Jump to content

Sludge / Stoner preporuke


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Slušao sam MSK, ali mi nekako deluju neubedljivo, fali neke žestine.

Mene baš ta transdentalna spejs varijacija baca u neki sevdah. Ritam sekcija ubija posebno na poslednjem "Tri" albumu, tako da mi uvek dobro legnu za ispravljanje brljotina u mozgu nastalih usled prevelikog konzumiranja odredjenih muzičkih derivata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poslušah moneky3, ne znam samo šta sam čekao do sada, ovo je savršenstvo, riffovi solaže sve je savršeno. Najsjajniji momenat je solaža na Motorcycle Broer. Evo sad skidam undercover, nadam se da ce kvalitet biti barem približan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslušah moneky3, ne znam samo šta sam čekao do sada, ovo je savršenstvo, riffovi solaže sve je savršeno. Najsjajniji momenat je solaža na Motorcycle Broer. Evo sad skidam undercover, nadam se da ce kvalitet biti barem približan.

Skini sve od njih slobodno, imaju još dva albuma + ovaj undercover koji je keva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo završih celu diskografiju, prvo mesto dele novi i 39 laps zatim monkey3 pa undercover. Undercover je i dalje fantastičan ali čudne su mi one dve pesme sa vokalima, pogotovo kašmir, tu su vokali užasni za tu pesmu. Sve u svemu hvala englis za otkrivanje ovog benda, slušaće se dosta u budućnosti :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo završih celu diskografiju, prvo mesto dele novi i 39 laps zatim monkey3 pa undercover. Undercover je i dalje fantastičan ali čudne su mi one dve pesme sa vokalima, pogotovo kašmir, tu su vokali užasni za tu pesmu. Sve u svemu hvala englis za otkrivanje ovog benda, slušaće se dosta u budućnosti :pivopije:

Nisam ljubitelj Led Zeppelina ali mi ovo izvodjenje Kashmira bolje prija ušima od origanala, sa Floydima su ga oduvali. Ništa, gledamo se na last-u pa da se dopunjujemo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

blLP.jpg

burning love - songs for burning lovers 2010

 

Otkrih danas ovaj bend, u pitanju je neki stoner/hardcore punk, mnogo dobra stvar. Inache pevach je Chris Colohan bivši pevač Cursed-a, preko njih sam i saznao za burning love. Malo me podseća na ovu noviju hardcore Norvešku scenu, u svakom slučaju preporuka.

Edited by Oak

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo vam par albuma za koje smatram da bi trebalo da budu overeni od strane Stoner Rock Justice League :haha: Ukoliko naiđete na nešto što ipak ispada iz okvira stonera, nećete zameriti (nadam se :P). Dakle:

 

Across Tundras - Sage :: Link

Ramesses - Possessed by the Rise of Magik :: Link

Without God - Lambs to the Slaughter :: Link

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo Ognjenovo sam pikirao još pre neki dan nego se zaboravilo, dobro te me potseti. Za ovo Astralisovo znam da prva dva sabijaju, treći se svlači pa ćemo videti šta tu ima.

Uzgred,da li je procureo novi USX? Trebao bi do kraja maja da izadje.

Edited by englis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...