Jump to content

Sludge / Stoner preporuke


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Flood se nastavlja :haha: Šta kažete na onaj novi Blood Ceremony? Iznenađujuć je taj Hammond driven Sabbath meets Tull stil, mada mi album manjka na žestini. Tipa kao da su i hteli namerno da uvrste nekakav gotik šmek u celu priču. Whatever floats their boat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo recenzije za Enochov The Hierophant, o kojem je bilo reči na prethodnim stranama - link.

 

Inače, preporuka za The Grand Astoria. Izdali tri albuma u tri godine, ruski bend. Stoner im je u osnovi, ali veoma eklektično. Ima tu svega i svačega. Recenzija za poslednji album Omnipresence - ovde.

 

http://www.youtube.com/watch?v=eoNi7zoEZ-I

 

Inače imam neki pun đavo preporuka, ali me mrzi sad, to ću sutra :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo recenzije za Enochov The Hierophant, o kojem je bilo reči na prethodnim stranama - link.

 

Inače, preporuka za The Grand Astoria. Izdali tri albuma u tri godine, ruski bend. Stoner im je u osnovi, ali veoma eklektično. Ima tu svega i svačega. Recenzija za poslednji album Omnipresence - ovde.

 

http://www.youtube.com/watch?v=eoNi7zoEZ-I

 

Inače imam neki pun đavo preporuka, ali me mrzi sad, to ću sutra :haha:

Na čekanju su, imam brdo toga da preslušam a vremena za kompom tako malo. Tri duše a jedna sirotinja. Moram da jurim neki lapatopa pod hitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

The most impressive thing about this record is the fact that this band...is from Sweden. :haha:

Elem, album je odličan, samo me je poslenja pesma malo smorila, nisu baš morali na 17 minuta da je razvuku ali to ne menja sveopšti utisak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uspeh nekako da nadjem link, tri strane nazad XD

Drago mi je što jesam, ovo je jebanje keve crevom od usisivača dok je upaljen u trofaznu :rockdevil:

Verovatno mi najviše leglo to što je instrumentalan album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

El Hijo de la Aurora :rockdevil: To je verovatno jedini bend iz južne amerike koji mi nije sranje, mada moram priznati nisam ih puno čuo :redface:

Overiće se ovaj 1000 mods.

Edit: Jel oni imaju samo ona dva ep-ja ili su izdali i album, ako jesu daj link :bigblue:

Edited by Oak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugh, poslušaj i Serpentina Satelite, La Ira de Dios, Mazo, Reino Ermitano, Caballo de Plomo... Ako već nisi, malo drugačiji vid svirke - Don Juan Matus i Flor de Loto :pivopije:

 

edit: za sad samo ta dva EP-ja, mislim da bi album trebalo uskoro da se pojavi ili su već izdali, nisam pričao sa ovim likom iz benda već nekih mesec-dva :bigblue:

Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...