Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Relativno skoro sanjao sam neku ekskurziju iz osnovne škole po Vojvodini. Pun autobus mojih vršnaka...dečaka i devojčica.

 

Samo ja i jedna koleginica ove dobi, sa njima u busu. Pazi, ja i koleZinica 23 godine a oni po 14 leta. :)

I tako, ja se nešto kao do'vatio sa njom ... ostalo već nije za priču, sramota me. :redface:

Edited by Вуду Соло Неле

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јелен...

Име тог пива сам некада изговарао са поштовањем... :)

 

Hahahahaha :)

 

ili ja mator a moja mrtva deca traže mi da ih nahranim... mislim da polako ludim zbog svih tih snova, zna li ko rešenje možda?

 

Kupi original Iguman demoa, obrni ga 200 puta i umilostivićeš Rogatog Kopitara (njegova klet je u pitanju).

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ispricaj,jebiga...ti znas kaki smo ti mi...

 

evo Sisus nam je ispricao svoje intimno iskustvo sa Lazom...a to je jos bilo na javi!

Pa nije to bas bilo toliko intimno. Bilo je tu stotinak ljudi i svi su gledali u moja muda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjam ja, kao na nekoj poprilično zapuštenoj poljani u naselju i tu krš nekih pankera se smaraju. Ja kao pokrenem inicijativu da se sakupe ljudi koji znaju da sviraju pa da odradimo tu neku svirku. I ono, nađemo gitaristu, basistu, pevača i ja bubnjar i dogovorimo se da sviramo Pistolse. Dodjemo na neku najjadnije improvizovanu binu koja se sastojala od 4 drvene štangle od po 2 metra, zabodene u zemlju i preko njih cerada. Tu se mi počnemo nameštati, ja da sednem za bubnjeve, a ono mesto pravih bubnjeva postavljene kartonske kutije i dve grančice kao palice i činele neke najobičnije limčine vezane kanapom za gornji deo "bine". Ja se tu skenjo maksimalno, al kontam, jebiga sviraću pa šta bude, preživeću valjda. I mi krenemo prvu pesmu 'Liar', a ja kako udarim "činelu" tako ona počne da se klati na onom kanapu, ja da je ponovo udarim a ona mi eskivira udarac, još par puta pokušam da je mlatnem, a ona opet pobegne. Ja tu načisto popizdim i prekine mi se san.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...