Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

malopre sam sanjala da se budim iz tog polozhaja u kome spavam (zaista), i da samo sedam na kauch na kome sam spavala i pochinjem da lepim neku ogromnu zhvaku sebi za zube i neshto je kao pomeram i ona pucketa i onda odlomim sebi pola zuba.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, ko je to nama dosao? Sta bi sa onim, ja sam pravi muskarac, ja idem u vojsku? :P

 

:D

 

Ma zajebi sve to, jeste zanimljivo i ima svojih cari ali ja sam tamo jedino uspeo da pogorsam bolest koju imam od ranije i sad se samo vrtim po bolnicama. Propustio sam deo obuke i smarao se na vmc-u = gubljenje vremena. Jesam za rad i disciplinu, volim vojsku i nista se tu ne menja kod mene, ali postao sam ograniceno sposoban, i to zbog staresina kretena koje zabole za nase zdravlje. i ignorisu lekarske nalaze. E to vec nije normalno, niti je ljudski. Takva vojska onda bolje i da ne postoji.

 

A posto je tema o snovima, reci cu da tamo cesto sanjam gole zenske. Zamisli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A posto je tema o snovima, reci cu da tamo cesto sanjam gole zenske. Zamisli :)

 

Das is eine perversion :rockdevil:

Ja dosta cesto sanjam recimo kako se krecem po gradu nekim ogromnim koracima kao skokovima

Dakle kao da nema gravitacije pa kada zakoracim letim po 10 metara

Bas cudan trip :opusteno:

Sreca pa nisam sanjao neke grozote-cak stavise dosta vise je bilo lepih stvari-sanjao sam jednu bivsu semu kako je milujem po kosi,a mi lezimo na travi ispod nekog drveta-to je bilo dobro :lol:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjala sam da sam dobila bebu medveda na poklon od neke devojke koju cak ni ne gotivim, i objasnjavam kako ne mogu da gajim medveda jer gajim macora... i kao ne znam sta cu sa medom, a zadrzala bih ga samo ne mogu...

 

medaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

ме-цаааааааааааааааа?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Si ga nahranila?

 

jbt nisam. izjurila sam do radnje da nešto pribavim za kucarojku, viršlu ili bilo šta, pošto kod mene mesa ima samo kad kuvam supu, suhomesnate zajebancije slabo kupujem, i kad sam se vratila ona je već zbrisala.

 

mislim da znam i čija je viđala sam je ranije. verovatno su je pustili samu napolje pa nije mukica umela da ubode sprat iz prve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahaha to moj mačor stalno radi. Ode na drugi i sedne ispred vrata ispod nas i tuuuuuuužno mjauče...

prijaviće nas komšije peti, orki, zeti i ostaloj bagri .)

 

ме-цаааааааааааааааа?

 

Možda nedostatak iste, nešto sam je blokirala veštački.

Hormoni, kako god okreneš.

 

,)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chudan kratak san. Kako uvek pred spavanje, slusham muziku, tako i sinoc sam legao da sapvam uz A deepr Kind of Slumber od Tiamata. Sve je bilo okej(barem mi se tako chinilo), do 10-e pesme Kite koja je zvuchala skroz novo chudno izoblicheno. E sada secam se da mi je neshto mnogo brzo proshlo vreme jel ima dosta da se slusha od 4-e pesme do te 10-e(valjda sa mu tom trenutku zaspao), i onda sam pocheo da se gubim nisam znao sta je san a sta nije ali samo se secam da sam naglo pocheo da vrtim pesme i ugasio PSP i lego da sapvam. Nachi zakljucak je da sam sanjao kako slusham muziku, a muzika se stvarala u mojim mislima tako sto je pichila direktno pored mog uva. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

najjaci san mi se desio sinoc.zaigrao ja u kk partizan, a oni bas gostuju okk sapcu u sapcu...vodi plejmejker sapca loptu, ja mu otimam na sredini, trcim sam u kontru, promasim 3x zicer :)

dule vujosevic, iznerviran, trazi tajm aut...milenko tepic (pravi) pije vodu iz case i daje meni...i vujosevic pocinje da se dere na mene sto pijem vodu iz te case.bilo je tu jos necega, al se ne secam.

 

 

:) :) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ал' си се ти исцимао. :evotigana:

Замисли да си сањао исте те зицере, али на одлучујућој текми за пролаз у ТОП16.

Не би Дуле тајм-аут тражио, крв би падала свуда по паркету ... радило би хладно оружје.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...