Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Inache pricajte vi sta ocete, ali za razliku od CC koji svakim novim albumom je sve losiji , Behemoth gura vec 4 fantastichna albuma za redom, i nestaje. Ocekujem da ce i 5 biti fenomenalan. A josh sto je svaki album donese neshto novo kako u vizualno tako i u svirachkom pogledu je druga rech, sto CC i da oce nebi mogao da postigne.

 

Definisi ovo "losiji" jer meni je Kill do yaya album

A sto se tice Behemotha realno ni Apostasy nije sada neki kick ass da se ne lazemo-dobar album i nista vise od toga,skoro pa isto je i sa zadnjim Kanibalima jer daleko da im je zadnji album los ;)

 

Sve u svemu , dok god nashi drugari iz CCa nestave prst na chelo i malo promisle glavom, i shvate da ideje koje su bile kul pochetkom 90-ih, njihova izlizana reciklirana verzija nece ih dugu drzati i pozabave se malo tehnikama sviranja, ovaj bend ce utonuti u more onih bendova koji su sami oni inspirisali muzikom pochetkom 90-ih.

 

Mislis da postanu gay :)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inache pricajte vi sta ocete, ali za razliku od CC koji svakim novim albumom je sve losiji , Behemoth gura vec 4 fantastichna albuma za redom, i nestaje. Ocekujem da ce i 5 biti fenomenalan. A josh sto je svaki album donese neshto novo kako u vizualno tako i u svirachkom pogledu je druga rech, sto CC i da oce nebi mogao da postigne.

 

i kanibali su furali nekada i vise od 4 odlicna albuma za redom,a kad behemoth bude snimio svoj 11i album videcemo onda na kakvo ce sranje liciti,mozda na malo manje nego sada.

 

 

Inache pricajte vi sta ocete, ali za razliku od CC koji svakim novim albumom je sve losiji , Behemoth gura vec 4 fantastichna albuma za redom, i nestaje. Ocekujem da ce i 5 biti fenomenalan. A josh sto je svaki album donese neshto novo kako u vizualno tako i u svirachkom pogledu je druga rech, sto CC i da oce nebi mogao da postigne.

 

i kanibali su furali nekada i vise od 4 odlicna albuma za redom,a kad behemoth bude snimio svoj 11i album videcemo onda na kakvo ce sranje liciti,mozda na malo manje nego sada.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

i kanibali su furali nekada i vise od 4 odlicna albuma za redom,a kad behemoth bude snimio svoj 11i album videcemo onda na kakvo ce sranje liciti,mozda na malo manje nego sada.

 

Da si ti meni ziv i zdrav, Apostasy je osmi Behemoth album a da ne pricamo o EPjevima izmedju.

I ko sledeci pomene Behemoth na ovoj temi, dabogda mu kita na celu izrasla.

 

Ovaj Cannibal je meni kao i sve posle Bloodthrist - prvih par pesama super, onda ravno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si ti meni ziv i zdrav, Apostasy je osmi Behemoth album a da ne pricamo o EPjevima izmedju.

I ko sledeci pomene Behemoth na ovoj temi, dabogda mu kita na celu izrasla.

 

Ovaj Cannibal je meni kao i sve posle Bloodthrist - prvih par pesama super, onda ravno.

 

 

das ti meni ziv i zdrav ,behemot je na svakom drugom albumu menjao zanr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si ti meni ziv i zdrav, Apostasy je osmi Behemoth album a da ne pricamo o EPjevima izmedju.

I ko sledeci pomene Behemoth na ovoj temi, dabogda mu kita na celu izrasla.

 

Ovaj Cannibal je meni kao i sve posle Bloodthrist - prvih par pesama super, onda ravno.

 

 

das ti meni ziv i zdrav ,behemot je na svakom drugom albumu menjao zanr

 

 

FAIL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad behmot bude odradio 11 brutal dm albuma za redom a da pritom ne promene zanr ili stil,a takodje da budu i pola toliko uticajni za istoriju metala koliko su to CC ,onda ce moci da se porede behemot i CC

 

veruj mi i kanibali mogu da snime za redom 20 fantasticnih albuma i da njima eksperimentisu i menjaju zvuk,

al onda to nije CC

zato i imaju projekte

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT: Svidjaju mi se argumenti yakuzo :P

 

Ne znam dal su gori "true" black metalci ili ovi "true" death metalci... :P

 

"behemoth nije dobar jer je na svakom drugom menjao zanr (a covek pod menjanjem zanra podrazumeva promenu u produkciji, opremi, i usavrsavanje same muzike), a CC je dobar zato sto je ostao brutal od pocetka do kraja..."

 

Kad bi odjednom svi bendovi postali troo i oldschool, muzika u svetu bi stajala u mestu, zar ne? To sto je tebi sada old school, pre 20 i kusur godina bilo je inovacija, glupo je pricati o tome kako bend ne treba da inovira i napreduje, da bi ostali dosledni svom zanru...

 

Daleko od toga da napadam Cannibal Corpse ili da pricam kako nisu napredovali, ali neke stvari koje sam procitao ovde sad bas i nemaju nekog smisla...

(sto se svirackog umeca tice, CC je ispred Behemotha - nadam se da ovime necu da potpalim neke besmislene diskusije, ali cc jeste ispred behemotha tehnicki :D)

 

I tako, nadam se da nece da mi izraste kurac na celu zbog pominjanja Behemotha od ove Grobove vradzbine za koju sam potpuno smetnuo s uma da crpe energiju iz nesvetog Sinoda u koji sanjam da cu jednog dana da budem primljen, makar kao session muzicar, i pokusavam neku vezu da povucem, ali, nazalost, bezuspesno za sada...

Jebiga, imam traumu jos sa legacy foruma oko rasprave o tome dal je bolji Suffocation ili Behemoth (sto ima jos manje smisla raspravljati nego CC vs Behemoth, al ajde), pa sad osecam potrebu da branim Behemoth, sta cu xD

 

Eeeee, des bre, Zvakicju!!!!

Kako si mi i kako ti se svidja moja verbalna dijareja?

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

CC su ocevi Dm-a

 

behemot je nastavio nesto sto je pre njega radio morbid angel i mnogi drugi

ko i NILE ,mogu da budu popularni i poznati koliko oces

al CC=CC

i to je to

 Pod CC mislis na Cannabis Corpse,jel ?  :bigblue:

 

 

Elem,ovaj novi album je do jaja  :rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...