Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

u ja sanjam neke pohotne snajke ovih dana......... josife reci mi tachno shta si radio tih par dana do ispunjenja sna, mozhda ako budem sledio tvoj primer se i moji snovi ostvare ;)

Edited by krezavy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav saaaaaaaan...Ja se kao u nekom vozu, on se nesto prevrnuo, skrenuo sa shina, ma haos.. I tako mi putnici izadjemo iz voza, dosta njih povredjeno, krvi svuda, ja se tu nesto setkam sva istraumirana.. I cujem kako hitna prokomentarise kako je samo jedna devojka poginula, pogledam ja tu devojku, a ona lezi na zemlji prekrivena cela onim platnom sto se mrtvaci prekrivaju, samo joj malo vire patike i pantalone- a iste ko moje.. I tako ja prodjem, smaknem carsav i skontam da sam to ja, ta devojka koja je poginula i da sam sada samo duh koji stoji pored svog tela, aaaaa, skroz realan i jeziv san :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au je :ph34r: Ja sam sinoc sanjao neki cudan san, nesecam se o cemu se radilo, ali nesto me je uzdrmalo u vezi njega, kada sam se probudio odmah sam seo i nastavio da pishem neki kratku pricu koju sam poceo pre par meseci i za koju mi je nestalo inspiracije, kao da su se zupcanici ponovo pokrenuli. Cudno.. :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nocas sanjao da je Metallica svirala kod komsije u dvoristu :)

 

 

Hahah, nista cudno...

ja sam jednom sanjala da I.Maiden svira u skolskom dvoristu, a bas nedavno sam sanjala kako Hendriks zajedno za Bitlsima svira Day Tripper na nekoj jadnoj bini u jednoj ulicici... XD

Oba puta sam posle izvalila da su isle te pesme na kompu dok sam spavala... Samo ne znam na koju foru sam ovo drugo sanjala skroz otpocetka, znaci secam se kad su krenuli tacno da je sviraju, kao da mi se u istom trenu stvorila cela prica u glavi.

 

 

Ja sam slusala Bitlse i Hendriksa uzivo , a vi nisteee njanja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad me podseti, ja sam jednom sanjala da mi je neki lik uperio pistolj u glavu i da hoce da me ubije... Ali nije bio bas dubok san, nego sam se polako budila...

I kako sam bila svesna da sanjam, ja sam njemu rekla -'ajde mi daj jos 5 minuta da smislim poslednju zelju 'ahahahahha, i secam se da me je kao pustio, a ja sam za to vreme pokusavala da se probudim na silu da ne bih osecala 'cuveni bol' iz sna i kad se probudim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sanjam sebe kod svoje kuce...u dvoristu sam, lepo vreme, iznosim neki ves na susenje,deca prolaze pored mene u skolu,neki avion je nisko preleteo nad selom,javljam se komsiji...u tom trenutku primecujem desetine africkih gorila kako mi opkoljavaju kucu i uz zvuke u u u u u krecu ka meni...u tom trenutku osecam da ne mogu da se pomerim od straha...oni su sve blize i blize i kad su bili na 10-ak metara,probudim se uz olaksanje i znoj...

 

zatim sidjem u predsoblje i keva mi kaze da odem da okacim neki ves u to isto dvoriste...vidim lepo vreme,neka deca pravise galamu na putu,idu u skolu,zacuh zvuk aviona i videh avion u niskom letu...videh komsiju kako mi mase,al nisam hteo da mu se javim...

 

gay story :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sanjam sebe kod svoje kuce...u dvoristu sam, lepo vreme, iznosim neki ves na susenje,deca prolaze pored mene u skolu,neki avion je nisko preleteo nad selom,javljam se komsiji...u tom trenutku primecujem desetine africkih gorila kako mi opkoljavaju kucu i uz zvuke u u u u u krecu ka meni...u tom trenutku osecam da ne mogu da se pomerim od straha...oni su sve blize i blize i kad su bili na 10-ak metara,probudim se uz olaksanje i znoj...

 

zatim sidjem u predsoblje i keva mi kaze da odem da okacim neki ves u to isto dvoriste...vidim lepo vreme,neka deca pravise galamu na putu,idu u skolu,zacuh zvuk aviona i videh avion u niskom letu...videh komsiju kako mi mase,al nisam hteo da mu se javim...

 

gay story :mrgreen:

Radovan.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...