Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Ja sam sanjala Yumetal. Sanjala sam sve,mesec dana.to je bilo pre mesec dana. Secam se svega. Neke i ne znam sanjala sam mnogo judi, satanu iz bataje, ash-a, sanjala sam grobodana, cika lazu, wizarda, gospodjicu hildu, gospodju shamandalie,cika feniksa i jos puno ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sanjala Yumetal. Sanjala sam sve,mesec dana.to je bilo pre mesec dana. Secam se svega. Neke i ne znam sanjala sam mnogo judi, satanu iz bataje, ash-a, sanjala sam grobodana, cika lazu, wizarda, gospodjicu hildu, gospodju shamandalie,cika feniksa i jos puno ljudi.

 

Jedino mene nisi sanjala, a ja sam jedini koga lično znaš. Zajebani su ti snovi, nikad nemaju mnogo veze sa stvarnošću. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oo Pazi mene sanjala, mora da je bio kosmar. xD

 

 

Huh od sinoc se secam 4 sna. Svi su bili cudni i uplasio sam se u svakom, dovoljno da se probudim. :) Ne secam se tacno sada kako je koji isao, trebalo je da zapisem kad sam ustao al jbg.

Jedan je bio vezan za neku lost like zapustenu prostoriju u kojoj je bila neka naprava, koja ispusta smrtonosni gas, tu sam ja nesto petljao, i onda je dosao lik u zastitnoj opremi i tu postavio bombu. Ja pobegao iz prostorije, ali onda se vratio u poslednjem trenutku i slusao kako otkucava bomba, pre nego sto je eksplodirala probudio sam se sav uplasen. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino mene nisi sanjala, a ja sam jedini koga lično znaš. Zajebani su ti snovi, nikad nemaju mnogo veze sa stvarnošću. :mhihi:

 

 

Odakle ti znas koga ja licno znam? Sta tebe to uopste briga. Niti ne treba da te je briga da li moji snovi imaju nekakve veze ili nemaju, ne mesaj se u to. :surprised:

 

Da Ash, to mora da sam uhvatila tvoje ime kad sam zadnji put dosla ovde, al nemam pojma kako izgledas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја не сањам ништа, спавам 5, 6 сати. :)

Последње што сам сањао је прошле године била мора да је Јунајтед изгубио од Барселоне у реваншу. Ужас.

Сећам се да сам, док сам ишао у основну, често сањао да је кева отишла у школу и сазнала понешто. :)

Срећом, није, оцене су ме вадиле да не оде. :)

Edited by Scouse Buster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre bih rekao da ste prozivali Princa tame. :rolleyes:

 

 

moj san nema veze sa tobom.

Grobodan, niste spamovali nikoga, nije bio kao forum, al moram da ti pricam ti si bio najboji zato sto si ziveo na groblju ibio angel of death. i tako daje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostala su mi u sjecanju dva glupa sna iz skorijeg perioda, pa da ih prepricam ovde.

 

Prvi sam sanjao onih dana pred Maidenov koncert u Areni. U tom prvom snu, Maideni kao sviraju u nekoj sali koja najvise podsjeca na klasicnu bioskopsku dvoranu. Dakle, na jednoj strani je bina, a preko puta nje su sjedista u blagom padu, znaci tipicna bioskopska dvorana malog kapaciteta. Sve je to popunjeno i ja sam tu sa strane i posmatram koncert. U jednom momentu pojavi se Dickinson, ali ne na bini, nego bas suprotno, medju publikom, na vrhu strane sa sjedistima i kaze nesto tipa: „OK, just wanna say this”, pa onda naglasi: „Radovan Karadzic is the leader.” Na to publika pocne da kao negoduje i da vice „Uaaaaa” i slicno tome. Meni bude cudno da su tako reagovali, jer sam ocekivao kako ce sad vecina da mu aplaudira.

 

U drugom snu, sjede za stolom jedan moj zet, koji je desetak godina stariji od mene, i moj otac, koji je pred penzijom i koga strana muzika apsolutno ne zanima, i moj otac objasnjava tom zetu ko je Jon Oliva, navodi mu sve Savatage albume, i komentarise ih.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po ko zna koji put sam sanjao da sam opet u srednjoj školi, ali u ovom uzrastu u kome sam sada. Po pravilu su to ružni snovi, jer sanjam da imam puno neopravdanih izostanaka i ne učim ništa živo. I onda kad se probudim, uspem nekako da se prisetim da sam srećom odavno završio i školu i fakultet, te da to niko ne može da mi poništi i vrati me nazad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci , koju sam boles sanjo sa cu vam ispricati...

Evo ide ovako:

Ja odjednom blejim napolju sa Donom(moja rotwailerka), kod nekog coveka sa machkama malim...

I ja pricam nesto sa njim, i cujem Dona Mjauce...

Ja dodjem do nje i vidim stvarno mjauce nesto...

Otvorim joj Njusku kad ono u ustima Malo mace,

Ja ga izvadim, kad ono u grlu iza njega jos jedno!

Izvadim i to , reko konacno kraj, kad ono nesto mjauce iz done, opipam joj stomak , i napipam jos 2 macica...

Preznojim se, reko sta cu sada, 2 ziva macica progutana!?

Ja se setim da zovem veterinara, Dodje veterinar, i kaze sad cu ja to da sredim...

Odvede on nju u ordinaciju a ja se stvorim kod dede, i u tom casu pocne neka pesma od Iron Maiden a ja neznam koja je...!!!

Nakraju kaze meni veterinar da se u toku operacije probudila dona i da ga je ujela za usnu ...

A svo vreme ide ta neka pesma OMG!!!I neki likovi sviraju gitare i bubnjeve a ja pored njih...

 

Srecom probudih se tada...

Koji izbagovani san..... xD

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja opet sanjala blazu... nikad nisam verovala da snovi imaju neko znacenje, al ne znam sto toliko mislim na njega u zadnje vreme... enivej, ovaj put se nesto drao na mene preko poruke, al cula sam ga kako urla... :/ u fazonu: sta mene briga gde ti ides...!!! :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja opet sanjala blazu... nikad nisam verovala da snovi imaju neko znacenje, al ne znam sto toliko mislim na njega u zadnje vreme... enivej, ovaj put se nesto drao na mene preko poruke, al cula sam ga kako urla... :/ u fazonu: sta mene briga gde ti ides...!!! :unsure:

 

Kad budeš počela mene da sanjaš, to će biti razlog za zabrinutost. :)

 

Ljude koji su nam iz nekog razloga bitni, sanjaćemo bez obzira da li o njima puno mislimo na javi, ili ne. Ako nisu u svesti, onda su u podsvesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi sam sanjao onih dana pred Maidenov koncert u Areni.

 

Sanjala sam i ja Maidene pred koncert na Sajmu. Kao - drug, drugarica i ja smo na nekoj livadi, cirkamo pivo... Tu je josh 20ak ljudi, svi se zezaju. I odjednom se stvara bina i krecu Maideni da sviraju! Za nas 20ak! Vrhunski! :rockdevil:

Pusti snovi... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bože... sanjala sam da je RNA direktor neke škole i da je nas nekoliko sa foruma nešto zajebalo i idemo kog njega da nas grdi :(

Шта је ово са Јуметал женама, све сањају мушке чланове форума. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта је ово са Јуметал женама, све сањају мушке чланове форума. :)

 

 

bolje nego da sanjaju zenske... :)

 

ja poslednja 2-3dana nista ne sanjam, valjda zato sto prekratko spavam, ne znam... :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuruze, ne žali se - i ti si bio u snu :)

 

@ Axeanosilas - Pa ništa... Kuruz, Bdonkey, Gojko, Brunhilda, Vjeronika and ja smo nešto zgrešili u školici, ne zna se šta (ali kontam da je Kuruz kriv najviše :P ) i onda smo morali kod RNE na 'karanje' :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...