Jump to content

Kraljevski Apartman


Apeiron

Recommended Posts

Ili mozda mi nismo dovoljno inteligentni da shvatimo pisca...pa, zar nije trip svakog pisca da bude neshvacen od okoline, tad dobija na znacaju :surprised: :surprised: :surprised:

Да, као што је шјор Звонимир Ђукић једном изјавио да он заправо нема појма шта његови текстови значе, то је на публици да индивидуално схвати. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Novi pevač kida. I Kraljevski apartman kida. Koliko sam čuo, Lotke i ostatak Apartmana su se razišli, jer je on hteo da prave muziku koja će ličiti na Ruku pravde, sa dosta klavijatura, dok su ostali hteli gitarskiji zvuk. Ta gitarskija opcija je bolja. Ono, nije ni Lotkeov Lavirint loš, videh ga jutros na playback u Žikinoj šarenici, sa jednom novom pesmom. Nije mu prvi put da gostuje u toj emisiji, sa Apartmanom je bio 2006. i pevao Dao sam sve od sebe, isto playback, ispred Skupštine grada Beograda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi pevač kida. I Kraljevski apartman kida. Koliko sam čuo, Lotke i ostatak Apartmana su se razišli, jer je on hteo da prave muziku koja će ličiti na Ruku pravde, sa dosta klavijatura, dok su ostali hteli gitarskiji zvuk. Ta gitarskija opcija je bolja. Ono, nije ni Lotkeov Lavirint loš, videh ga jutros na playback u Žikinoj šarenici, sa jednom novom pesmom. Nije mu prvi put da gostuje u toj emisiji, sa Apartmanom je bio 2006. i pevao Dao sam sve od sebe, isto playback, ispred Skupštine grada Beograda.

EVOOOOO GA PRINCCCC JEEEEEE

 

 

inace bilo mi cudno kad je Lotke na onom festivalu rekao kao pozdravite ..............(zaboravio sam ime) iz KA da nema vas ne bi bilo mene a ni KA

i posle su opusteno pricali njih dvoje zajedno znaci da je sve oko njih ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tu si se vidish zajebao! Chim prichaju opushteno, znachi da neshto nije u redu! Nisu tu chista posla kada 2 choveka prichaju opushteno a prethodno su se svadjali! Neko ce biti ubijen, obavestite muriju!!!

 

Shto se tiche novog apartmana muzika je super ali me nervira pevach i text pesme!!! Lavirint rules!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jbg, ja samo video onaj spot. Moracu da kupim disk. Inace, pricao sam sa Lotketom na Exit-u, trebao je da svira sa Pergamentom, ali mislim da je bio neki nesporazum sa organizatorom oko satnice. I on kaze da je otisao iz Apartmana jer je on imao drugaciju "viziju" Apartmana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znaci, evo i zvanicne najave:

 

19.9.2008 (petak) Music Hall, Banjaluka

 

Kraljevski Apartman

(Hard'n'Heavy, Beograd)

 

Milsim da nema potrebe objasnjavati o kome i cemu je rijec. Jedan od najboljih srpskih bendova danasnjice, po cetvrti put u Banja Luci. Promocija novog, petog po redu, studijskog albuma "Cuvar tajni".

 

+ specijalni gosti

 

Spidfrik

(Armageddon Roll'n'Rock, Banja Luka)

 

Start: 22.00 h

Upad: 6 km

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...