Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nova stvar je fantasticna,ako ceo album bude u ovom fazonu,meni sjajno.Posebno mi se svidja zvuk gitara,dosta podseca na The Bleeding koji je meni njihov daleko najbolji album,jos ovaj kec,milina,kao da su mene pitali kako da naprave stvar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daleko da je ovo lose,ali meni se mnogo vise svidja zvuk gitara na ovoj novoj pesmi,sto neko rece,dosta je istresirano,a posto ti ne volis puno thrash,razumem da ti se nije dopalo na prvu loptu.Ma sve je to stvar ukusa,bitno je da gaze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нова песма ништа посебно,нећу да цитирам Бобија али слажем се с њим у потпуности. Мало му га дали по трешу а на то нисам баш навико од њих. Mени искрено највише лежи тај њихов звук из vile/gallery/bloоdthirst периода. Ај да сачекамо да изађе албум али судећи по овој песми изгледа да су спустили мало лопту.

Share this post


Link to post
Share on other sites

' timestamp='1404368950' post='2756426']

Eto, da budem kontras i ja malo :D

Nisam odusevljen. Ok je pesmica, produkcija super ali nije mi "hit". Navikli smo da prvi singl uvek bude nesto sto ce da nas na prvu kupi. Setite se kada se ovo pojavilo:

http://www.youtube.com/watch?v=L1lqGR8UNqI

 

Nova je klasa za ovu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Talvi: koji crni favorit iz senke, to je hitcina (mislim na Orgasm Through Torture) :D

 

Aevo malo iz senke!

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZS2T3RZEo7s

 

http://www.youtube.com/watch?v=JceSYHjOL5U

 

Solo koji krece na 0:20 je svrsavanje!

 

Ovo takodje ne mogu da shvatim zasto se ne svira uzivo:

 

 

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Danas se kulira uz Skeletal Domain :meshuggah: neki prvi utisci su da je logičan nastavak na Torture ali sa tom razlikom da su promenili producenta pa album za nijansu modernije zvuči, a ovi što su tražili gruv će biti zadovoljni jer nije da nema brzine ali je album više thrashy i groovy, kao na onoj prvoj puštenoj pesmi. Sve u svemu čiče i dalje nemilice drmaju.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas se kulira uz Skeletal Domain :meshuggah: neki prvi utisci su da je logičan nastavak na Torture ali sa tom razlikom da su promenili producenta pa album za nijansu modernije zvuči, a ovi što su tražili gruv će biti zadovoljni jer nije da nema brzine ali je album više thrashy i groovy, kao na onoj prvoj puštenoj pesmi. Sve u svemu čiče i dalje nemilice drmaju.

 

Kakav je leba ti taj glavni riff u naslovnoj pesmi? Gledao sam neki intervju na tjubu pre par nedelja, sa Polom cini mi se, i secam se da je rekao kako je taj rif fantazija

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...