Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

Sve dok je takvih kao sto si ti da "sa krstom u ruci brane raspetog smrada",ideologija i stav sa antihriscanskim tendencijama ce dolaziti do izrazaja sve snaznije i snaznije!

Ne zelim da vredjam bilo cije misljene,neka veruje svako u sta hoce,ali nemoj tupeti o nazaricaninu,jer ne mozes isterati do kraja nikada...

A dok ga ovde svi po malo tupe,May Result zavrsava SLAVA SMRTI i album razvaljuje!

 

 

SLAVA666

 

 

 

 

 

SVOGA SU BOGA RASPELI ZIDOVI

ZASTO JA DA KLANJAM MU SE....

 

Jedno je biti protiv Hrista, a drugo je biti protiv hrišćanstva, i to bi trebalo da razlikuje svako ko je završio srednju školu. Osim toga, ne razumem čemu paljevina. SLAVA666? Tako dečije. Treće, u čemu je poenta tvog posta ako ga ne obrazložiš?

 

"Nemoj tupeti o nazaricaninu,jer ne mozes isterati do kraja nikada"... Isterati šta?

 

"Sve dok je takvih kao sto si ti da "sa krstom u ruci brane raspetog smrada",ideologija i stav sa antihriscanskim tendencijama ce dolaziti do izrazaja sve snaznije i snaznije!"... Mislim da si pobrkao ko je u globalu u manjini, a ko u većini... Osim toga, ovde pričamo o Hristu, ne o hrišćanstvu. Meni je tog "raspetog smrada" užasno žao, zato što je istrpeo najgore muke koje čovek može da istrpi pre smrti, i to samo zato što su ideje koje je iznosio bile previše smele za doba i narod u kojem je živeo. Sulude ideje, slažem se, ali ipak.

 

Što se albuma tiče, jedva čekam da ga čujem, ako bude bolji od Svetogrđa, eto sjajne stvari.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve dok je takvih kao sto si ti da "sa krstom u ruci brane raspetog smrada",ideologija i stav sa antihriscanskim tendencijama ce dolaziti do izrazaja sve snaznije i snaznije!

Ne zelim da vredjam bilo cije misljene,neka veruje svako u sta hoce,ali nemoj tupeti o nazaricaninu,jer ne mozes isterati do kraja nikada...

A dok ga ovde svi po malo tupe,May Result zavrsava SLAVA SMRTI i album razvaljuje!

 

 

SLAVA666

 

 

 

 

 

SVOGA SU BOGA RASPELI ZIDOVI

ZASTO JA DA KLANJAM MU SE....

 

 

Bar se od tebe nisam nadao da si toliko retardiran jer sam cuo nekoliko finih reci o tebi. Brate,nemoj da lupetas gluposti.. Prvo,ja nisam ni hriscanin ni hrist niti nosim "krst u ruci zbog borbe protiv satanista". Sam si sebe okarakterisao kao maloumnika. Kazes da je u redu reci za nekoga takve gadosti?? Stvarno,kakav bi ja covek bio u tvojim ocima da izjavim da je TVOJA majka KURVETINA?? Ma ignorisacu tebe od sad,previse si plitkouman da bi ja raspravljao sa tobom bilo sta.

 

I nabi te stihove sebi u dupe. Koga zabole K. sto se ti ne klanjas bogu? Niko te to ne tera!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez prve recenice ovo je validno, ali ne razumes neke stvari, i zbog toga ignorises sve sto je u tvom drustvu proglaseno za "outdated". Istorija traje duze od paganizma, nase civilizacije, i od black metala. Think outside the ballot box ™ .

 

Ignorisem?????? U mom drustvu????? Hmmmmmmmmm..... Mislim da si pogresnoj osobi poslao ovo, jer se mi ocigledno ne znamo...

 

Nisam ja advokat (jos uvek ali bicu) nego uzivam u tome da posmatram kako se batrgate i kako VI branite nesto sto uopste ne volite nego ste samo umislili. Dobro,nije to bitno,bitno je da je sve krenulo kada sam ja rekao sta mislim o ovom bendu. Rekao sam sta mislim (sto i jeste smisao ovog foruma - da govorimo o tome sta mislimo) i onda ste se vi "simpatizeri" nasli da baljezgate nesto. Tako treba, nastavite vi,ja cu da nastavim da vam odgovaram.

 

Podrzavamo :pivopije:

 

Fantaziraš. Prekini.

 

Tacno tako, previse fantazija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deo si ljudske rase. Ljudska rasa smatra da je paganizmu istekao rok. Ti napadas njegovu validnost. Ja je branim, ali svojim pozivom na rad i razumevanje, a ne tipičnim trenutno popularnim kenjanjem, i bez stajanja rame uz rame sa ovim satanik beer metal maloumnicima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve dok je takvih kao sto si ti da "sa krstom u ruci brane raspetog smrada",ideologija i stav sa antihriscanskim tendencijama ce dolaziti do izrazaja sve snaznije i snaznije!

Ne zelim da vredjam bilo cije misljene,neka veruje svako u sta hoce,ali nemoj tupeti o nazaricaninu,jer ne mozes isterati do kraja nikada...

A dok ga ovde svi po malo tupe,May Result zavrsava SLAVA SMRTI i album razvaljuje!

 

 

SLAVA666

 

 

SVOGA SU BOGA RASPELI ZIDOVI

ZASTO JA DA KLANJAM MU SE....

 

 

Zoki brate moj ,malo ste se previse zaneli ,ne volim sablonska razmisljanja a znam da ti mozes dosta dubokoumniji da budes.... znamo zasto se pljuje isus a ne papa taj i taj il vladar imenom il sl,ISUSA I BOGORODICU I EKIPU vredjaju na narocito eksplicitan nacin iz prostog razloga sto se onda CD bolje prodaje i to je ok...

 

 

kako je jednom Burzum izjavio da podrzava svaki vid tiranije i extremne rezime....hmm pa po toj logici hriscanstvo i njihovi predstavnici su skolski primer kako se osvaja svet i namece sopstveno misljenje...

 

znaci da se ne lazemo mnogo ljudi prica o stvarima u koje se jaaaako malo razume ali se koriste eksplicitnim recnikom da bi napucali svoje izjave koje su cesto samo...sablon

 

Zoki mozes ti bolje i licnije stvari da smislis

 

poz dacha DS

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ZASTO JA DA KLANJAM MU SE....

 

A takodje bi mogao i znak pitanja sa se stavi ovde jer je to ocigledno upitna recenica. OVA osoba zvana Zoki ne zna osnovna pravila koja se uce u 2 (drugom) razredu osnovne skole a baljezga ovde kako je lepo mrzeti nekog momka koji se zove Isus samo zbog toga sto je May Result tako rekao. Ne znam kada sam zadnji put video ovakav nepismen,besmislen i priglup post. Verovatno bi vrlo dobro proslo u filmu "Idiokratija" kao jedna od pametnijih stvari.

 

Ne covece, ne mogu da verujem da je neko ovako retardiran!!

Edited by Mazrim Taim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno je biti protiv Hrista, a drugo je biti protiv hrišćanstva, i to bi trebalo da razlikuje svako ko je završio srednju školu. Osim toga, ne razumem čemu paljevina. SLAVA666? Tako dečije. Treće, u čemu je poenta tvog posta ako ga ne obrazložiš?

 

"Nemoj tupeti o nazaricaninu,jer ne mozes isterati do kraja nikada"... Isterati šta?

 

"Sve dok je takvih kao sto si ti da "sa krstom u ruci brane raspetog smrada",ideologija i stav sa antihriscanskim tendencijama ce dolaziti do izrazaja sve snaznije i snaznije!"... Mislim da si pobrkao ko je u globalu u manjini, a ko u većini... Osim toga, ovde pričamo o Hristu, ne o hrišćanstvu. Meni je tog "raspetog smrada" užasno žao, zato što je istrpeo najgore muke koje čovek može da istrpi pre smrti, i to samo zato što su ideje koje je iznosio bile previše smele za doba i narod u kojem je živeo. Sulude ideje, slažem se, ali ipak.

 

Što se albuma tiče, jedva čekam da ga čujem, ako bude bolji od Svetogrđa, eto sjajne stvari.

 

 

 

E kakvih gluposti neu ovde procitati.ako ti ga je zao,ti ga zali,kukaj,mozda ce ti dati spasenje!!hahahahahahahah

 

takvi kvazi hriscani kao ti su uvek bili vecita inspiracija mnogima...

Ne mogu da verujem samo da ljudi mogu sebe verom u nekog tamo da zatupe nacisto...

jadno,pateticno,bolesno...jebo vas taj vas bog...Bolje idite na forum crkve i tih sranja a ne ovde...

 

KILL THE CHRISTIANS

Share this post


Link to post
Share on other sites

A takodje bi mogao i znak pitanja sa se stavi ovde jer je to ocigledno upitna recenica. OVA osoba zvana Zoki ne zna osnovna pravila koja se uce u 2 (drugom) razredu osnovne skole a baljezga ovde kako je lepo mrzeti nekog momka koji se zove Isus samo zbog toga sto je May Result tako rekao. Ne znam kada sam zadnji put video ovakav nepismen,besmislen i priglup post. Verovatno bi vrlo dobro proslo u filmu "Idiokratija" kao jedna od pametnijih stvari.

 

Ne covece, ne mogu da verujem da je neko ovako retardiran!!

 

 

Ne govorim ja da treba mrzeti isusa zato sto may tako kaze...neznam otkud ti ta ideja?

Posto vidim da sa viskom svojih kompleksa zelis da se raspravljas i svadjas o nekim totalno,za mene, abitnim temama,stvarno ne zelim da gubim vreme raspravljajuci se sa tobom i tebi slicnima....

 

 

Uzivajte u svom isusu i tako...

 

 

HAILS

Edited by Infest

Share this post


Link to post
Share on other sites

"SVOGA SU BOGA RASPELI ZIDOVI"

 

Nisu ista stvar Bog i Isus, Isus je covek ko svi mi(koji po bibliji je boziji sin, izabranik,mesija i koji je kao vaskrsnuo kasnije), koji je prosao kroz znas kakve strahote i mucenja pre nego sto je razapnut. Gojko kaze da je hrabro da jedan covek brani svoje misljenja i ideale sve do kraja i zato mu je zao Isusa a ne sto je hriscanin , ja mislim da Gojko uopste nije hriscanin ali ajde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne govorim ja da treba mrzeti isusa zato sto may tako kaze...neznam otkud ti ta ideja?

Posto vidim da sa viskom svojih kompleksa zelis da se raspravljas i svadjas o nekim totalno,za mene, abitnim temama,stvarno ne zelim da gubim vreme raspravljajuci se sa tobom i tebi slicnima....

 

 

Uzivajte u svom isusu i tako...

 

 

HAILS

 

Povlacim ono sto sam rekao da ne razumem glupost tvog posta. Ti si kao onaj iz benda Infest jel tako? Znaci,ti delis takvo misljenje (koje si procitao u rock expresu u intrevjuu sa Kozeljnikom) da bi se na taj nacin uvukao u bulju clanovima May Resulta. Ocekujes da oni procitaju kako ti njih branis ovde i ocekujes da oni za tebe kazu:"Vidi kako dobar covek".

 

Jeste da je moja izjava po sebi banalna ali je manje banalna od "tvojih" stavova koje ovde propagiras i od prilike jedini razlog zasto izjavljujes takve retardirane gluposti.

 

I ako ne govoris da treba mrzeti isusa,zasto ga onda nazivas "trulim smradom" ili kako god?

 

Ma ti si bre samo jedan klinac u nizu! Za par godina ces ti i svi koji su takvi retardi kao ti klecati ispred neke crkve i moliti za neki oprostaj ili tako nesto. I batali Isusa vise! Stvarno ti covek nista nije skrivio. Naprotiv,ti si mnogo skrivio njemu jer ga nazivas smradom. Sad cu ja tebe nazvati smradom (za kaznu).

 

@Infest - Raspeti smrade!!

 

Ne razumem kako tvoja rasa jos uvek nije istrebljena.. Koliko ste glupi trebalo bi da vas redovno gaze automobili jer prelazite ulicu na crveno ili tako to.. Nemam pojma..

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kakvih gluposti neu ovde procitati.ako ti ga je zao,ti ga zali,kukaj,mozda ce ti dati spasenje!!hahahahahahahah

 

takvi kvazi hriscani kao ti su uvek bili vecita inspiracija mnogima...

Ne mogu da verujem samo da ljudi mogu sebe verom u nekog tamo da zatupe nacisto...

jadno,pateticno,bolesno...jebo vas taj vas bog...Bolje idite na forum crkve i tih sranja a ne ovde...

 

KILL THE CHRISTIANS

 

Kakvi kvazi-hrišćani? Ja ti tvrdim da nema mnogo većih protivnika religije od mene na ovom forumu, pogotovo hrišćanstva. Ali ti si plitkošću svojih postova ovde pokazao da si ti zapravo kvazi-antihrišćanin, jer se tvoje antihrišćanstvo očigledno ne manifestuje kroz bilo kakvu iole filozofsku misao, nego samo mržnju koja je sama sebi svrha. To je zaista jadno i patetično. Nije mi bila namera nikoga da vređam, ali veruj mi na reč da moj mlađi brat koji je još osnovac može da sastavi suvisliju rečenicu o religiji od "Ne mogu da verujem samo da ljudi mogu sebe verom u nekog tamo da zatupe nacisto...". Kill the Christians? Zašto? Treba pobiti sveštenstvo, a narod edukovati. Ali tebi se očigledno ubija radi ubijanja, ne radi ideja.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povlacim ono sto sam rekao da ne razumem glupost tvog posta. Ti si kao onaj iz benda Infest jel tako? Znaci,ti delis takvo misljenje (koje si procitao u rock expresu u intrevjuu sa Kozeljnikom) da bi se na taj nacin uvukao u bulju clanovima May Resulta. Ocekujes da oni procitaju kako ti njih branis ovde i ocekujes da oni za tebe kazu:"Vidi kako dobar covek".

 

Jeste da je moja izjava po sebi banalna ali je manje banalna od "tvojih" stavova koje ovde propagiras i od prilike jedini razlog zasto izjavljujes takve retardirane gluposti.

 

I ako ne govoris da treba mrzeti isusa,zasto ga onda nazivas "trulim smradom" ili kako god?

 

Ma ti si bre samo jedan klinac u nizu! Za par godina ces ti i svi koji su takvi retardi kao ti klecati ispred neke crkve i moliti za neki oprostaj ili tako nesto. I batali Isusa vise! Stvarno ti covek nista nije skrivio. Naprotiv,ti si mnogo skrivio njemu jer ga nazivas smradom. Sad cu ja tebe nazvati smradom (za kaznu).

 

@Infest - Raspeti smrade!!

 

Ne razumem kako tvoja rasa jos uvek nije istrebljena.. Koliko ste glupi trebalo bi da vas redovno gaze automobili jer prelazite ulicu na crveno ili tako to.. Nemam pojma..

 

 

Ja se nemam potrebe ulizivati u bulju nikome,niti sam to ikada radio..a to ko je plitak i sta i kako...zaista nemam nameru da raspravljam sa vama,a ko ima nesto da kenja o meni...moze samo da kenja...kao i uvek..pusticu govno da smrdi,jer mu je to i posao....

 

 

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deo si ljudske rase. Ljudska rasa smatra da je paganizmu istekao rok. Ti napadas njegovu validnost. Ja je branim, ali svojim pozivom na rad i razumevanje, a ne tipičnim trenutno popularnim kenjanjem, i bez stajanja rame uz rame sa ovim satanik beer metal maloumnicima.

 

Ok, ako je tako... Ali dominantnija je struja koja sve to banalizuje i na jednoj i na drugoj strani... Kako recimo May Result sa "mrzimo/zapalimo Hriscane" je OK, a sa druge strane Dogmatici vicu: "Zapalimo Jeretike!" i to je lose... Meni ne smeta nicija religiozna opredeljenost, nego maloumno iskazivanje iste....

I pitanje nad pitanjima: Koliko ce neki text MRa da pomogne vracanju Srba paganizmu? Mislim da svi znamo odgovor na to pitanje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...