Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Skinuo sam sa onog prvog..oslobodili se linkovi....

 

ALBUM JE SUPER!!!! Ko zna zna, uvek bilo...Otkidaju momci, jbg....

SVIMA PREPORUCUJEM DA SKINU ALBUM, DOBAR JE!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni stigao promo od Metal Blejda (ali nisam ja digao album, od Rusa su linkovi), bice valjda i intervju. Evo Alex sta rece o nama prosli put...

 

I have seen you twice live in Belgrade, and both times you totally killed! Do you perhaps remember those shows? For the first time, you have had some problems on the Ukrainian border (if I recall corectly) but you entered the country nevertheless, unfortunately Spawn Of Possession haven"t had the time to play...

Answer: Yes, I remember both of those shows in Serbia, we really enjoyed them both! But of course the one we played after the disaster in Belarus and Ukraine was really rewarding. We had had such a difficult time for the past few days, so finally being able to play a show, even under such stressful conditions, was true catharsis.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

vokal je drugaciji NEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!(to je biop utisak kada sam prvi put cuo prvu pesmu)

 

muzika je ko na gore opssessed ,Kill + krvizedan

 

al imaju ove bek vokale(u prvoj pesmi) koji me iznenadise

valjda mu se svidelo da tako pewa na pats of posesn-u...

 

super je pesma 'evidence in the furnace","carnivorus swarm" i "evceratium plague"

 

bubanj mi se cini nekako preglasan jer kad krene kec pojede gitare :P

 

nije da nisu malo razocarali ,nije da nisu odradili posao ... al kanibali su kanibali i cini mi se da sto vise pouta poslusam cd da zvuci bolje i bolje...mada opet...nista novo (a umeli su da iznenade na ranijim albumima)

 

!treca era kanibalizma!

 

ne preporucujem, preporucujuem stare albume...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh...ne prija mi vise njihov zvuk...jednostavno sam ga toliko puta cuo i slusao, da polako gubi smisao...sve je to super, ali dzabe kad su oni sami to vec predhodno odsvirali. Mislio sam da je KILL (2006) meni licno bio takav prosecan album, i nije mi se svideo, pa reko valjda ce sledeci biti bolji, bar ce se meni vise svideti. Ali sam shvatio da se ne radi o tome, nego jednostavno sam se ja zasitio od toga...

 

Imam njihova 3 omiljena albuma na original formatu (Tomb Of The Mutilated, Bloodthirst i The Wretched Spawn), i to mi je dosta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

tuga

 

cak ni posle nekoliko slusanja nije bas da su odusevili

da su spustili nivo produkcije a digli nivo one stare prljvstine koja je kuljala iz svakog albuma mozda bi i bilo nesto ,ovako

... eto samo jos jednog cda kojim ce mladji narastaji moci da drndaju komsiluk ,

a ljubitelji kanibala da obrisu bulju(barem ako uporede ovaj album sa ostalima)

 

jos uvek tvrdim da ima najmanje 3 dobre pesme na albumu (prva mi je favorit bas zbog nesto drugacijeg vokala)

al koliko su para i vremena ulozili moglo je stvarno da se uradi nesto bar 5cm dalje od proslog albuma..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj album se moze okarakterisati kao Kill, samo sa losijom produkcijom (bubanj je smesan, izgleda da su Mazurkevica nagovorili da koristi semplove), u smislu d anije nista ni malo novo. Kill je bar tehnicki (snimak) ubijao, ovo ni to.

Edited by H.J

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj album se moze okarakterisati kao Kill, samo sa losijom produkcijom (bubanj je smesan, izgleda da su Mazurkevica nagovorili da koristi semplove), u smislu d anije nista ni malo novo. Kill je bar tehnicki (snimak) ubijao, ovo ni to.

 

+1

 

Bas sam i primetio da su gitare nekako "suve", bar vise nego na Kill, sto nikako nije dobro...nema vise da curi ona mast iz Triple Rectifier + Custom BC Rich...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...