Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

I šta su rekli? :)

 

 

Evo baš večeras slušam na 202-jci, kažu da staje 2000 ljudi na taj splav. No mislim da je veći problem što Opeth teško da bi i SKC rasprodao... Jbg, kada bi i kod nas navraćali u jutarnji program nacionalne televizije da odsviraju koju onako uz kaficu... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo baš večeras slušam na 202-jci, kažu da staje 2000 ljudi na taj splav. No mislim da je veći problem što Opeth teško da bi i SKC rasprodao...

Tuzno je to. Ovakav bend a da tako malo ljudi uopste zna za njih (kod nas, naravno). Objektivno (:)) najbolji metal bend danasnjice.

 

Nego, evo konacno u slusanju stigoh i do Watershed-a i album mi je bas, bas dobar, ne kao Deliverance ili BWP ali mnogo dobar.

Favorit mi je za sad Hessian Peel. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je 2000 ljudi realna brojka za koncert Opeth-a. Nije da su bas tako nepoznati.(Mislim da je na Legacy najvise majica Opeth noseno (myself included) :mrtav: Zato sam vec drugog dana bio u bijeloj majici sa malom slicicom telefona! :bigblue: )

 

Znam da to nije nikakvo mjerilo,ali ne mogu da zamislim da,pod uslovom da je prihvatljiva cijena karte, 2000 ljudi ne bi doslo. Nadam se da Legacy fijasko i citavo proslo ljeto sa otkazivanjima,je bio neki nenormalni period. Ja znam bar 50 ljudi iz CG su luuudi za ovim bendom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ste vi ljudi normalni Opeth 2000 ljudi. Mozda da zivimo u nekoj normlanoj drzavi , 1000 je neki teshki maksimun za Opeth mada realno bi bilo 800 ljudi.

 

Evo jedan jako isto kvalitetan bend Cynic, kolko je ljudi bilo na istom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Van metal krugova? Pa zar ljudi iz tog kruga ne bi trebalo da dodju na koncert? :D

Prihvatam ja sve premise koje dovode do tvog zakljucka (Legacy i to),ali ,da ponovim, nadam se da je to bio samo neki cudan period. Ljudi su bili lijeni,nijesu imali para,morali su da biraju izmedju Legacy i Castle,pa onda Slayer i milion drugih "manjih" bendova. Ukoliko se sve to fino uklopi u nekom sušnom periodu sto se koncerata tice,onda bi TREBALO da dodje toliko ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve to ima veze sa 18? Mozes da palis i sa 12, ako te puste keva icale, tj.

 

Sto se Opeth-a tice - mislim da realno moze maksimalno 1000 ljudi da dodje na cert... I nije problem kod nas sto se metal ne slusa, nego sto nam je kupovna moc mala, a koncerta u poslednje vreme ima dosta, a, realno, isti ljudi idu na metal/rock koncerte i onda, normalno, ne moze svako da ode na sve... Dakle, nije problem sto ljudi ne slusaju, nego sto nemaju kesa za sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se, dosta ljudi slusa ali nema se para...

evo sad dolaze maideni i mnogi ce dati 3 ili 4 hiljade

 

pa onda veliki izbor:

hammerfal

in flames

amon amarth

cradle of filth

sepultura

slipknot

EXIT

 

i jos oni koje sam zaboravio i jos oni koji ce tek biti najavljeni

 

o cemu pricamo, pa ovo ni zaposleni ljudi ne mogu da pokriju, a kamoli oni koje i dalje finansiraju matorci...

 

Te 2 hiljade ljudi koji bi dosli na koncert, to ti je naucna fantastika...

Verovatno nisi pratio/pratila desavanja prosle godine... nemas pojma o cemu pricas, pitaj bilo koga ko organizuje koncerte

 

na Opeth MAKSIMUM 800 ljudi, a po mojoj proceni 500

naravno ja bih odmah kupio kartu i stvarno se nadam koncertu i daj boze da bude rasprodata, ali mora covek da bude realan...

 

sladje mi je da organizatori idu na sigurno, da imamo koncerta jos dugo, nego da se zalete i puknu sa pogresnim procenama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve to ima veze sa 18? Mozes da palis i sa 12, ako te puste keva icale, tj.

1. Sa 18 nece morati da me pustaju. (Btw, sad me, naravno, ne pustaju)

2. Vjerovatno cu dobiti auto pa sa drugom idem polaku prema (vjerovatno) madjariji.

Sto se Opeth-a tice - mislim da realno moze maksimalno 1000 ljudi da dodje na cert... I nije problem kod nas sto se metal ne slusa, nego sto nam je kupovna moc mala, a koncerta u poslednje vreme ima dosta, a, realno, isti ljudi idu na metal/rock koncerte i onda, normalno, ne moze svako da ode na sve... Dakle, nije problem sto ljudi ne slusaju, nego sto nemaju kesa za sve...

Ko slusa Opeth imace za koncert UVEK para, jer jos nisam upoznao coveka koji samo slusa opeth, samo one koji ili ne slusaju ili im je omiljena grupa. :D

Edited by Andrija Smith

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ih cekam od 2000-te...kako je krenulo necu ih ni docekati...

 

E pa, ako si ih stvarno cekao od 2000., mogao si do sada 1000 puta da odes u Budimpestu da ih gledas.. kao sto sam ja uradio 2 puta :cool:

 

 

 

Edited by Simm A)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te 2 hiljade ljudi koji bi dosli na koncert, to ti je naucna fantastika...

Verovatno nisi pratio/pratila desavanja prosle godine... nemas pojma o cemu pricas, pitaj bilo koga ko organizuje koncerte

 

na Opeth MAKSIMUM 800 ljudi, a po mojoj proceni 500

naravno ja bih odmah kupio kartu i stvarno se nadam koncertu i daj boze da bude rasprodata, ali mora covek da bude realan...

 

:da:

 

Nazalost,slaba posecenost Legacy Festa je pokazala sta treba ocekivati i od posecenosti metal koncerata kod nas

Mislim zadnji dan je bio Testament u paketu sa Unleashed i Amorphis te Belphegor pa se jedva skupilo nekih 1000 ljudi ako i toliko...

I onda tesko mozes ocekivati kada jedan Testament prodje tako da ti na Opeth dodje 2k ljudi-realno 800 ljudi plafon,osvestite se malo ;)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa, ako si ih stvarno cekao od 2000., mogao si do sada 1000 puta da odes u Budimpestu da ih gledas.. kao sto sam ja uradio 2 puta :cool:

 

ma lepo je to...

naravno bre da bih otisao da sam mogao...

 

e kad bi znao kroz sta sam sve prolazio od tog doba pa na ovamo...u finansijskom smislu..

 

radio sam na nekim kracim nebulozama od poslova da bih skupio neku kintu za skolarinu i ta sranja..

ne moze stalan posao i u isto vreme predavanja,vezbe,terenska nastava...

 

ja svake druge nedelje dobijem specijalan zadatak od caleta da razvucem 1000 dindzi na 7 dana...neko toliko potrosi za jedan izlazak u dgra...

 

jebiga,nekako sam skupio za Haggard,Therion,Guardian-e,Type,Moonspell,Legacy...

 

ma bice i Opeth...mora!

 

btw,jos nosim jaknu iz srednje skole,leb ti jebem!

Edited by april ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...