Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

To bi bilo izlišno, ne?

 

Pre preglednije. Ovako ni ne znaš gde je koje glasanje ni za šta.

 

 

ne može se glasati između dva najbolja albuma svih vremena.

 

Glasanje na Helloween temi još uvek traje.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne glasa se za jedan album, nego za više komada, i nije neki ultimativni pokazatelj da l' je bolji NightSHADE Eclipse od Anthems, nego tako, što da ne, da vidimo kak'oe mnjenje.

Nastanu često lepe diskusije, i onako se na temama legendarnih bendova vrlo malo priča.

 

I mene je smorilo više, ajd ona glasanja recimo za PL B strane su imala smisla ali da glasam za najbolji Morbid Angel album? Ne budite smešni.

 

Eto mene glasanje za Morbid Angel albume nateralo da pustim nekoliko puta Formulas, poslednji put sam ga tako obrnuo u srednjoj.

A zaboravio si da je do glasanja za PL B sajdove došlo tako što je pokrenuta diskusija i glasanje za albume :P

 

Problem kod manjih bendova je što bi glasalo 6 i po ljudi...

 

dosta bre više s tim glasanjima

 

UPRAVA NAPOLJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije imalo mnogo šta tu da legne, malo sam se podsetio, nije mi ništa bolji nego što je bio. Daleko od toga da je loš, al' nije mi na listi preskočio nijedan drugi album, bolji mi je samo od Heretica (i Anusa), i opet mi je Invocation najbolja pesma, najlepši rifovi i ona solaža kosmička od 2 minuta, mađija čista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da glasate ti, Fapril, Grob i Azaralena, al' njoj će neko morati da pusti sms ili poruku na fejsbuku da isprati :D

 

Da l' je moguće da samo Jaroslav vodi ovaj podforum? Ae rukopoložite se tamo, Talvija na primer, on mnogo lepo otvara pollove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma pali da na svakoj temi otvaram glasanje :haha:

 

za Bathory može, ali samo ako je ograničenje svaki album :P

 

Jare prolupao jednom za svagda

 

Rukopoložite Talvija, taman sam sad u delu CC diskografije gde je par albuma oko kojih se premišljam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...