbije.

Pozdrav svim patriotama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nije pisao hriscanin, a po meni je budala svako ko veruje u stvari koje su pisane u Novom Zavetu. Sva sreca pa vecina srpskih hriscana uopste ne misli i ne ponasa se kao sto hriscanstvo propoveda, tamo lepo pise, ne suprostavljaj se neprijatelju vec mu okreni drugi obraz, vece gluposti nisam cuo u zivotu. srecom pa 99% srpskih nazovi hriscana razmislja skroz drugacije(sta ces, paganski duh) A za sajt mozes pricati sta hoces, napravi ti bolji . Da, sajt trenutno ne funkcionise posto su ga neprijatelji ukinuli, sto samo znaci da je bio dobar i smetao neprijateljima Srbije.

Pozdrav svim patriotama.

Zasto su budale oni koji veruju u novi zavet?

Pazi sta pises PRAVILNIK 3.1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam nameru da se prepirem ovde, pogotovo ne sa patriotama, a gore je neko napisao da je tekst napisala budala, prema tome ja mogu reci da su budale oni koji misle drugacije. Ne znam zasto se na ovu temu javljaju hriscani i pljuju po paganizmu, zar hriscanstvo ne propagira ljubav? Znaci i ako me mrzite i mislite da sam ja budala, ako ste hriscani treba da se molite za mene i da me volite. To nisam izmislio ja, to pise u vasoj bibliji. Ipak, da spustimo loptu, svako ima svoje, meni nikako ne pada na pamet da idem na temu hriscanstvo, zasto onda hriscani dolaze na ovu temu?

I da, NS nije ni desnicarski ni levicarski pokret, to vi reakcionari nikada necete shvatiti. NS se moze najkrace opisati kao

RASNI OPSTANAK- NACINALNA SLOBODA-SOCIJALNA PRAVDA

Share this post


Link to post
Share on other sites

u pravu si, Imas pravo na svoj stav, a "hriscani" se sami prozivaju.

 

(Izuzimam totema jer je iskren u slucaju svoje vere i svoje greske prihvata sto ga u mojim ocima cini pet puta vecim hriscaninom od gomile onih koji ovde svakodnevno prozivaju druge a sebe opravdavaju nebulozama bez trunke samokritike.)

 

bla, toliko od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam nameru da se prepirem ovde, pogotovo ne sa patriotama, a gore je neko napisao da je tekst napisala budala, prema tome ja mogu reci da su budale oni koji misle drugacije. Ne znam zasto se na ovu temu javljaju hriscani i pljuju po paganizmu, zar hriscanstvo ne propagira ljubav? Znaci i ako me mrzite i mislite da sam ja budala, ako ste hriscani treba da se molite za mene i da me volite. To nisam izmislio ja, to pise u vasoj bibliji. Ipak, da spustimo loptu, svako ima svoje, meni nikako ne pada na pamet da idem na temu hriscanstvo, zasto onda hriscani dolaze na ovu temu?

I da, NS nije ni desnicarski ni levicarski pokret, to vi reakcionari nikada necete shvatiti. NS se moze najkrace opisati kao

RASNI OPSTANAK- NACINALNA SLOBODA-SOCIJALNA PRAVDA

Ti postoji nekoliko momenata. Najpre, paganizam nema veze sa savremenim medjusobno suprostavljenim ‘rasnim” i “kosmpolitskim” ideologijama. Ako cemo precizno rasizam/antisemitizam je iskljucivo hriscanski produkt, a danasnji “rasisticki” kvazi pagani su samo preruseni hriscani. Ako ovo kazem ja sam spremam to i da argumentujem.

Potom, hriscanska ljubav je rezervisana samo za one koji se pokore. Podseticu da su iz Vizantije stizale najgore osude Srba kao naroda sve dok Srbi nisu nasilno pokrsteni. Svako verovatno zna za jezicki nonsense kada je Konstantin Porfirogenit, anti-srpski sljam i olos, lansirao budalastinu da ime Srbin dolazi od latinskog serv i da su Srbi u svojoj osnovi robovi. To su, npr, ustase reciklirale tokom devedesetih. Dakle, ne ocekuj od hriscanina ljubav sem ako nisi kao on i ako mu se ne pokoris. U njihovom opisu je da ti namecu svoju ljubav tako sto ces postati kao oni. Ako nisi kao oni onda ni ne vredis da zivis. To smo videli u blagosiljanju Skorpiona, kad pop govori da idu da se bore protiv “neprijateljskog naroda”. A svuda ce doci da preobracaju jer im je to takodje u opisu posla. Tako, npr, imaju misije po Aziji… a tamo bas i nema Srba? Sve u svemu, ovde ima hriscana i ovde nema Pagana. Kako rekoh ima samo hriscana I to onih javno deklarisanih i onih koji su se zamaskirali u neki drugi oblik, ali je sustina njihovog razmisljanja i nastupa cisto hriscanska. Znas, jedan narod, jedna rasa i jedna religija je iskljucivo judeo-hriscanski koncept…

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno si u pravu brate, cenim iskreno onoga ko veruje i zastupa nesto, pa i ako je suprotno sa mojim shvatanjima i stavovima. Uopste nemam nameru da se prepucavam ni sa kim. Posle cu postaviti par tekstova o slovenskoj mitologiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskrena da budem, boli me dupe za pagane, shumare, ateiste i sl. imam jako puno rodjaka i prijatelja koji nisu hriscani ili su neke druge vjere (muslimani, katolici i sl.). zivim u tri lijepe i oko mene su mexikanci, crnci, indijanci, i ko zna vise ko ne.. i nemam problema ni s kim. ali ovaj sajt sto strahinja postavi, i ove gluposti sto napisa - to moze slobodno da padne pod kritiku svakog zdravog razuma, nebitno za necije opredjeljenje. u zivotu sam okrenula drugi obraz u 99,99% situacija i ne zalim zbog toga, i grozim se svakog nasilja - ali mislim da ovakve stvari propagiraju samo mrznju i nevolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj prethodni odgovor je bio na post od Metalbeer-a . Ne pada mi napamet da polemisem sa ljubiteljima obojenih. Nije mi samo jasno zasto tako upurno dolaze i komentarisu. Mene ne zanima da idem na teme i sajtove koji propagiraju ono sa cime se ja ne slazem. Da, ima nas koji zelimo Srbiju i Evropu bez obojenih,a vi koji nas ne volite, pljujte nas,nama to ne smeta I da, ima nas sve vise biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...