Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Uh, daleko meni to more.

 

Jel može na dnu bunara?

 

Hm..da vidim..može ali pre toga baci crvenog pevca preko ramena i tri maline u isti bunar. Mora da duva zapadni vetar jer će ti žena biti iz zapadnog kraja. I neka bude sunčano ako želiš sreću.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe,o cemu vi to...? :confused:

 

 

Nego,sinoc sam bas sanjao neko sranje... :puke:

Kao,dok sam stojao ispred ogledala prvo odjednom (za par trenutaka) poceli da mi se kvare zubi,onda kad sam ih malo gurnuo jezikom i da ispadaju,pa sam poceo sav da oticem i da mi se pojavljuje neki osip po kozi... :confused:

Dok nije dosao neko od mojih i dao mi neke tablete od kojih su me prosli ti otoci i taj osip,ali ne i zubi...

 

 

Sranje,starim :):puke:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da to baš ne mora da znači da će mu se desiti neka nesreća. Ne pomamljujte čo'eka!

 

Mada, san je baš ružan. Postaje svjestan svojih osobina, poput nemarnosti (jer zubi se ne kvare ako se vodi računa o njima), i upravo zbog te nemarnosti osjeća posledice (natečenost). Neko iz okolone mu pomaže da se rješi tog osjećaja, ali to nije dugotrajno rješenje, jer i dalje ne objašnjava problem zuba (tj. nemara). Ja bih prije tako nekako shvatila san.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има лека, Лазо.

 

То је много лош знак али лека, наравно, има. Стави три камена, нађена испод дрвеног моста, у воду са рузмарином. Пиј по неколико гутљаја сваког пуног месеца. Кад попијеш све - удаћеш се!

Нема на чему.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...