Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Sanjao sam da se Milan Tarot doselio kod mene u kraj i ziveo i gatao u nekoj olupini od stare Skode...i ja tako ga nesto zajebavao, smejao mu se i on me pozove kod njega da mi prorekne sudbinu...ja ono kao, sad ce nesto da nalupa za sve pare...kad ja otisao kod njega, covek mi sve isprica kakav sam i sta sam i sve pogodi, kao da me poznaje 100 godina...kako sam se ismejao jutros kad sam se probudio :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjam Milana Tarota noćas :) :) :) Ništa posebno nije radio sem što se pojavio. Ali najgore mi je što sanjam da jedan lik u jednom delu grada puši cigaru, a meni koja sam na drugom kraju grada izlazi dim iz usta. :| I tu popizdim što ja da imam bolesna pluća i da meni izlazi dim a on da purnja ko procepan šporet. Posle sanjam da tetka treba da mi da neku inekciju a meni vene poplavele i ta plavoća počela da se širi te sam se tako us*ala da sam se probudila. Idi bre...

 

 

Posle opet zaspim i sanjam nešto lepo. Neku poljanu i pse, braću i da vozim neki avion nešto, bilo je mnogo dobro. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes' ono malo nezgodno

 

"draga.. znaš.. sanjao sam da si UMRLA..."

 

 

mislim većina žena bi na to odreagovala ono, beži nenormalni stvore, priželjkuješ mi smrt i tako ta sranja... ili bi još gore prećutale pa prekontavale šta ti to podsvesno u stvari želiš da si sanjao da je umrla bog te smazo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"draga.. znaš.. sanjao sam da si UMRLA..."

можда може да се набаци Радош Бајић вајб, да се смлачи атмосВера ''драга... знаш... сањо сам да си умрела''

 

жене обожавају Радоша Бајића јбт

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes' ono malo nezgodno

 

"draga.. znaš.. sanjao sam da si UMRLA..."

 

 

mislim većina žena bi na to odreagovala ono, beži nenormalni stvore, priželjkuješ mi smrt i tako ta sranja... ili bi još gore prećutale pa prekontavale šta ti to podsvesno u stvari želiš da si sanjao da je umrla bog te smazo...

Ma ajde bre. Pa rekao sam joj i kad sam sanjao da se ošišala na ćelavo. To je još gore nego da sam sanjao da je umrla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D čuvaj tu dobru predobru devojku sa muškim mozgom

 

jbt kad vidim kako neke žene tretiraju muškarce dođe mi da ih bijem usranom motkom majke mi

 

 

inače po tom "snovoskopu" mnogo je gore kad opadaju kosa zubi.. u snovima.. nego kad neko "umre".

just so you know. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

čim joj ne smeta to što si tako normalno iskren to ja zovem "muški mozak".

većina žena/devojaka u tako nekim situacijama do besvesti analiziraju "šta je pisac hteo da kaže" a mislio si uglavnom baš ono što si i rekao, al džabe kad ne kapiraju.

 

onda postave pitanje i same na njega odgovore. e to ti ja zovem "ženski mozak".

 

 

da elaboriram, sve pohvale gospođi sisus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes' ono malo nezgodno

 

"draga.. znaš.. sanjao sam da si UMRLA..."

 

 

mislim većina žena bi na to odreagovala ono, beži nenormalni stvore, priželjkuješ mi smrt i tako ta sranja... ili bi još gore prećutale pa prekontavale šta ti to podsvesno u stvari želiš da si sanjao da je umrla bog te smazo...

Word. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...