Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Sanjala svoje sopstveno venčanje :( Užas, ceo dan sam sva skenjata :cry:

Jbt, i ja sam sanjao neku 48 sati svadbu. Na toj farsi je i bila dedina kobila (koja je btw mrtva, pa sigurno 10 godina). Na kraju sam rekao, nema sanse, ne mogu ja to, objasnicu joj lepo, shvatice i tu se negde probudim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dva dana za redom sam je sanjao.

To znači da je kobila došla sa onostranog sveta da ti nešto bitno saopšti.

Da ti vreme da se ženiš, možda? Ili da će da opet bude nestašice Ruskog gasa. :)

Kad je opet budeš sanjao reci joj da te ne smara nego nek' kaže šta oće. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, i ja sam sanjao neku 48 sati svadbu. Na toj farsi je i bila dedina kobila (koja je btw mrtva, pa sigurno 10 godina). Na kraju sam rekao, nema sanse, ne mogu ja to, objasnicu joj lepo, shvatice i tu se negde probudim.

 

Ja sam se probudila u trenutku kada sam mužu greškom stavila burmu na levu ruku, a pop me pogledao u fazonu WTF :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sanjao sam kako smo sestra i ja u nekom reality show-u...

 

Opet sam sanjao istu dedinu kobilu.

 

Sanjao sam kako je moj nerođeni stric lovačkom puškom ustrelio neku svoju buduću snajku. :icon_neutral:

 

 

Auuu koji trip sinoc

Zatekao sam sebe negde u 5 ujutro(dakle i nije sinoc :))kako stojim u sobi i grlim moje Slayer i Megadeath postere na zidu :)

Dal sam sanjao nesto ili mesecario-ne znam :lol:

 

Sanjala svoje sopstveno venčanje :( Užas, ceo dan sam sva skenjata :cry:

 

 

Ja sam noćas sanjala duhove, ali me moja pokojna baba spasla od jednog dosadnog. U suštini ništa nije bilo strašno, samo je nekako atmosvera bila napeta.

 

 

 

OurStaff_Doctors.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Зна ли неко шта значи кад сањаш да треба да претапаш поклопце од шахтова?

 

znaci da intenzivno mastas da postanes nindza kornjaca...

 

 

 

moj ortak je jednom prilikom sanjao Bibopa i Rokstedija...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjala sam da sam na nekom festivalu koji treba da je Sziget, a nije, i da imam nekog momka koji svuda ide sa mnom, kao on je moja pratnja, nekako ja sam tu bila sama i on mene kao treba da stiti.

I onda se on tako bije sa ljudima, a ja idem po stejdzevima koji su ispod drveca, pa u nekim uvalama, pa na nekim stenama, i poljanama.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sinoc sanjala da sam u svom stanu sa jos par prijatelja i dve male bebe i da mi cirkamo (???) i tako kuliramo i ona mi upada ona specijalna jedinica u stan i natera nas da idemo u neki podrum,tj. svi koji su imali neke operacije na sebi! ja nisam imala ali sam ipak otisla. I mi smo sedeli tako u tom sterilisanom podrumu i onda je neka likusa pocela da se davi,pala sa stolice i umrla. I onda je njena mama popizdela i razbila glavu nekoj devojci i tu se ja probudila.

 

 

Nem ja pojma o cemu se radi ovde xD

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh meni se desilo da znam da sam u snu i hocu da se probudim iz njega a ne mogu

 

Da,ima i toga,ja mislim da i to spada pod paralizu sna,ali ovo je mnogo mocnije. Znaci osetis nesto (nekog?) da je bukvalno legao na tebe i da ti drzi ruke.Nemos' vrisnuti,nemos' se pomeriti,gusis se polako...Ju...I onda se trgnes i skontas kako je mocan osecaj bio. 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis

Edited by Nolff

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...