Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kad smo kod knjiga koje se bave DM i GrindCore tematikom,toplo preporucujem ako imate negde online da skinete ovu knjigu!

 

U njoj se nalazi veoma zanimljiva prica o nosiocima ovih muzickih pravaca tipa Carcass,ND,CC,Death,Repulsion,Morbid Angel,Deicide, njihovim pocecima, punk uticajima na pomenute i mnoge druge bendove i mnogo cega jos veoma zanimljivog.

 

Sve je ilustrovano sjajnim fotkama iz arhive editora i urednika ove knjige koji je inace osnivac lista Terrorizer.

 

A sto se tice novog CC,meni je takodje odlican i definitivno sam prelomio da ga pikujem.Jedina zamerka su spore stvari koje njima prosto ne leze.

 

Svidja mi se produkcija gitara za razliku od proslog koji mi se ni produkcijski a ni svojim kvalitetom pesama uopste nije dopao!

 

Tako da su CC dokazali da su pored MC vodeci bend Death Metala,koji nakon svog prvenca i dalje gaze i ostaju dosledni svojim korenima,to se ceni i postuje do neba,bar sto se mene tice.

 

IMG_1722-1.jpg

IMG_1723.jpg

Edited by excel fan

Share this post


Link to post
Share on other sites

MC vodeci bend dm-a?jesi ti normalan?

 

Stvar ukusa,meni oni vec godinama bez greske izdaju sjajne albume,da cujem tebe,bas me zanima!Dobro ako se mere tirazi verovatno su stvari drugacije ali meni njihov muzicki kvalitet najvise odgovara!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kazes da su ti omiljeni,strasni kurac palac,ne prozivas ih vodecim.MC je srednja liga objektivno,a po meni nisu snimili dobar album ne sjecam se kad.prva dva su kult,ima jos ok pjesama.

 

Stvar ukusa,sve zavisi sta ocekujes od dobrog DM albuma,meni je ono sto oni rade od Envenomed ekstra!Koji su tvoji omiljeno bendovi,deder gukni gradivo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

guguci majci,a mozda dobijes odgovor kad naucis da razgovaras.i ko si ti da ja tebi ista odgovaram?znas koliko me zabolje koliko ti imas godina,to mozda pali na cosku sa ortacima na pivu odje ne.

 

Dobro de sokole,ovde se ne radi o cojstvu i junastvu,ako na to gadjas i ako citas tako izmedju redova,to je tvoj problem a uostalom ti si prvi poceo da prozivas sa tipa da li si normalan!

 

Samo sam hteo da ovo svedem na saljiv dijalog,dosta mi je vise da se prepucavam,ko koliko ima godina i koje vise muzicki obrazovan,itd.

 

Internet je mnogima pomogao da za godinu dve svuce sve ono sto smo mi godinama gulili kroz tape trading i slicno!Uzdravlje i bez preteranog nerviranja,samo opusteno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a generacija prije tebe nije ni imala tejp trejding.moras da shvatas da se prenadmeno ponasas na forumu,kao da mi moramo da budemo pocastvovani sto si ti sasao medj nas pa da moramo da ponavljamo tvoje stavove.ako korigujes to neces nikad uci u problem da te iko proziva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a generacija prije tebe nije ni imala tejp trejding.moras da shvatas da se prenadmeno ponasas na forumu,kao da mi moramo da budemo pocastvovani sto si ti sasao medj nas pa da moramo da ponavljamo tvoje stavove.ako korigujes to neces nikad uci u problem da te iko proziva.

 

NE,apsolutno to nije tacno,jedino sto mi je gust je da prcam ove Metalika fanove,sve ostalo je kako se slozimo!Ajd vise da ne tupimo!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kod knjiga koje se bave DM i GrindCore tematikom,toplo preporucujem ako imate negde online da skinete ovu knjigu!

 

U njoj se nalazi veoma zanimljiva prica o nosiocima ovih muzickih pravaca tipa Carcass,ND,CC,Death,Repulsion,Morbid Angel,Deicide, njihovim pocecima, punk uticajima na pomenute i mnoge druge bendove i mnogo cega jos veoma zanimljivog.

 

Znam matori naravno za tu knjigu, jurim je 100 godina. Taman sam se ponadao da je o njoj rec kad mi je Talvi bacio na mail, ali ni ta sto je poslao nije uopste losa.

 

Da je ti nemas slucajno u elektronskoj formi?

MC vodeci bend dm-a?jesi ti normalan?

Koji ti je kurac, napao si coveka bez potrebe. Citas mnogo izmedju redova. Opusti se, tako ti Boba Vigne.

 

Reci jebote kako je Trej bio zagriženi ludak još u to vreme, zato još više boli novi album.

Haha pravi izraz - bol :icon_ne:

Inace, meni smesno bilo sto se prakticno izvinjava kroz ceo intervju za solaze, kao nije to to :haha:

Mada se slazem da ih je dosta usavrsio na kasnijim albumima.

Odlicno stivo, hvala Talviju jos jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...