Jump to content

George R. R. Martin "Pesma leda i vatre"


pennywise

Recommended Posts

da ako nekom srce ishte georga rr martina u mp3 formatu slobodno cimnite... imam josh tonu s.f. i epik knjizica za slepe ili lenje dodushe na engleskom ali nema veze.....

 

giga za giga siguran sam da se mozemo dogoforiti :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Мислим да ништа досадније нисам читао у животу. Евентуална конкуренција му је "Ми деца са станице Зоо".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne odustaj tako lako, pa izašlo je dovolno da ti zadrži pažnju neko vreme, izaći će još uskoro...

A ima toliko mnogo serijala, nikad ti neće ponestati materijala za čitanje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne odustaj tako lako, pa izašlo je dovolno da ti zadrži pažnju neko vreme, izaći će još uskoro...

A ima toliko mnogo serijala, nikad ti neće ponestati materijala za čitanje :D

 

:) uvek mogu da pochnem josh jedan serijal :)

 

Barem Martin nije blizu riknjavanja, kao neki pisci epske fantastike. :)

 

to jeste prednost :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
taj covek mene ubija,digo sam ruke od jurenja pasusa po netu,lepo cekam da umre,do tad taman zaboravim sve sto sam do sad citao,i procitam sve ko celinu ...

oproshtene su ti teshke rechi koje si zapisao o martinu. jer si i ti navuchen izgleda, :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzi me da citam predhodnu stranu, ali cu se nadovezati.. I meni je prilicno nezanimljivo da citam preview varijante koji GRR stavlja na sajt.. (i da li sam ja ili je u Daenerys poglavlju toliko poceo da se ponavlja??) Sacekacu knjigu, izgubih entuzijazam, ali vratice se, valjda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzi me da citam predhodnu stranu, ali cu se nadovezati.. I meni je prilicno nezanimljivo da citam preview varijante koji GRR stavlja na sajt.. (i da li sam ja ili je u Daenerys poglavlju toliko poceo da se ponavlja??) Sacekacu knjigu, izgubih entuzijazam, ali vratice se, valjda.

 

necu da sakupljam mrvice po netu chekam the boook! pregoreo bi do d-dana. chitajte enderovu sagu u medjuvremenu ima 8-9 delova jeste da je sf ali onaj filozofski kekstra je :pivopije:

 

 

 

glasanje: LANISTER ili BARATION -pivo

 

 

glasam za lanister ove sezone

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Na brzinu preletoh kroz temu pa nisam video dal je neko napisao vec - HBO snima seriju po serijalu pesme leda i vatre,svaka knjiga ce biti jedna sezona od 12 epizoda!!!

 

ej HBO al ce da ga urade,samo da se nesto ne izjalovi!

 

pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice i na HBOu i na Hallmarku, samo me interesuje hoce li verodostojno da urade one scenice sa Deneris...

 

Neshto mslim da nece lol. Ali, da, bilo bi bash zanimljivo videti tu seriju.

 

Btw prochitao sam sva 4 dela, knjiga je MNOOOOGGGOOOO dobra!!!

 

Omiljeni su mi Starkovi, pa, iako nema puno o njima Targarjeni.

Likovi: Edard, Dzon, Stanis, Regar (jednostavno ono shto su o njemu rekli mi je mnogo dobro i zaista nadopunjava knjigu), Deneris i Rob.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, nek neko mene update-uje ako gresim, trebalo bi da bude 7 knjiga, trenutno je 5. pri kraju. Posto je prosecni raspon izmedju doticnih kod Martina 3 godine, poslednja ce izaci 2014, a verovatno ce biti prevedena u roku od mesec, dva, tako da tad mozes da pocnes da citas. Ne verujem da ce Dz.R.R. umreti tako brzo, ali, i ako se to desi, ipak ti savetujem da ga se mašiš. Serijal je odlican, najbolji EF koji postoji. I ako se ne privede kraju, bice najbolji EF ikada. Svaki deo sam procitala po tri puta i da Martin skvikne sutra, opet mi ne bi bilo zao sto sam pocinjala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...