Jump to content

Adagio


Nesha

Recommended Posts

heh, naravno, voleo bih i ja da ih vidim ovde.. ali mi za DT nemamo ni prostor, imas skc gde moze 1000 da stane - premalo za DT, imas bastu u kojoj se vise ne rade koncerti :) i imas posle toga najblize halu pionir - sto je previse za DT kod nas, posto mogu realno 2000 ljudi maks, a i to tesko..

 

Sava centar, Kolarac, Madlenijanum... Umetnicima treba galerija. ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Hajde malo da zazivimo temu,nije posteno da stoje cak na trecoj stranici..... :rolleyes:

Album Archangels In Black je posle najave da ce izaci u maju odlozen za septembar pa je opet odlozen za novembar,i sada zvanicno stoji da ce izaci u Januaru(nadam se 2009)!snimili su spot za pesmu koja se zove Fear Circus za koji kazu da je mali horor film ali koliko vidim jos ga nema nigde da se pregleda!mnogo ocekujem od ovoga izdanja jer se zna da ce da ce da odrade album u neponovljivom Underworld stilu,e sad pitanje je da li ce novi pevac dorasti takvom izazovu ostaje nam da vidimo........

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nije valjda tako loshe ? Nemojte mi rushite nade..

Ja volim i Dominate i Underworld, oba albuma su mi dobra ali zar je tako loshe... Ovaj novi momak Palin, ima decko dobar glas, ali onaj njegov bend 'Random Eyes' je takvo djubre... jedino sto je valjalo u njemu je ona riba Katja Palin (sestra, zena... sta li je ) a ona je otisla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja ću verovatno biti jedini kome će se ovo sviđati ali baš me briga :rockdevil::) Jbg ja gotivim i album Dominate... A što se Christian Pelina tiče, bend Essence Of Sorrow u kome peva i njihov album Reflections of the Obscure iz 2007 su mi jedan od omiljenih iz 2007.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...