Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Ma jok. Ne spavam poslepodne, ali kad sam studirao jesam. Pogotovo ponedeljkom. Dodjem sa faxa, nazderem se, a kad god se nazderem, popijem veliku casu vode. I onda kad legnem, svakih sat vremena u wc. A snovi su naravno, svi "izvitopereni". :)

 

Primetio sam i da snovi zavise od toga sta si i kako jeo. Ako ti se stomak muci sa varenjem, sanjas teske snove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem mu miša... opet... ja trčim po NBGDu, na koji nikad ne idem... beton iza mene propada u neku provalijetinu i nalećem na kola u kojima se moj bivši zanima sa nekim tipom, otpozadi..... jbt, koji ja trip imam u glavi?!?!?!

 

:confused:

Edited by (: Al Anyah de Chocolat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem mu miša... opet... ja trčim po NBGDu, na koji nikad ne idem... beton iza mene propada u neku provalijetinu i nalećem na kola u kojima se moj bivši zanima sa nekim tipom, otpozadi..... jbt, koji ja trip imam u glavi?!?!?!

 

:confused:

 

paaaa...ovaj san ti nedvosmisleno govori razlog zasto je "bivsi"...a i moze da bude neka zenska prljava masta... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih to tumacila ovako, bivsi ti je kreten, a ti si kul :D

 

paaaa...ovaj san ti nedvosmisleno govori razlog zasto je "bivsi"...a i moze da bude neka zenska prljava masta... :mhihi:

 

hahaha, hvala, Veronika - ali, nisam ja kul, ja nemam stila baš kao moja draga Faustus :D :D :D

 

Trne, što je najsmešnije - taj bivši je žestoko strejt :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam sanjao kako trcim kao metak na 100 m :) :)

I naravno kao oborio svetski rekord :) :) :)

 

haha kada sam ustao poceo sam da se smejem :)

 

Born June-7-1992

 

Још увек није касно да се упишеш на атлетику. :mhihi: У краљици спорта и њеним дисциплинама много заостајемо последњих година.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji trip:

 

kao cela zemlja je ravna, pljosnata. po sredini jedinog naselja nalazi se bazen sastavljen iz pravouganih međusobno povezanih bazena različitih dubina, obložen nekakvom folijom, poput one za hidroizolaciju temelja zgrada... samo providnom. sestra i ja hodamo kroz celo naselje sa jednog kraja bazena na drugi, i time (?) uspevamo da zarotiramo celu zemlju za 90 stepeni, svu vodu uspevamo nekako da sprečimo od izlivanja osim iz jednog krajnjeg gornjeg bazena koji pravi poplavu, voda se izliva i pravi se pravi potop, strahovito izgleda, voda koja juri prema tebi u slow-motion-u. auf. :no:

 

mrtvi golubovi u vodi. poplavljeni podzemni nivoi javne garaže.

 

 

 

 

na kraju po metodu ćiribu-ćiriba vraćamo sve u prvobitno stanje i čistije je nego što je bilo.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...