Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

Bend skroz ok.

 

Ali je Solicitor bio u skroz u pravu sto se tice teksta pesme Svetogrdje.

Mislim,"proklet da si raspeto kopile"..

 

Pa to je odvratno!!!

 

"Sina utvare

Poroda kurvinog"

 

Preterase ga!

 

Nije ovo bend za ljude koji slusaju metal. Ovo je bend za klince. Iskreno od mene.

 

S druge strane,prva dva albuma su svetska!! Steta sto su sve to upropastili..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mom misljenju, niti ga preterase, niti je odvratno, jednostavno to je njihov izraz, samo je u ovom tekstu ultra eksplicitan i ogoljen, nista vise. E sad, da li se to meni, tebi, bilo kome, dopada ili ne je druga prica.

 

Inace, meni omiljena njihvoa strofa:

 

Praskozorja oganj gorece

U osvit zore krvave

Vukovi usud skovace, jer

Sinovi Svarga odnece

Sekirom glave hriscanske

Iz stare zemlje Slovenske!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 E sad, da li se to meni, tebi, bilo kome, dopada ili ne je druga prica.

 

Ne,to je upravo ova prica,nikakva "druga prica"!! Sta mi ovde radimo osim sto seremo o bendovima i ostalom? I sta uopste vrede ti stvarno dobri tekstovi kad su ovakvim tekstovima unistili svoju stvarno dobru reputaciju koju su imali medju vecinom. Sto se mene tice a i jos gomile ljudi - vrlo nisko su pali! Dobijes utisak da nikada i nisu bili dobar bend. Ovo je moje misljenje i ne postoji razlog zasto bi se neko tu protivio. Bend NECU podrzati jer nije zasluzio i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, to je izraz njihovih emocija...po tvom su polovina bendova sa takvim ili slichnim t ekostovima nisko pali....

 

Pa jel may result jedini bend na svetu koji ima "emocije"? Kurac emocije!! Sta im je taj isus uradio da ga tako nagrde? Zamisli da tebi neko kaze da si to sto su oni rekli za njega (ajd sad,nepristojno bi bilo da citiram). Rekao bi:"u redu je,on to ispoljava emocije"??? Ne lupetaj!

 

I to sto sam napisao za may result je moje subjekivno misljenje i nema nikakve veze sa tobom niti sa ostalima koji se klanjaju tom bendu. Brani taj bend od plitkoumnih hriscana (koje oni mrze i tako to) ako vec hoces da pomognes. Ja nisam plitkouman hriscanin i imam pravo glasa pa nemas razloga da ih branis od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta im je taj isus uradio da ga tako nagrde?

 

 

A sta je tebi uradio da ga tako branis?

 

 

Bendu se ne klanjam, nisam cak ni fan, recimo da sam simpatizer, a sve ovo pitam da bih shvatio zasto napadas bend samo zbog toga sto svoju ideju iznose skorz eksplicitno? Tebi se to ne svidja i tacka, pusti ih, idi slusaj ono sto ti se svidja, opusti se i uzivaj.

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta im je taj isus uradio da ga tako nagrde?

 

Ovo je zapravo vrlo dobro pitanje. Taj čovek sam po sebi (pod pretpostavkom da je postojao) nije odgovoran za zlodela crkve koja su izvršena u njegovo ime, za razliku od Muhameda i islama, na primer. Na stranu to da li neko misli da je "okrenuti i drugi obraz" ljudski ili ne (kao što ja mislim da nije), ali lik nije rekao ni "silujte decu" ni "ubijajte pagane i pokrštavajte njihove zemlje". Tako da mi ovakvi textovi deluju prilično deplasirano i u krajnjoj liniji, smešno.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promenjen je bubnjar, sada im bubnjeve svira mladi Luka koji je bez premca najbolji bubnjar u ovoj drzavi, potpuno neverovatno da neko tako mlad tako ubija...

 

A sta je sa Zombijem?????

 

Ovo je zapravo vrlo dobro pitanje. Taj čovek sam po sebi (pod pretpostavkom da je postojao) nije odgovoran za zlodela crkve koja su izvršena u njegovo ime, za razliku od Muhameda i islama, na primer. Na stranu to da li neko misli da je "okrenuti i drugi obraz" ljudski ili ne (kao što ja mislim da nije), ali lik nije rekao ni "silujte decu" ni "ubijajte pagane i pokrštavajte njihove zemlje". Tako da mi ovakvi textovi deluju prilično deplasirano i u krajnjoj liniji, smešno.

 

slazem se...

Paganizam je davno prevazidjena forma, koju ovakve tzv. Neopaganisticke akcije jos vise banalizuju tu celu pricu....

Kako neko uopste moze, iz toplog stana u post industrijskom dobu da izigrava "paganske ratnike" i takve gluposti sa svim tim kostimima i shminkom glupim parolama itd... Mislim da nekima opcija odrastanja i sazrevanja uopste nije zivotna opcija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja potpuno kapiram taj May Result "back to the roots" stav, ali oni to nekako naivno propagiraju.

 

SLAVONIC ORDER OF HATRED!!! WAR666!!!

 

Neozbiljno, brate.

 

I nije Slavonic, jebote, nego Slavic. Oni su valjda slovenski, ne slavonski bend. Moraću to jednom konačno da kažem Kozeljniku :)

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nije Slavonic, jebote, nego Slavic. Oni su valjda slovenski, ne slavonski bend. Moraću to jednom konačno da kažem Kozeljniku :)

 

I ja sam tako mislio ali izgleda da moze i jedno i drugo, to su sinonimi

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta je tebi uradio da ga tako branis?

 

 

Bendu se ne klanjam, nisam cak ni fan, recimo da sam simpatizer, a sve ovo pitam da bih shvatio zasto napadas bend samo zbog toga sto svoju ideju iznose skorz eksplicitno? Tebi se to ne svidja i tacka, pusti ih, idi slusaj ono sto ti se svidja, opusti se i uzivaj.

 

Slazem se sa drugom recenicom. A kako ja to branim isusa? Sto sam rekao da je ogavno reci za neku osobu da mu je majka kurva? Pa ako te to ne dotice i ako bi tebi neko rekao da ti je majka kurva i da si ti kopile i sta jos sve ne,ti bi onako mrtav ladan rekao "ma on to samo prenosi svoju ideju"?? Bice da si umno poremecen ako tako mislis. Takvih "simpatizera"kao sto si ti ima koliko hoces, i nekako postane zanimljivo prepirati se sa vama jer se batrgate izjavama "to su emocije" ili "aaa ti branis isusa".. Glupo ali istinito!

 

Ovo je zapravo vrlo dobro pitanje. Taj čovek sam po sebi (pod pretpostavkom da je postojao) nije odgovoran za zlodela crkve koja su izvršena u njegovo ime, za razliku od Muhameda i islama, na primer. Na stranu to da li neko misli da je "okrenuti i drugi obraz" ljudski ili ne (kao što ja mislim da nije), ali lik nije rekao ni "silujte decu" ni "ubijajte pagane i pokrštavajte njihove zemlje". Tako da mi ovakvi textovi deluju prilično deplasirano i u krajnjoj liniji, smešno.

 

Ovo je erovatno jedini razumni post dvadesetak strana unazad.  :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je zapravo vrlo dobro pitanje. Taj čovek sam po sebi (pod pretpostavkom da je postojao) nije odgovoran za zlodela crkve koja su izvršena u njegovo ime, za razliku od Muhameda i islama, na primer. Na stranu to da li neko misli da je "okrenuti i drugi obraz" ljudski ili ne (kao što ja mislim da nije), ali lik nije rekao ni "silujte decu" ni "ubijajte pagane i pokrštavajte njihove zemlje". Tako da mi ovakvi textovi deluju prilično deplasirano i u krajnjoj liniji, smešno.

 

 

Ma ja potpuno kapiram taj May Result "back to the roots" stav, ali oni to nekako naivno propagiraju.

 

SLAVONIC ORDER OF HATRED!!! WAR666!!!

 

Neozbiljno, brate.

 

I nije Slavonic, jebote, nego Slavic. Oni su valjda slovenski, ne slavonski bend. Moraću to jednom konačno da kažem Kozeljniku :)

Bravo brate,bravo!!!! :pivopije::pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je zapravo vrlo dobro pitanje. Taj čovek sam po sebi (pod pretpostavkom da je postojao) nije odgovoran za zlodela crkve koja su izvršena u njegovo ime, za razliku od Muhameda i islama, na primer. Na stranu to da li neko misli da je "okrenuti i drugi obraz" ljudski ili ne (kao što ja mislim da nije), ali lik nije rekao ni "silujte decu" ni "ubijajte pagane i pokrštavajte njihove zemlje". Tako da mi ovakvi textovi deluju prilično deplasirano i u krajnjoj liniji, smešno.

Bravo Gojko. Odavno sam jos o ovome govorio na temi zasto black metalci mrze hriscanstvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислим да разлику између Исуса и хришћанства добро објашњава South Park, епизода 11.05 Fantastic Easter Special.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paganizam je davno prevazidjena forma, koju ovakve tzv. Neopaganisticke akcije jos vise banalizuju tu celu pricu....

Kako neko uopste moze, iz toplog stana u post industrijskom dobu da izigrava "paganske ratnike" i takve gluposti sa svim tim kostimima i shminkom glupim parolama itd... Mislim da nekima opcija odrastanja i sazrevanja uopste nije zivotna opcija...

Bez prve recenice ovo je validno, ali ne razumes neke stvari, i zbog toga ignorises sve sto je u tvom drustvu proglaseno za "outdated". Istorija traje duze od paganizma, nase civilizacije, i od black metala. Think outside the ballot box .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa drugom recenicom. A kako ja to branim isusa? Sto sam rekao da je ogavno reci za neku osobu da mu je majka kurva? Pa ako te to ne dotice i ako bi tebi neko rekao da ti je majka kurva i da si ti kopile i sta jos sve ne,ti bi onako mrtav ladan rekao "ma on to samo prenosi svoju ideju"?? Bice da si umno poremecen ako tako mislis. Takvih "simpatizera"kao sto si ti ima koliko hoces, i nekako postane zanimljivo prepirati se sa vama jer se batrgate izjavama "to su emocije" ili "aaa ti branis isusa".. Glupo ali istinito!

 

 

 

Ovo je erovatno jedini razumni post dvadesetak strana unazad. :pivopije:

 

 

Pa ti si neki advokat covece? Branis svakoga kome kazu da je kopile? Ma metal je, izmedju ostalog, zato extreman pravac jer se peva takvim recnikom i o takvim stvarima. Nisi ti mene ocigledno nista razumeo, mozda je do tebe, a mozda i do mog objasnjenja. Uglavnom, nije bitno, slusaj sta ti se slusa, i pusti ljude da pevaju o cemu im se peva i kako im se peva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti si neki advokat covece? Branis svakoga kome kazu da je kopile? Ma metal je, izmedju ostalog, zato extreman pravac jer se peva takvim recnikom i o takvim stvarima. Nisi ti mene ocigledno nista razumeo, mozda je do tebe, a mozda i do mog objasnjenja. Uglavnom, nije bitno, slusaj sta ti se slusa, i pusti ljude da pevaju o cemu im se peva i kako im se peva.

 

Nisam ja advokat (jos uvek ali bicu) nego uzivam u tome da posmatram kako se batrgate i kako VI branite nesto sto uopste ne volite nego ste samo umislili.  Dobro,nije to bitno,bitno je da je sve krenulo kada sam ja rekao sta mislim o ovom bendu. Rekao sam sta mislim (sto i jeste smisao ovog foruma - da govorimo o tome sta mislimo) i onda ste se vi "simpatizeri" nasli da baljezgate nesto. Tako treba, nastavite vi,ja cu da nastavim da vam odgovaram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve dok je takvih kao sto si ti da "sa krstom u ruci brane raspetog smrada",ideologija i stav sa antihriscanskim tendencijama ce dolaziti do izrazaja sve snaznije i snaznije!

Ne zelim da vredjam bilo cije misljene,neka veruje svako u sta hoce,ali nemoj tupeti o nazaricaninu,jer ne mozes isterati do kraja nikada...

A dok ga ovde svi po malo tupe,May Result zavrsava SLAVA SMRTI i album razvaljuje!

 

 

SLAVA666

 

 

 

 

 

SVOGA SU BOGA RASPELI ZIDOVI

ZASTO JA DA KLANJAM MU SE....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve dok je takvih kao sto si ti da "sa krstom u ruci brane raspetog smrada",ideologija i stav sa antihriscanskim tendencijama ce dolaziti do izrazaja sve snaznije i snaznije!

Ne zelim da vredjam bilo cije misljene,neka veruje svako u sta hoce,ali nemoj tupeti o nazaricaninu,jer ne mozes isterati do kraja nikada...

 

 

SLAVA666

 

Fantaziraš. Prekini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...