Jump to content

Kraljevski Apartman


Apeiron

Recommended Posts

Ма, Урош генерално има чудне ставове. Најлегендарнији су његови текстови из фанзина "Три другара", сви под насловом "Зашто нисам ишао на...". У првом делу је обрадио Napalm Death концерт, не сећам се које још бендове је покрио, али махом скоро све метал бендове који су у то време долазили код нас.

Лик је екстремно писмен и елоквентан, али није металац и метал поштује са дистанце. Наравно, у том случају има врло лимитиран избор само на најбоље од најбољег што јеикад изашло. Има на његовом блогу пресек треш метала, тј. по његовом мишљењу најбољег што је икад изашло у том жанру, и тешко да бих се сложио са већином ствари које је изнео тамо. Али, перцепције нам се разликују, те не могу да га кривим. Ако ништа, забавно је за читање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чуо сам и да је Марко напустио бенд и да сад свира неки седи дугокоси???

Otkud sad to? Sedi sa dugom kosom!? Hm,to bi mogao biti onaj sto je sa Lotketom svirao,a takodje je i menjao Marka dok je ovaj bio u Australiji cini mi se

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Рече ми ортак да је цео бенд био гост у Жикиној шареници у недељу и да је био тај нови басиста.

U jbt, pa pre desetak dana Marko je poslao mail i pitao da li smo uradili recenziju albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uros je fan iron maidena velik vec 20 godina i svira bubanj u najuspesnijem grindcore bendu u srbiji.

 

Jebo te, sad sam skontao da ja znam ovog lika, ako se nisam zajebao u proceni. Putovao sam s njim na Maidene u Split. Znam da je fan Maidena otkako sam ja rođen, ali nisam ni pomišljao da ima tako uske poglede na ostatak metal scene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo te, sad sam skontao da ja znam ovog lika, ako se nisam zajebao u proceni. Putovao sam s njim na Maidene u Split. Znam da je fan Maidena otkako sam ja rođen, ali nisam ni pomišljao da ima tako uske poglede na ostatak metal scene.

Не брини ништа, има он уске погледе и на Мејдене.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkud sad to? Sedi sa dugom kosom!? Hm,to bi mogao biti onaj sto je sa Lotketom svirao,a takodje je i menjao Marka dok je ovaj bio u Australiji cini mi se

Upravo tako. Lotke i Z. Zdravkovic su gostovali u cetvrtak u „Demo expresu“ i to potvrdili. To je taj lik, svirao u Lavirintu, a i mijenjao Marka prije otprilike 2 godine. Cak sam ih i gledao jednom u toj postavi, na svirci 202-ke u SKCu pocetkom septembra 2006. Takodje rekose da Marko i Djera sada rade na novom bendu.

 

Jebo te, sad sam skontao da ja znam ovog lika, ako se nisam zajebao u proceni. Putovao sam s njim na Maidene u Split. Znam da je fan Maidena otkako sam ja rođen, ali nisam ni pomišljao da ima tako uske poglede na ostatak metal scene.

??? Jesi li siguran da je bio u busu? Ne pada mi na pamet ko bi to mogao biti :confused:

 

ja cuh da je ovo sa Lotketom??? Je'l zna neko nesto o tome?

Jeste, Lotke pjeva.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, кладим се да је ово био све само један гадан маркетиншки трик. Као ономад кад је Кока-кола избацила нови укус, сви га мрзели, а онда вратила Кока-колу класик и направила бум. Већ виђено. ;)

 

??? Jesi li siguran da je bio u busu? Ne pada mi na pamet ko bi to mogao biti :confused:

Висок, кратка загасито црна коса, цвикери и брци до браде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...