Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Sanjam sinoć da sam na jednom od brodova kojim je Kristofer Kolumbo otkrio Ameriku. Sanjam da sam u nekoj haljini iz 15. veka, sa sve onim suncobrančićem, i da nailazimo na čamce domorodaca koji nas dočekuju, ali onako suzdržano i oprezno. Imaju koplja, ozbiljni su ali i miroljubivi. :D Voda je prelepa, onako plitka, topla, i kristalno čista. U neko doba krene oluja ali nas oni sklanjaju u zaklon. I.... onda sam se probudila. :)

Edited by Mistress Burzum

Share this post


Link to post
Share on other sites

све, све, али како си сконтала да је аљинче из 15. века?

 

то ти је ко варијанта ''сањо сам да возим ферарија, али ме нешто карбуратор изгледа зеза, сигурно му је вадио душу овај мајстор од ког је украден па отеран у Црну Гору, па преко Босне до Бубањ Потока транспортован. а изгледа да му ни сат не ради.''

Share this post


Link to post
Share on other sites

све, све, али како си сконтала да је аљинче из 15. века?

 

то ти је ко варијанта ''сањо сам да возим ферарија, али ме нешто карбуратор изгледа зеза, сигурно му је вадио душу овај мајстор од ког је украден па отеран у Црну Гору, па преко Босне до Бубањ Потока транспортован. а изгледа да му ни сат не ради.''

 

Pa ono, renesansna haljina, takve su se tada nosile. :D

Nešto u ovom fazonu:

st.pucchirenaissance.jpg

 

mislis hranili su vas ovim do smrti...

 

Ne, u pitanju je bilo nešto iz jednog vica sa ljudožderima, pa sam izvukla iz kontesta. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, u pitanju je bilo nešto iz jednog vica sa ljudožderima, pa sam izvukla iz kontesta. :D

U vicu je "tunge munge", a ne cunga Lunga, cunga lunga su zvake, kojih se vi mladji mozda i ne secate.

 

 

 

Ja sam sanjao da mi je deda poklonio svoju kobilu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U vicu je "tunge munge", a ne cunga Lunga, cunga lunga su zvake, kojih se vi mladji mozda i ne secate.

 

 

 

Ja sam sanjao da mi je deda poklonio svoju kobilu.

E jbg, ja sam čula tu verziju vica sa čunga lunga. Znam šta su čunga lunga žvake, moje omiljene iz detinjstva, pored žvazbuke. :)

 

Btw, 3 godine sam mlađa od tebe, ali hvala na komplimentu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbg, ja sam čula tu verziju vica sa čunga lunga. Znam šta su čunga lunga žvake, moje omiljene iz detinjstva, pored žvazbuke. :)

 

Btw, 3 godine sam mlađa od tebe, ali hvala na komplimentu. :D

Pa ja se osecam kao petnaestogodisnjak. :P

 

Opet sam sanjao istu dedinu kobilu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...