Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

Ja nemam! Ali tu je Fiery ili vec neko drugi od vas icon_wink.gif

btw,Krang sto se tice Ulvera, ako si mislio da su ljudi odavde (ukljucujuci mene) malkice pljucnuli po BI zato sto ce ga kao svi slusati, to znaci nije tacno! u mom slucaju, ne

i to je toliko jadno da uopste raspravljam o tome da se sam sebi gadim da objasnjavam da li mi se nesto svidja ili ne samo zato sto ga drugi slusaju i u kojoj meri

mozda je bila stvarno greska slusati prvo Moons milk pa tek onda B.inside, ovako... marriage

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rasturili su sinoc na Szigetu, samo sto je bilo kratko (5 stvari + neki jam). Steta sto Lopez nije svirao (zbog bolesti), bas sam imao zelju da ga cujem uzivo.

Inace bio sam u toj srecnoj situaciji da sam koncert mogao da gledam sa svih strana bine, i da se druzim sa njima u backstage-u. icon_mrgreen.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rasturili su sinoc na Szigetu, samo sto je bilo kratko (5 stvari + neki jam). Steta sto Lopez nije svirao (zbog bolesti), bas sam imao zelju da ga cujem uzivo.

Inace bio sam u toj srecnoj situaciji da sam koncert mogao da gledam sa svih strana bine, i da se druzim sa njima u backstage-u. icon_mrgreen.gificon_rockdevil.gif

kako si ušao u backstage??

 

nije ono bio jam.. u stvari jeste. prvo su počeli kao da će da sviraju weakness, pa su to pretvorili u epilogue...

 

setlista:

 

(ako nekog zanima)

 

deliverance

the drappery falls

to rid the disease

the grand conjuration

 

+

epilogue

demon of the fall

--

 

odlično odsvirano, odlično se čulo.. sve u svemu 5- za koncert.

 

i taj minus zato što je pera plakao.

i što nije bio lopez.

 

--

 

i ja sam odma primetio da nema lopeza. pretpostavljam da su ti u backstageu rekli da je bolestan.. čovek je upao u anoreksiju.. a i ovako nikad nije bio normalan.

jebi ga.

i meni žao što ga nisam video

 

ko je plavušan koji ga je menjao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...