Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Uuu, što sam popularan na ovoj temi!

@Veronika i Anja

Izvinjavam se, nisam kriv što nema reciprociteta kod snova. Samo vi mene sanjajte. :)

 

@Ciganjero

i De Vito

Šta je, drolje, imate problem sa mojim patikama? :violent:

Ne živim samo pored autleta, pre neki dan uzeh duks u Knezu. Čak i nije Najki, nego Konvers! Sluts! Ovaj Karnisero ni ne zna šta je autlet, piše reč sa velikim početnim slovom. :)

Edited by Scouse Buster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuu, što sam popularan na ovoj temi!

@Veronika i Anja

Izvinjavam se, nisam kriv što nema reciprociteta kod snova. Samo vi mene sanjajte. :)

 

@Ciganjero

i De Vito

Šta je, drolje, imate problem sa mojim patikama? :violent:

Ne živim samo pored autleta, pre neki dan uzeh duks u Knezu. Čak i nije Najki, nego Konvers! Sluts! Ovaj Karnisero ni ne zna šta je autlet, piše reč sa velikim početnim slovom. :)

A ti pises latinicom. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuu, što sam popularan na ovoj temi!

@Veronika i Anja

Izvinjavam se, nisam kriv što nema reciprociteta kod snova. Samo vi mene sanjajte. :)

 

@Ciganjero

i De Vito

Šta je, drolje, imate problem sa mojim patikama? :violent:

Ne živim samo pored autleta, pre neki dan uzeh duks u Knezu. Čak i nije Najki, nego Konvers! Sluts! Ovaj Karnisero ni ne zna šta je autlet, piše reč sa velikim početnim slovom. :)

 

... Kontam da će sledeći san biti - Kuruz u epizodi: "Tuča u Аутлету" :P :P :P

 

A ti pises latinicom. :P

 

tako je, reci mu :D Smrt latinici :P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јок, бре. Био сам на Д у суботу. Идеш ти на утакмице?

 

Не често. Ићи ћу на трећу, па се можда и видимо...

 

То јест, да не би био спам, сањао сам да идем на трећу текму... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не често. Ићи ћу на трећу, па се можда и видимо...

 

То јест, да не би био спам, сањао сам да идем на трећу текму... :)

Hahahaha, iskusno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не често. Ићи ћу на трећу, па се можда и видимо...

 

То јест, да не би био спам, сањао сам да идем на трећу текму... :)

Нећу долазити, морам да учим.

 

Тек сад сам укапирао зашто си питао оно горе. Због циганског форума и правила о ћирилици, је л' тако?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нећу долазити, морам да учим.

 

Тек сад сам укапирао зашто си питао оно горе. Због циганског форума и правила о ћирилици, је л' тако?

 

 

Наравно, забога. Почео си са пишеш ћирилицом на овом форуму онда кад су мандови забранили латиницу на њиховом...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, бре, него кад сам научио да фонт може да се мења и притиском alt+shift, пошто, из неког непознатог разлога, мој рачунар одбија да прикаже language bar већ годинама, чак и после више реинсталација система. Нема то везе са њима, никад нисам активно ишао на тај форум. Свратио сам неколико пута и то је то. Најјаче је што неки виђенији ликови оданде (Г.......... на пример) иду на форум ЈФ и тамо пишу латиницом. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, бре, него кад сам научио да фонт може да се мења и притиском alt+shift, пошто, из неког непознатог разлога, мој рачунар одбија да прикаже language bar већ годинама, чак и после више реинсталација система. Нема то везе са њима, никад нисам активно ишао на тај форум. Свратио сам неколико пута и то је то. Најјаче је што неки виђенији ликови оданде (Г.......... на пример) иду на форум ЈФ и тамо пишу латиницом. :)

 

Не знам, чинило ми се да су то необично поклопило, нарочито јер су они говнати са Б92 кењали о томе (забрани). Но, небитно, биће да сам сањао... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bre :) :) :) ja sam cirilicu naucio citati na ovom forumu :)

 

Шућур Алаху! И треба. То је матично писмо твојих предака. Гре'ота би било да ниси научио. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...