Jump to content

Kraljevski Apartman


Apeiron

Recommended Posts

Kad pre nađe posao? Mani produkciju, kad je muzika dobra.

Па, није добра, то и хоћу да кажем. Лоша продукција (или све лошија, свеједно) је само со на рану. А она твоја изјава да је албум чист хеви метал... па, јесте, али то није довољан услов да би нешто било добро. Далеко од тога.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buduci da imam sve ranije albume KA uzeo sam i ovaj (vise je to bio potez ocajnika koji se nadao da ostatak albuma ne lici na pesmu iz spota),medjutim posle jednog slusanja na brzinu jednostavno nemam zelju da ga ponovo preslusam!

Ne znam sta ne valja,ali meni jednostavno to nije to. U nekim pesmama cak nemam osecaj da slusam 2 gitare,sto govori o produkciji dovoljno. Rocker je imao bas losu produkciju,a pesme su kidale i nista nije moglo da mi pokvari utisak.

Ruka pravde je takodje bio pun pogodak,ali ovaj Cuvar tajni je krs u poredjenju sa prethodnim radom.

Cemu drugi gitarista ,ako nije uneo ni jednu jedinu novinu? Terca od 5 sekundi i to je to? A novi pevac je zivi ocaj,ili je tolko losa produkcija,nisam ga slusao uzivo, da ne gresim dusu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok preterah sam tercom od 5 sekundi (to je slucaj mozda u jednoj,dve pesme),ali akcenat je bio na tome da se stvara utisak da ne postoje 2 gitare i cinjenici da gitarista nije uneo ni jednu novinu. Cemu on sluzi,ako imamo u vidu da Marko pegla ritam do jaja? U aranzmanima sigurno nije ucestvovao,previse lice na Kizin fazon (sto je i logicno),nema tu nekih novosti. Sto se tice pevaca,mozda jeste fenomenalan,ali moram da ga cujem uzivo. I Lotke je zvucao ocajno na Rockeru,ali sam ga pre toga slusao i znao sam kakva je faca i kolko vredi. Ne kazem da je album gola qrcina,ali ostajem pri stavu da ne moze da se poredi sa prethodnim ostvarenjima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videli da nema leba,otisao Deki,pa Roni i kad je Lotke konacno otisao videli da to sto rade nije vise Apartman koji je zario i palio

Ma šta ste se svi uhvatili za Dekija on nije originalni član, apartman sa 2 gitare i zvukom sa prva 2 albuma je jedino što valjda.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma šta ste se svi uhvatili za Dekija on nije originalni član, apartman sa 2 gitare i zvukom sa prva 2 albuma je jedino što valjda.

 

Nisam se uhvatio za Dekija samo sam redom nabrojao kako je pocela stranputica. Kad je Cankovic (mislim da se tako zove) otisao,a Deki uleteo Apartman je napredovao i bivao sve popularniji.Pa znam ja da nije on originalni clan i ja licno najvise volim prva 2 albuma,a sve ostalo je stvar tvog ukusa. Najjace svirke i koncerte je Apartman pravio dok je bio Deki (ne kazem da je zbog njega,ali je tako,tad su bili na vrhuncu). Zasto vracaju Lotketa? Zato sto bez njega to vise nije bio Apartman

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recenzija je teški debilizam, a nije ni čudo kad je napisana u nečemu što se zove ''popboks''. Nek' se taj što je pisao drži popa, tj. fancy muzike, a heavy metal neka ostavi nama metalcima, pa ćemo mi da hvalimo i da kritikujemo kad treba.

 

 

Uros je fan iron maidena velik vec 20 godina i svira bubanj u najuspesnijem grindcore bendu u srbiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...