Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Не знам, чинило ми се да су то необично поклопило, нарочито јер су они говнати са Б92 кењали о томе (забрани). Но, небитно, биће да сам сањао... :)

Јок, јок, нема никакве везе. Пре тога сам писао sh уместо ш, zh као ж итд. и сад ме је срамота због тога. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сањао сам како је Манчестер у финалу савладао Барсу са 3:1.

 

1:0

Руни, искоса са леве стране, по земљи.

 

1:1

Виктор Валдес из слободњака у задњем минуту првог полувремена (' бем ти трип). :)

 

2:1

Поново Руни, овај пут главом на центаршут Кристијана.

 

3:1

 

Рајан Гигс. Пројектил са 30 и кусур метара, правац рашље.

 

 

Тешко да ће сан да се обистини у целости, пошто Валдес никад не шутира слободне ударце...

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

imash podsvesnu zelju da budesh go,izgleda.Frojd je govorio kako se nezadovoljene zelje chesto reflektuju u snovima,mozda je to neki vid subliminirane sexualne zelje,ili mozda zelja za back to the primitive...predstavi sebe bez maske i licemernosti...nemam pojma...ja sam par puta sanjao kako imam sina,a veoma retko sanjam....subliminirana zelja za nastavkom vrste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Kad sam bio malen,najaći su mi bili oni snovi,kad sanjam da piškim,i onda zaista pustim u krevet..a osećaj nikad lepši,sve ti toplo.najaći san,leba mi.a i ono kad letiš,padaš,to baš dugo nikad nisam sanjao.ali najgore je kad sanjaš sex,kao jebavaš,a nikako da svršiš.to baš smori,a probudim se,on mi naperen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pff jebem ti sta sam danas sanjao, tolko sam se ubedacio... ccc Sanjam ti ja da sam se smuvao sa jednom drugaricom, (mislim ono ortaci smo, al mislim da pocinjem da se zaljubljujem u nju) i kao idemo zajedno na egzit da gledamo nightwish, i krenemo tako i svratimo do mene, ja odem do stana da se spremim, i neznam sta se desilo i ja odjednom kasnim na koncert a jos nisam spreman. A , da da spomenem da sam u snu pored aqsticne gitare imao i neku aqusticno elektricnu(nznm odakle ovo totalno je nebitno za pricu) i tako se ja ishisterisem i svadjam se sa kevom, i to bas ono ozbiljno , nznm mislim da bih je pretukao da se nisam probudio , za to vreme kasnim na koncert i nisam ni otisao ... srecom tu sam se probudio... aj ako neko moze da protumaci ovo ako se razume u njega... a ceo dan sam danas smoren zbog sna, mislim zbog dela sa drugaricom... neznam ono glupo mi je da je pitam da se smuvamo, jer znam da posle toga ne bih vise bili dobri ortaci kao do sada ... a i gledam da izbegavam da izlazim sa njom , mislim ono super je bleya i to, al mislim da sam se zaljubio u nju... aj bez prozivanja molim vas , ozbiljan sam, mislim ubedacio sam se totalno... :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uglavnom stalno sanjam jedne te iste stvari. Ponekad to malo varira i ima izuzetaka ali u vecini slucajeva postoje tacni sabloni po kojima mi se snovi odvijaju. Dakle, konstantno sanjam:

 

1. Jednu ulicu u mom mestu, odmah pored moje. Uvek je u pitanju noc.

2. Sanjam da se nadjem u jednom delu atara nedaleko od mog mesta, ali onda odjednom postane dan. Jebem li ga.

3. Jako cesto sanjam kako padam.

4. Vrlo cesto sanjam kako gledam kako avion (ili neki drugi leteci objekat) pada s neba i vidim da ce pasti na neko mesto nedaleko od onog gde ja stojim.

5. U ogromnom procentu snova sam sam ili u drustvu ljudi koje jedva da i poznajem u realnom zivotu.

 

I stalno je tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ju brate kakav san sam imao malopre...ne smem da se vratim da spavam... Dugačak, krvav a bogami bilo je tu i nekih članova yumetal-a... sve sa tripom iz horor filmova da pomislim da sam se probudio i da čak drugu prepričavam šta sam "sanjao" a da u stvari još uvek sanjam... Zlo...zlo I tell ya...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam jednom nedavno sanjao da je mita doshao u moju gimnaziju da recituje neku gej baladu avantasije, obuchen u duks iste. secam se samo malo, ali znam da je imao neki gej glasic kada je recitovao.

 

hteo sam taj dan da napishem ovde, ali sam zaboravio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...