Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Sanjala sam noćas zanimljiv san, veterinar kod koga stažira moja drugarica je u stvari vampir.

Mi to otkrivamo ko u nekom akcionom filmu... :)

 

Aj da sam gledala skoro Buffy, ali ne, nego onu operaciju Valkyrie... :)

Taj Tom Cruise svašta radi s mojom glavom hahaha :)

 

 

 

...Size doesn't matter...

 

 

 

Ma jeeeste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sam sanjala da sam monahinja, ali da je moja mantija iznad kolena, ali gore sve regularno i preko glave ono.

I ja tako idem kroz prodavnicu u mom kraju(koja nije prodavnica, i pritom ima parket, onaj cetvrtasti) i vucem sve i trazim gde bih mogla da kupim secer jer ne mogu da popijem nes bez secera, a secera nigde nema.

Sledeci kadar koji nema blage veze sa prethodnim, ja sam na plazi, nema nikog zivog.

Ja tu skontam da je to moja plaza i pojavljuje se moj drug jedan( koji ne lici na mog druga, ali ima isto ime i u snu jeste) I gleda me belo i kaze nesto tipa: Pobogu, zasto setas gola, svi te gledaju.

 

I to je to.

 

:)

 

Ovo moze biti pod uticajem Almodovara. Logicnije objasnjenje nemam :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam sinoc sanjao da svira sa nekim bendom iz srbije a ono ne znam da sviram i posle svirke zakazali neku probu u to se budim i ono jos pod utiskom ja se uplasio da ne zakasnim na probu kad prodje momenat i ono to je samo san....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh imao sam ja metal san juche. Dosada mozda i najcudniji koji sam sanjao. Nemoze da se opishe recima, jer mi je san izgledao tako realno i tako sam bio uplashen i besan tokom sna da je to smeshno jel zapravo u snu nishta nemozete da osecate ali ja sam se probudio sav besan i uplashen(mnogo cudan osecaj). Dosta stvari se nesecam........

 

Stvar je u tome sto moja mama je mama , moj tata je tata ali ko sam ja uopshte nisma imao osecaj da sam ja ja. Uglavnom ceo feeling sna je ko iz pre 1999e godine. Sada neka osoba koja mislim da mi je otac govori mi "kako to mora tako biti", i imam tokom toga fleshove ono na sekund slike keve u krvlju, ili neke abstraktne momente. "Ona mora to da uradi, tako je naredjeno" ili tako neshto nemog unajasnije svega da se setim znam da ima veze sa nekim porodjajom (!?). Znam da sam besan i da vichem na njega, nehsto "nemora to tako biti". Sada neznam dal se ja secam ali bio je neki sigurno momenat gde sam ja neshto radio iz zgrade gde sam se ja igrao kao mali u parkicu, i ispred zgrade se sastajem sa osobom cije se lice nesecam koja kaze "ima nade....", + neki randum abstraktni momenti kojih se nesecam. Zashto sam ja kroz sve to uplashen neznam , znam da je bilo josh necega , dosta necega cega se nesecam i onaj trenutak pre kojeg sam se probudio se nesecam znam da je i tu bilo josh necega. Budim se uplashen i besan, prilicno bizaran san i strashan. Tako realan san nisam sanjao dugo vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...